Hubnutí od 7.4.2004

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2004 07:42 - blueblueblue

Tak co, kdo do toho půjde se mnou?

reagovat 8.4.2004 07:48 - JanaF

Já :o) Potřebuji dát dolů jen pět kilo, ale za boha toho nemůžu dosáhnout.

reagovat 8.4.2004 08:27 - blueblueblue

Ahoj, ja jsem tak ráda, že se někdo připojil. Já mám úplně stejný problém mě stačí taky pět kilo ale taky se mi to nedaří. Měřím 170 cm a vážím 65 kg - těch pět a fakt budu šťastná, všechny kalhoty jsou mi malé...

reagovat 8.4.2004 08:47 - JanaF

Já jsem prcek, měřím 158 cm a mám 53 kg.

reagovat 8.4.2004 08:49 - Evča

Jasně, už jsem vlastně začala - od 1. března KAŽDÝ den hodinu sportuju (když byla zima, tak spinning, teď jezdím venku na kole). Nijak se neomezuji v jídle a mám dole 5 kg. (poč.váha 60 kg/169 cm, nyní 55).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.12.2004 21:42 - Pavla

Ahoj Sandro, Tvoji dietu znám a mám ji několikrát vyzkoušenou. Bohužel vždy s JO-JO efektem. Znám lepší způsob. Zhubla jsem 15 kg bez JO-JO efektu. Podívej na www.hubnete.cz/chytre

reagovat 8.12.2004 13:57 - Petra

Jses fakt otravna, Zuzi ma pravdu!

reagovat 9.12.2004 19:53 - Sandra

Ahoj Pavlo, když jsem si to tak přepočítala, tak mi vyšlo, že do Vánoc zhubnu 8 kg a kolik můžu přibrat o Vánocích nevím, ale na Mikuláše jsem chtěla udělat výjimku a už jsem ani na to sladké neměla moc chuť, takže i kdybych přibrala 2kg, tak bych pořád měla 6!!kg dole

reagovat 27.6.2006 01:58 - Světlana - WWW.UPRAVAVAHY.CZ

Zdravím dámy,

vím, já už se na to fakt nemůžu dívat. Jsem výživová poradkyně a pracovat s lidičkama, který chtějí zhubnout, přibrat nebo si jen změnit stravovací návyky je moje denodenní práce. Moje odborná rada zní- nedržte diety, to se nedá vydržet po celý život a k tomu se ještě ošizujete o potřebné živiny, protože během diet je strava víceméně jednostranná. a o jojo efektu vám asi nemusím ani vyprávět. Je potřeba postupně změnit stravovací návyky, které zajístí zdravé hubnutí a hlavně udržení nabyté váhy a pro vyváženost jídelníčku je potřeba odborný dohled. Mezi lidmi koluje tolik přeludu a nesmyslu, že i mě, mé nové klientky občas překvapí a to je potřeba dát do pořádku. Pokud chcete opravdu poradit a myslíte to vážně, zcela ZDARMA a nezávázně vám nabízím úvodní konzultací a to buď přez mail nebo osobně v mém pražském studiu. Přejí hodně úspěchu na vaše cestě za zdravím, sebevědomím a krásnou postavičkou. Světlana (info"zmena-image.cz)

reagovat 27.6.2006 07:07 - Mona

Světlana-Pokud chcete opravdu poradit a myslíte to vážně, zcela ZDARMA a nezávázně vám nabízím úvodní konzultací a to buď přez mail nebo osobně v mém pražském studiu-kolik budou stát ty další konzultace?!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *