Hubenost

Archiv příspěvků

reagovat 12.5.2010 08:01 - Petr123

Dobrý den,
prosím všechny o radu. Moje žena začala před Vánoci držet dietu - jídlo 6x denně. K snídani a první svačina většinou ovoce, k obedu různé celozrné chleby + cotage, celozrné testoviny, rýže a různé druhy zeleniny. K 2 a 3 svačině má převážně zeleninu + nějaké mussli tyčinky, jogurt s vločkami.. Večeří převážně kuřecí nebo rybí maso na vodě se zeleninou. A nyní se již dostávám k problému. Pří výšce 167cm a původní váze 67kg zhubla od listopadu na "nehorázných" 41,5 kg. Již od nějakých 46 kg se tento problém snažíme řešit týdením zvyšováním denního příjmu, ale váha neustále klesá - kazdý den o cca. 0,2kg. Tělo jako by vyší kalorie odmítalo => každou noc je manželka propocená a s dřívějšího spáče je dnes tak aktivní člověk že stává o 2 hodiny dříve než musí s tím, že již nemůže spát. Prosím všechny o radu. Děkuji

reagovat 16.5.2010 17:57 - Jiří

Petr 123:
Dobrý den. Nejsem sice odborník na výživu, ale vezměte urychleně svoji manželku k výživovému odborníkovi. Pokud však váha stále klesá,spíš bych Vám doporučoval zajít s manželkou k psychiatrovi. Může se třeba jednat o nenápadný začátek mentální anorexie, což pozná jedině odborník. Nenechte ji jít samotnou, je třeba, abyste šel s manželkou. Opravdu zajděte s manželkou na psychiatrii, než bude pozdě-doporučení od praktika nepotřebujete.

Přeji Vám hodně zdaru.

reagovat 28.3.2011 13:17 - iveta_z_lbc

Dobrý den,
nevíte někdo o...

nejsem odborník,ale zrovna včera sem četla článek že po syrovátkovým protejnu se nabírají svaly.nebylo by dobrý třeba nějaký ty koktejly pro sportovce nebo kulturisty,oni přeci nabírají jak o život.je v nich hodně výživy.ale moc o tom nevím já se snažím totiž schodit kila.

Kokosový olej

reagovat 19.6.2011 14:55 - Klára

Zdravím "hubeňourky", je mi 23 let, vážím 49kg a měřím 173 cm. Nejsem anorektička ani bulimička. Jídlo je moje nejoblíbenější zábava. Jen to máme v rodině. Po matce hubená, po otci vysoká. Dlouho jsem si s tím lámala hlavu, ale sotva jsem přibrala jenom 2 kila, hned jsem začala mít problémy s klouby. Dnes už se dá v obchodě sehnat skvěle padnoucí oblečení a ta "menší" vada se může rázem změnit ve velikou přednost. Stačí úsměv na rtech, jiskru v oku, trochu sebevědomí a jde to i s minizadkem, miniprsy a minipasem :) Jen si, holky, kvůli takovým "maličkostem" nekazte den...na světě jsou horší věci.

reagovat 12.9.2011 12:31 - Lenka

Zdravím všechny,mě je 23 let a od 18 let vážím 50 kg.nejsem nemoná mam to po mamce a mám syna,při těhotenství jsem sice nabrala 13 kg a to jen v prsech a bříšku a po porodu opět zhubla díky kojení.Lidé na mě koukají a já se cítim trapně v plavkách a letním oblečení.Kdyby bylo něco po čem se zaručeně přibere a stloustne tak to chci :)

reagovat 12.9.2011 14:57 - miky

Napište na www.sos.na-hubnuti.cz neni to jen o hubnutí,co potřebujete řešit určitě pomohou mam to vyzkoušené.

reagovat 17.9.2011 14:49 - allli

Že se vám chce!!!

Co třeba křesílko http://www.xvibratory.cz/vibracni-kreslo/ už nikdo nikdy vás nebude muset nutit do pohybu! :)

reagovat 19.9.2011 19:24 - Ajus

Napište na...

Chci se zeptat,kam tam mám vypsat,že bych chtěla přibrat...je tam pouze kolik chce člověk zhubnout

reagovat 15.3.2012 09:45 - Peťulka

Ahoj, mě je 22let, vážím 50Kg při výšce 163cm ... nejde o to kolik vážím, ale jak vypadám, taky nejsem spokojená se svým vzhledem ... také anorexií ani bulimií netrpím, miluju jídlo :-) dítě sice nemám, ale taky bych chtěla nabrat ... já soobně přijímám hodně bílkovin, 3x týdně cvičím abych nabrala svalstvo a denně piju koktejl "Gainer" (je to pro sportovce velice bílkovinový prášek, po smíchání s mlékem je to bomba, kort když si pak dáte ještě banán) ... a k tomu cvičení, pže cvičením ten Gainer aktivuje svalstvo a tudíž přibíráte na svalech .. jde to, ne hned, ale pomohlo mi to ... jen musíte mít vůli a vydržet :-) držím pěsti ... P.

reagovat 15.3.2012 09:48 - P.

http://www.ikulturistika.cz/clanek_23.html

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *