Hra s ohněm

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2006 18:00 - Hodna.N

když pročítám každé téma v diskuzi,tak žasnu kolik lidí se nechá strhávat paranormálními jevy a přitom netuší do jaké oblasti duchovního světa se vlastně vědomě,nebo nevědomě dostali.Chci vás kteří toužíte po něčem vzrušivém upozornit na velké nebezpečí,nezahrávejte si s ohněm!!!Netušíte komu vkládáte svůj život.Bůh varoval národy před něčím tak ohavným,jako je okultismus.Každý kdo se doptává duchů zemřelých,neboli francouzský překlad zní přátelských činí ohavnost před Hospodinem,protože On ví v jakém jste nebezpečí.Ztratíte totílně víru v Boha a v nejlepším případě získáte nemoc panickou poruchu a další odštěpy této dnešní chronické poruchy.Utíkejte k Bohu pro pomoc,jsou věci mezi nebem a zemí a Bůh to skryl,věděl,že to nepřinese duchovní růst,nýbrž duchovní a duševní úpadek.Vzepřete se ďáblu a utečtu k Bohu.Lituju opravdu všech,kteří už mají tak očarovanou mysl,že pro ně,neexistuje cesta zpáty.Vaše přítelkyně....

reagovat 5.6.2006 01:36 -

Ale bible je plna duchovnosti a zjevenich..

Ale take v ni se varuje pro obycejne lidi na sve duchovnosti neverit, aby cirkev je mohla udrzovay v nevedomosti.

reagovat 5.6.2006 01:39 - IM_cookie=true

www.mathewbooks.com

reagovat 2.10.2006 12:08 -

ano Bible je plná obrazů,podobenství,ale jsou tam příběhy lidí,kteří zde žili před námi,Bible ukazuje jak získat věčný život,radí jak prožít hodnotný život a především odusuzje magii,čarodějnictví a vše co k tomu patří.Je úsměvné vidět,dnešní vědmy používat Bili jako lákadlo pro lidi,přitom je napsané jasné odsouzené a věčný oheň,ťemto novodobým čarodějnicím,protože Bůh,říká,že věštění je ohavnost a nemluví se sBohem,ale jeho odpůrcem satanem.Kyby lidi četli Bibli,poznali by pravdu a to si zlo nepřeje,protože by bylo odhaleno.Proto se k bibli přidává hodně bludů,aby se udržely na světě a v podvědomí lidí,to je mistrovský tah!Bible nemluví o duchovních zjevení,ale o skutečném životě ve věčnosti!

reagovat 2.10.2006 13:22 - Šárí

No vida, a já naopak mám daleko méně stavů strachu jako okultistka než dřív. Je to logické, člověk pozná mnohé příčiny svého strachu a často zjistí, že se vlastně není čeho bát. Duchovní a duševní úpadek se taky nekoná. A je mi pro změnu líto lidí, kteří ztratili nadhled natolik, že můžou psát podobné příspěvky jako Hodna.N.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2008 13:55 - Tomáš

Je pravda, že do různých ,,alternativních" postupů se dneska pouští kdokoliv...Může to být nebezpečné i pro okolí.

reagovat 26.10.2010 13:47 - xXx

myslíš že telekineze je taky špatná

reagovat 26.10.2010 13:59 - Bible

Bible se zkládá z 66knih a...

Bible je nejznámější a nejdelší pohádka pro dospělé.

reagovat 26.10.2010 16:14 - IGNACIUS

Ty,kdož pochybují o učení Církve svaté,označuji za heretiky,s nimiž je třeba zůčtovat v těch nejlepších tradicích Svatého tribunálu Inkvizice!

reagovat 17.6.2011 15:39 - Superman

♥♥♥ MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ♥♥♥

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *