Hračky, které se zasunují dovnitř(!) penisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2009 14:51 - Plumber

Je to cca rok, co jsem narazil na internetový obchod www.extremerestraints.com, konkrétně na sekci \"Cock and Ball Toys\" a dále v podsekci \"Penis Jewelry\" (http://www.extremerestraints.com/penis-jewelry_193/). Byl jsem překvapený, jaké existují pomůcky, které se u nás pravděpodobně nikde neprodávají. Nejvíce mě šokovala myšlenka vsunutí předměru dovniř penisu. Jak jsem nad tím postupem času přemýšlel, něco mě na tom neskutečně přitahovalo, asi touha po vyzkoušení úplně nové oblasti erotiky. Zvědavost byla silná, a proto netrvalo dlouho a objednal jsem si penis plug - cca 5 cm dlouhou, dutou, speciálně tvarovanou kovovou trubičku, která se zasouvá dovniř penisu. Napoprvé nic moc, ale podruhé, potřetí... a začalo se mi to líbit. Byl to naprosto nepoznaný pocit, cítil jsem zajímavé šimrání uvnitř, které mě velmi vzrušovalo. Protože to je dutá trubička, dá se přes ni močit i ejakulovat... Zajímavá je ale i psychická stránka věci - pohled na penis, do ktérého je něco vsunuto, je vzrušení a adrenalin už sám o sobě...

Kromě penis plugů však existují hračky mnohem zajímavější - např. princess wand. Ty jsou mnohem delší - 10 cm i víc, některé jsou částečně tvořeny z ohebné trubičky, takže mohou být zasunuty opravdu hluboko. Je to ale hodně drahá záležitost, ke které jsem se zatím neodhodlal, ale brzy to příjde... Prozatím prozkoumávám, jak příjemná může být hluboká penetrace předmětu do penisu... Zní to možná děsivě, ale věřte mi, vůbec to nebolí a je to VELMI příjemné. Pořídil jsem si první urethral sound, což je kovová tyčina, která se zasouvá do penisu, resp. močové trubice. Oproti penis plugu je to úplně jiná kategorie. Po opatrném zasunutí sondy nadoraz (v mém případě cca 20 cm) se dostanete do oblasti prostaty a její dráždění zevnitř je neskutečná rozkoš. Poznal jsem podobné pocity už dříve, kdy jsem experimentoval s pomůckami pro anální dráždění prostaty (např. Nexus Excel). Tentokrát je ale kontakt mnohem těsnější a pocity o mnoho intenzivnější.

Jestli chcete objevit úplně novou oblast erotiky, tak zkuste se podívat na výše uvedené stránky, zejména do hodnocení každého produktu (reviews). Dále jsou zajímavé informace týkající se urethral sond zde: http://www.chaseunion.com/documents/urethra/differ.htm nebo zde: http://www.medicaltoys.com/lib-soundplay.htm.

Musím však upozornit, že tyto hrátky nejsou bez rizika. Všechny předměty musí být dokonale čisté a sterilní, jinak hrozí riziko infekce. To se týká zejména sond, které vnikají hluboko do močové trubice a některé dokonce až do močového měchýře.

Pokud však budete opatrní a budete k tomu přistupovat s otevřenou myslí, věřte, že až vyzkoušíte tyto nepoznané rozkoše, už se jich nebudete nikdy chít vzdát.

reagovat 2.2.2009 22:21 - Milan

No pěkný... Já jsem na druhé straně barikády.. Já jsem probíral s několika urology a proctology úrazy, které z toho vznikají a potíže. To co píšeš je naprostá pravda a pokud to bereš s rozumem a sterilitou, tak to není až tak rizikové. Ale v nemocnici vytahují z močových trubic neskutečné hrůzy. Velmi známý je také případ muže, který si nacpal do trubice figurku od Člověče nezlob se. Nakonec si jí zašťouchal až do močového měchýře. Po mnoha letech se dostavil velké potíže a operace. Z měchýře mu vyjmuli obrovský močový kámen. PO jeho zkoumání a rozříznutí byli šokování a pak to vše prasklo.

Každopádně poranění prostaty nebo močového měchýře může být smrtelné - takže fakt opatrně.

reagovat 2.2.2009 22:51 - Něco by se sem vešlo...

http://www.amateri.cz/g274364-vecern-hran-2/1

reagovat 15.2.2011 04:09 - Vid

http://www.youjizz.com/videos/mistress-sounding-cum-2195247.html

reagovat 20.2.2011 19:23 - Annie

...

Proč se to jmenuje sounding? To má nějaké zvukové efekty?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2018 14:39 - aschenbach

Jakmile si vzpomenu na ten silný sexuální zážitek okamžitě cítím velice silné vzrušení a touhu to opět zopakovat.Nikdy v životě mě nenapadlo si "něco strkat do penisu".Dnes mě napadla myšlenka ze zvědavosti změřit si délku té silikonové elektrody.Docela mě to překvapilo i zarazilo kam až jsem si ji zavedl? Penis mám asi 16 cm takže 8 cm prošlo "dále..."
V močovém měchýři jsem asi nebyl protože při mohutné ejakulaci bylo vše jak má být a OK ...Je to moje první ale velice silná zkušenost.

reagovat 26.5.2018 08:25 - Martin

Rad aby me nekdo do toho zasvětil,ja bych chtěl id zkušeneho borce si tyčinku od něho nechal zasouvat abych citil jake to je,musí to byt pro borce zase jina rozkoš,snad jednou bude podnik kde se to zacne provozovat.

reagovat 26.5.2018 16:23 - aschenbach

Rad aby me nekdo do toho...

Rád aby mě někdo ...
Nikdy bych si tuhle praktiku nenechal dělat od jiného člověka.Musí se provádět sterilně,pomalu a uvolňovat se,ne najednou ale s pauzami a bez bolesti.Pokud to provádí druhá osoba tak může způsobit třeba i poranění.
Mě to velice lákalo,pořídil jsem si výbavu pro tuhle praktiku ale mám "spoustu jiných hraček" které mi obohacují sexuální život.Samozřejmě že zase zatoužím po tom silném a hlubokém prožitku a připravím si elektrodu k zavedení ...

reagovat 12.7.2018 15:26 - Tyčka

Rad aby me nekdo do toho...

By jsi chtěl trubičku do piňďourka ? Debílku

reagovat 12.7.2018 15:29 - Martin Kochrda

Když se tady bavíme o tyčkách, které se zasznují do penisu, tak se chci přiznat, že zasunuji zahradní hadici do své kloaky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *