Homeopatie - pomohla vám - v čem konkrétně !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.12.2006 08:19 - Panda

Touto diskuzí bych chtěla zmapovat přínos homeopatie: stačí uvést zdravotní problém (fyzický čí psychický), kterého jste se touto léčebnou metodou zbavili. Možno uvést i jméno homeopata.

reagovat 14.12.2006 17:08 - TerezaK

Díky homeopatii a Báře Maškové jsem bezproblémově otěhotněla, ačkoli předtím to nešlo. Zbavila jsem se náchylnosti k zánětům horních cest dýchacích, potíží s játry a chudokrevnosti. Po léčbě jsem mnohem psychicky vyrovnanější, dospělejší a pro okolí příjemnější. Celkově se kvalita mého života stoprocentně zlepšila.

reagovat 14.12.2006 21:22 - Iva

Já jsem dostala doporučené od lékařky homeopatika (kalium muriaticum - pokud píšu název správně) na rýmu spojenou se zánětem eustachovy trubice. Nic mi nezabralo, pořád jsem měla ucpané uši a nos a hrozný hlen. A výsledek: ráno jsem si vzala první dávku tablet pod jazyk a večer jsem skončila na pohotovosti s alergickou reakcí, otekl mi obličej, brněla mě pusa a jazyk. Dostala jsem infuzi kortikoidů na zklidnění a do žíly dithiaden. Je to sice jen moje špatná zkušenost, ale jak se všude hoemopatika prezentují, že na ně nemohou být vedlejší účinky a alergie, tak u mě to neplatilo. Příště už bych asi i přes doporučení měla strach je znova vyzkoušet.

reagovat 15.12.2006 09:19 - TerezaK

Ještě chci přidat, že homeopat p. Opelka pomohl mému tehdy šestitýdennímu synovi vyrovnat se se vstupem do světa - před podáním léku to bylo uplakané nervózní a nespavé miminko,noční můra každé matky, poté (po reakci,kdy probrečel téměř fialový pět hodin v kuse) se to významně zlepšilo.

Pro Ivu: měla jste velmi silnou reakci na léky,což se někdy stává, není pravda, že homeopatika vezmete, nic se nestane a Vy se najednou uzdravíte. Zhoršení stavu je tam vždycky, někdy menší, někdy větší. Pro zájemce doporučuji strány www.homeoterapie.cz nebo www.klasickahomeopatie.cz, tam je vše dobře popsané.

reagovat 17.12.2006 15:43 - Petra

Upravění menstruačního cyklu, zmizení zápachu z úst a rýmy, zlepšení zimohřivost a akné. Také psychická stránka se neuvěřitelně pozvedla, pryč jsou deprese, pocity méněcennosti a hlavně neustálého strachu a zbytečných obav a také závisti.

Jenom bych chtěla druhým napsat, že homeopatie nefunguje na principu, že vycumláte nějaké "cukrové kuličky" a do rána

všechny vaše problémy zmizí. Objevují se zhoršení, kterými musíte projít a to, co vás

trápí se dotává na povrch a vy se s tím musíte vyrovnat a během léčby si uvědomit

dost věcí. Samozřejmě je nutné mít zkušeného

homeopata, kterému můžete naprosto věřit.

Přeji všem hodně zdaru.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2016 17:29 -

Za 60? Kruci kde žije...

Nelžu podívej se na net můžeš si objednat nebo v lékárně, jedna tuba 60 kč jinde můžou stát víc ale nad 95 jsem nenašla.

A že tě homeopat nevyléčil ? Stejně tak mi jeden doktor vyléčil co ten první ne.
Jeá si to hledám sama mám knihy stačí si s tim dát práci.
A je více druhů homeop.léků, homeopati mají
i jiné než já kupuji od firmy Boiron.

reagovat 16.6.2016 17:44 - Homouš

Já se jdu brzy ráno svižně projít za každého počasí- to je lék!

reagovat 16.6.2016 17:53 - Homeopatie - podvodníci

Normální nemoci odezní pomocí klidu . Ani na chřipku nic nepotřebujete, jen tekutiny a ležet. Na žlučník, žaludek, slinivku, střeva se přestaňte přežírat a hýbejte se. Ale jakmile máte rakovinu nebo infarkt, zápal plic nebo ledvin, mazejte k doktorovi a léčbě se klasicky. Jinak je po vás .

reagovat 16.6.2016 19:30 - co

Normální nemoci odezní...

takový ekzém co radíš ?? po homeoppatii zmizel jedné panı, známá tomu nevěří tal jí svěd mokvá a maže se dál mastmi a nevim čim celé roky a stejně to nepomáhá...mám jí vyřídit že to ODEzNÍ ???

reagovat 16.6.2016 21:02 - Ano

Odezní, ať kopne do prdele toho, z koho je tak olezlá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *