Homeopatií se léčí až třetina Čechů - koment??e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2012 15:40 - Pozadí léčby....

Je to ač často uživateli nezjištěno,duchovní nauka s okultním léčením a magií,bohužel po tomto už nikdo většinou nepátrá,pro lidi jako pacienty je důležité,že to funguje a léčí.Na jakém základě,každý by měl vědět,co se za každým léčením tohoto druhu skutečně ukrývá.Vhodné přečíst od-Aleše France knihu Okultní pozadí homeopatie.

reagovat 17.5.2012 19:14 - jasně

Je to ač často uživateli...

Nejsou to běžné léky, tak pryč s nima. Klidně do toho zatáhnem i magii, jen ať nepřijdem o pacienty.

reagovat 17.5.2012 21:18 - xixi

Liecba homeopatiou ma povod v ezoterike a v okultnych praktikach.Tato liecba naozaj moze priniest spociatku dobre vysledky,ba moze pomoct aj tam,kde klasicka liecba vobec nereaguje.Avsak tato pomoc nie je len tak zadarmo,do buducna moze ten clovek ratat s tym,ze to bude mat dosledok v jeho dusevnom zivote,alebo v jeho psychike.V reci veriacich,sa to da povedat aj takto:clovek je lieceny a casto aj vylieceny pomocou diabla,a diabol nepomaha len tak....do buducna mu to clovek splati aj s urokami.Vsetci,ktori sa liecite homeopatiou si nastudujte,kto homeopatiu zalozil a princip na ktorom to funguje.Pre katolika je tazky hriech,ak sa lieci cez homeopatiu.Homeopaticke lieky su vo svete velmi propagovane aj napriek tomu,ze sa vedecky vysvetlit,preco to funguje neda.Ale aj napriek tomu sa tieto lieky propaguju...preco?Pretoze majitelia tychto tovarni na homeopatika,su milionary,ktori sa zaoberaju ezoterikou,a ktorym diabol za propagaciu homeopatik slubil bohatstvo a je to tak,majitelia tychto fabrik su milionary...takze len hltajte homeopatika a dobrovolne do seba prijimajte diabla...

reagovat 17.5.2012 23:25 - to je fakt

Liecba homeopatiou ma povod v...

Kašlete na homeopatika a cpěte se léky. Ty vám pomůžou. Majitelům farmaceutických firem jde jen o vaše zdraví, ne o peníze :-))))

reagovat 18.5.2012 06:09 - Šárí

Nevěřte, prosím vás, náboženským fanatikům, kteří se chytnou kdejaké blbiny, kterou jim v kostele nebo v jejich pochybné literatuře někdo předloží.

Kdo má zájem, ať si nastuduje "pozadí" homeopatie ze seriózních pramenů, a pak ať se rozhodne na základě rozumných informací.

Já jsem se rozhodla pro homeopatii a nelituju. Po měsíci se zdá, že se dostavují první výsledky, i když léčba bude v mém případě nějakou delší dobu trvat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2013 10:47 - Laďa

Jo?JSOU TI MALÍ SKUTEČNĚ JEJICH?

reagovat 1.9.2013 10:48 - Ilona

Kdyby ne, tak co? Vy jste svatí?

reagovat 1.9.2013 10:49 - Martin W.

Jo? Mám jen jednoho čuraka!

reagovat 1.9.2013 10:52 - Petr.M.

The,já mám vyženěnýho kluka a mám jich tak akorát,máma po hospodách a tahá prachy z těch,co se jí nabízej a ta čubka jim.

reagovat 1.9.2013 11:25 - Kašlete na homeopatika a cpěte se léky. Ty vám pomůžou. Majitelům farmaceutických firem jde jen o vaše zdraví, ne o peníze

Zatímco výrobcům homeopatik o prachy vůbec nejde, jim je jakékoliv pomyšlení na mrzký zisk přímo homeopaticky odporné!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *