hubnout-alergie na potraviny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2006 19:50 - Zita

Právě jsem viděla v telce viděla pořad, kde dvě Němky zhubly poté, co jim udělali lékaři rozbor krve a na základě toho každé (speciálně pro ni) vyločili potraviny, na které je její tělo alergiceké a ty holky tam opravdu prokazatelně hubnou.
Neví někdo z Vás o této metodě?
Nevíte, kdo u nás v republice tyto rozbory krve dělá?

reagovat 27.4.2006 11:00 - Lucka

O této reportáži mě včera informoval můj přítel, hned jak jsem měla možnost, zabrousila jsem na internet najít nějaké inf., ale bohužel nikde ani zmínka, pouze Zitin příspěvek. Takže prosím, kdo o tom něco ví, dejte nám vědět. Díky

reagovat 27.4.2006 16:54 - Luca

No tak jestli to neni nahodou tim, ze maji alergie na vic veci a tim padem nemuzou nic jist...! Jsem taky alergik a stravu mam velmi omezenou, tudim jsem hubena a pribrat ani nemuzu, protze z te stravy co muzu jist se pribrat ani neda.. a neni co zavidet.

reagovat 27.4.2006 16:55 - Luca

A na stravu tady alergolog rozbor neudela, zjisti se to hlavne tim, ze kdyz se po necem osypes dusis a podobne tak je to jasne... Vysetreni na jeden specificky alergen stoji min 300 kc toho doktora tak se to nedela a neni to ani presne... zjisti se to vyloucenim stravy.

reagovat 27.4.2006 17:35 - Zita

Tohle právě není běžný rozbor u alergologa, to bych sem nepsala a nežádala o radu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2006 13:22 - Lena

Tak zkus prohledat net, ne? Tady mas nejake info, na te strance mas i mista kde se to provadi, v Cesku to neni. Kdyz neco chces vedet, tak se snaz to najit! A ne si porad stezovat.

http://www.ezinearticles.com/?Discover-Your-Food-Allergies-and-Accelerate-Weight-Loss&id=160058

reagovat 8.5.2006 11:22 - Zita

Objevila jsem jednu doktorku, která to u nás bude dělat.

reagovat 3.8.2007 22:31 - Lenka

Ahoj všichni,

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ. Systém, o kterém se zmiňuji níž, je vhodný pro diabetiky, alergiky, astmatiky,kardiaky, celiaky, nemocné rakovinou, Crohnovou chorobou, atd., i pro ty, kteří nesnášejí mléko, mají kožní nemoci, akné,lupy.... Pro dospělé i děti.

Možná jste můj příspěvek četli i v jiných tématech okolo hubnutí, ale protože jsem hledala inspiraci v nich, dovolila jsem si teď napsat všem svou zkušenost já. Už delší dobu sleduji tyhle "hubnoucí" diskuze. Já se snažím zhubnout už léta, zkušeností mám dost, výsledky byly nulové. Prostě klasika, znáte to všichni. A to nemluvím o pocitech, které diety provázejí - na naše oblíbené kombinace jídel můžeme zapomenout, ale pozor! Napořád! A znáte to , zakázané ovoce chutná nejvíc. Způsobem stravování se odlišujeme od svého okolí, ať doma nebo v práci. Tyto situace ovšem způsobují psychický stres, i když si ho třeba ani neuvědomíme nebo nechceme připustit. Z toho nám plynou další nepříjemnosti, které mají vliv zase zpětně na naše zdraví tělesné. Začarovaný kruh.Taky jsem vážila a počítala, zhubla 8kg, věřila jsem pak svým odhadům a přibrala 10kg. Vážně si myslíte, že se tak dokážete zabývat jídlem celý život? Všechny diety mají jedno společné. Problém je v tom, že každá dieta řeší jen následek nějaké chyby. Neřeší příčinu. Cestou ven je zásadní změna pohledu na celou tuto problematiku a nejen na hubnutí jako takové. Cesta je to vědecky ověřená, atestovaná a dostupná VŠEM, nemocným zlepšuje stav. Je logická, bezbolestná a příjemná, v ničem neomezuje, nezatěžuje, nestresuje a komplexně léčí bez chemie. Zatím mám dole 5 kg ani nevím jak. (NENÍ TO HERBALIVE ani žádné zaručené myšlenkové postupy!!!) Ráda poskytnu všem zájemcům bližší info, otázky můžete posílat na email: hubsun"seznam.cz .

Všem přeji úspěch.

reagovat 5.8.2007 16:44 - irenka

Lenko , o tve informace nikdo nemá zájem !!! Baví tě to..??? furt být vyhazována..? Jako nikdo Tě tu nechce - tak to pochop !!! Lenka a Pepa jsou sprostý dealeri !!! Nechte si ty vaše úžasnosti !!! My si poradíme samy !!!

reagovat 2.12.2007 23:38 - Granvin

Když jsem zašel k doktorce a řekl jí, že sestra má alergii na mléko (a já mám stejné příznaky) a že mě je při častější konzumaci chleba blbě a že chci alergo, tak mě na tyhle dvě věci vyšetřit nechala.

Nicméně, uvádí se, že pokud na nějakou dobu (prý stačí týden, ale řekl bych spíše dva) alergizující potravinu vysadíme a poté si ji dáme, tak by to mělo být poznat (zrychlí se tep, udělá se nám špatně, přijde škytavka, nával tepla aj.). Já si tak dneska diagnostikoval alergii na mé oblíbené arašídy:(

Osobně bych doporučoval začít na mléku a bílé mouce, což je z hlediska dodržení diety asi nejhorší - když zvládnete tohle, tak ostatní potraviny budou hračka:)vecnezdravi"centrum.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *