Hospodyně, úklid domácnosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2004 20:11 - Jana

Ahoj, máte někdo zkušenost s podobnou výpomocí? Poslední dobou nic nestíhám a jsem čím dál tím víc naštvanější, když příjdu domů a tam vidim, co vidim:-( Zajímalo by mne kolik přibližně investujete do 1 hodiny úklidu...odhaduju potřebnou pomoc cca 4 hod 1x týdně .a v jakem stavu ji necháváte před příchodem pomocnice. Předpokládám, že budu muset trochu "předuklidit" . Díky všem za odpovědi:-)

reagovat 9.6.2004 11:19 - Sp

Pokud na to máš, je to lepší volba, než se stressovat nepořádkem a nestíhačkou. S úklidovou službou je potřebné sjednat konkrétní úkoly (např. vyprat, umýt nádobí, vysát, utřít prach, vyžehlit...).
"Předuklízení" není nutné, ale je potřebné práci připravit (naházet na hromadu prádlo k vyprání, žehlení atd.) aby se ti služba nemusela hrabat ve věcech (což ta seriózní ani neudělá).

reagovat 9.6.2004 11:39 - Kotě*

Teda ja nevim, ale ze bych si nekym nechala prat pradlo, nebo zehlit. Je to sobni vec a nebej Boze, aby mi pri zehleni neco dotycna znicila, staci, ze si obcas neco pripalim sama...:o)
Ale je fakt, ze co se tyce uklidu, bych si klidne nechala pomoci...
Hezky den.

reagovat 9.6.2004 14:19 - Sp

Normální firma plně odpovídá za všechny škody, které způsobí (a je proto samozřejmě pojištěná).

reagovat 9.6.2004 14:21 - Sp

btw výzkumy říkají, že většina žen pokládá za nejobtížnější a nejotravnější domácí práci právě žehlení.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.5.2015 17:40 - Jana

Taky si nechávám žehlit prádlo, jednou za měsíc ložní, košile, trika apod. Zbytek si vyžehlím sama, je to obrovská pomoc. 4 x za rok si beru úklidovou firmu, okna, koberce, podlahy. Není to zase tak drahé a než se vrátím z práce, mám hotovo. Známe se už 18 let, vím, že jim mohu dát klíče a o nic se nestarat.

reagovat 8.9.2015 14:56 - Jakubmik

Ahoj, máte někdo zkušenost...

Ahoj, zkušenost máme s firmou http://www.uklizenydum.cz/uklid_nemovitosti.php , jsou ochotni se podřídit téměř jakémukoliv požadavku a práce je bezproblémová. Pokud chceš více info tak napiš :)

reagovat 12.9.2015 12:59 - Domácí práce vyplňování dotazníků za peníze vhodné pro studenty a mamky na mateřské :-)

Dobrý den,kdo má chuť a zájem vyplňovat dotazníky a brát za to peníze a přivydělat si nějakou tu korunu navíc,nechť se registruje přes odkaz níže,společnost je Rakouská a vyplácí v dolarech,eurech,změna jazyka se provádí v právém rohu nahoře,kdo by měl větší
zájem podílet se u více společností,nechť zanechá svůj email,zašleme mu pozvánku do emailu nutnou k registraci u dalších společností které 100% vyplácí.Kdo čeká tisíce za den,ať si spíše najde normální práci,zde se jedná jen o drobný přivýdělek,nejedná se o žádné blbé klikačky a emalingy,jako eRmail a podobné podvody
:-)

Odkaz k registraci zde:
http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=332588

reagovat 30.10.2015 12:03 - Andrea

Říkám hospodyni služko, ona mě milostpaní a obě si to myslím užíváme jako příjemný relax i když to ze strany služky tak nevypadá....opak je pravdou, je trochu submisivní

reagovat 9.11.2016 18:59 - assist5

Ahojte holky,nezmiňujete...

Kdyžtak mrkněte na http://www.freelance-market.cz/c/%C3%9Aklidov%C3%A9%20slu%C5%BEby, tam jsou tyhle služby nabízené i s hodinovými sazbami.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *