Hovory s bohem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2002 11:11 - Tomas

Četli jste tuto knihu?

reagovat 25.6.2002 08:47 - svatava

Ahoj Tomáši,
četla jsem všechny díly a moc se mi líbily. Dnes jsem objevila na Dusi ještě vykládací karty od tohoto autora s duchovní tématikou a chci si je koupit. Jak na tebe kniha působila?

reagovat 26.6.2002 00:54 - jitka

Ahoj. Knihy jsem cetla a vlastnim a hojne pouzivam i ty karticky. Cetla jsem Hovory uz asi pred rokem a stale se k nim vracim. Ted jsem opet zrovna u prvniho dilu.

reagovat 26.6.2002 08:16 - svatava

A už jste si zkoušeli tyto hovory sami? Ptát se a psát odpovědi, které vám přijdou? Je třeba trochu trénovat a soustředit se, ale výsledek pak stojí za to.

reagovat 26.6.2002 09:15 - Eva

Ahoj lidicky, tyto knihy se jiz po nekolik let staly moji bibly, kdykoliv potrebuji odpověď na ňákou otazku, po paměti je nahodně otevřu, zvlaště první díl a vždy na té stránce najdu co hledám, je to zajímavé jak to funguje. Občas zkouším sama hovory s Bohem ale odpovědi si nepíšu, přesto jsem občas překvapená co mi vyskočí za odpověď z té mojí hlavy. Je to super věc a dost to změnilo můj život.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2014 16:26 - farář Blažek

Úvaha o posledním soudu

...

kdo to má číst? je to dlouhé a stojí to za hovno, jsou to cinty blinty, raději si jdu dát vyhonit kašpárka k bábě Hubáčkové. tedy ona je to mladice,ta hubáčková amen

reagovat 2.12.2014 19:00 - Silvie

neznám,možná je to...

Díky za reakci, právě to jsem udělala,prostudovala jsem za 30 let co jsem našla a to mě právě dovedlo k němu. U mě to bylo tak,že jsem neustále oddělovala zrno od plev,získávala zkušenosti,ale nefungovaly tak,abych byla spokojena. A pak se mi dostaly do rukou knihy HOVORY S BOHEM, okamžitě jsem cítila ve svém nitru,že to je to ,co jsem hledala. Takhle by to měl udělat každý,být otevřený a odvážný naslouchat všemu. Jediné,co je rozhodující pro člověka,je co sám cítí v sobě jako pravdu. Proto se Vám zdá,že to pravda není,protože cítíte něco jiného. A to je v pořádku. Já jsem došla ,kde jsem došla a stojím si za tím. Zítra možná budu někde jinde, o tom je život. Podívejte se na svět- žádná absolutní pravda neexistuje,jen pravda,co nosíte ve svém srdci a na to má každý právo. Hledám odvážné lidi ,co se nedrží tisíce let starých doktrín- vidíte kam nás dovedly,takže asi něco nefunguje. A to je má zkušenost. Nefunguje prostě nic. Jestli je něco co funguje,hned se to označí za pomatenost. Mnoha lidem by se zřítil domeček z karet a museli by přiznat,že se mýlili. Kdo by chtěl přiznat,že celý život věřil v něco,co nefunguje. Je to škoda,že se bojíme prozkoumat jiný hlas a hned na něj nadáváme,aniž víme,co vlastně říká. Děkuji,že jses ozval.

reagovat 2.12.2014 19:13 - Světlana

Úvaha o posledním soudu

...

Milá asso, já jsem to nečetla a nikomu bych ji nedoporučila. Čtěte povzbuzující ,optimistické knihy,které Vám pomohou cítit se dobře. Žádný soud nebude,odporuje to přírodním zákonům. Kdyby měl být v plánu,tak by už byl. Budte v klidu ,radujte se. S tím přece nemůžete spát,to Vás děsí. Kdo by chtěl,aby se někdo jako vy tak děsil. Věřte bohu lásky a láska nikdy nikdy nikdy nechce nikomu ublížit. Přečtěte si hovory s bohem 1, s otevřenou myslí a srdcem a nechte do svého srdce vstoupit lásku a mír,nebot žádný soud neexistuje, s pozdravem Světlana

reagovat 3.12.2014 10:50 - do hajzlu s váma

Pizdy otravný !

reagovat 10.12.2014 17:44 - Tak proč vyhledáváš a čteš tyto stránky??

Pizdy otravný !

??

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *