Homeopatie odhalena, díl 1. - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2011 07:44 - rdn

Ano homeopatie odhalena. Za 220 let nebyla doložena jediná seriózní studie o funkčnosti homeopatie. naopak ti neumětelové ty svoje kuličky laktózy klidně doporučují lidem s velmi silnou alergií na laktózu. Obyčejná babka bylinkářka je zhruba tisícinásobně užitečnější než homeopat s pěkným diplomem na zdi, zvlášť když tři homeopati dokážou stejnou nemoc "léčit" třemi sobě odporujícími si způsoby.
Bylinky fungují, ale homeopatie je jen placebo a past na peníze.

reagovat 1.9.2011 08:12 - Šárí

Homeopatie MÁ účinky. To jsem zjistila na vlastní kůži.

Jeden čas jsem zkoušela homeopatickou samoléčbu, vybrala jsem si z materie medicy asi tři možná homeopatika, ta jsem si objednala a poté postupně vyzkoušela. Tedy, naprosto mi nepomohla, takže žádný placebo efekt se nekonal. Ale zato jsem se nějaký čas potýkala s vedlejšími účinky, které byly velmi zřetelné a docela nepříjemné.
Takže účinnost homeopatika rozhodně mají. Bohužel k tomu, aby účinky byly skutečně prospěšné, to chce ještě opravdu odborníka na předepisování. A ti byli v devadesátých letech u nás dost vzácní-aspoň já jsem tenkrát žádného neobjevila. Jak je to dnes, to nevím.

reagovat 1.9.2011 10:35 - Petr

Homeopatie léčí pouze psychosomatická onemocnění. Pacient musí uvěřit, že když sní kuličku čehosi, tak se mu uleví. Kdo tomu nevěří, u toho to nefunguje.

reagovat 1.9.2011 11:00 - Jana

Homeopaticky se léčím rok a půl. Měla jsem tři dny trvající migrény se zvacením a strašnou bolestí hlavy. Nezabíraly mi žádné léky od neuroložky, ani triptany. Během migrény jsem nebyla schopna vůbec fungovat..jíst, pít, natož jít do práce. Jediné, co mi opravdu pomohlo, byla homeopatie, migrény tohoto typu už nemám, jsou už o hodně slabší a ještě se stále léčím, takže se to pořád zlepšuje..migrény jsem měla 16 let a homeopatika jsou jediné, co mi na to opravdu pomohlo. Ti, co tvrdí, že homeopatie nefunguje, ji totiž nevyzkoušeli na vlastní kůži a mají jen silácké řeči. Na internetu jsou stovky homeopatů, kteří mají na svých stránkách zdokumentovány své případy úspěšné léčby, stačí jen chtít vidět pravdu a neodsuzovat bez důkazů..

reagovat 1.9.2011 12:12 - pro Janu

Vaše tvrzení není o níčem, migréna je často právě psychosomatické onemocnění

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2012 15:37 - Eve

Ano homeopatie odhalena. Za...

Prosím vás, nešiřte bludy. Přečtěte si nejdříve historii homeopatie, než něco budete psát. Homeopatika jsou vytvářena také z bylin. Může se stát, že natrefíte na homeopat, který nemá tolik zkušeností a výběr homeopatika nezvolí správně, ale to se stane i u bylináře stejně jako u klasického lékaře. I já jsem se setkala s homeopatem,který mi nevyhovoval a odešla jsem od něho, to je ale opět stejný případ jako s klasickým lékařem medicíny. Nevím, co myslíte " stejnou nemoc "léčit" třemi sobě odporujícími si způsoby" ?

reagovat 5.10.2012 16:03 - Eve

Ano homeopatie odhalena. Za...

Vážení, mylně informujete !!! Přečtěte si:http://www.calendula.cz/clanky%20na%20net/homeopatie%20funguje.

reagovat 6.10.2012 12:37 - pro Eve

U kojenců, batolat a zvířat homeopatie funguje proto, že se tyto subjekty ve velkém počtu případů uzdraví samy, ať užívají placebo, homeopatikum nebo nic.

reagovat 6.10.2012 14:17 - charlote

Prosím vás, nešiřte...

co by si radila nakožní nemoc. růžovku

reagovat 6.10.2012 14:20 - co

Prosím vás, nešiřte...

se má jíst vše otrávené už nemůžeš ani ty panenský oleje,tak je radili na vše možné,co příroda spodní vody ovzduší atd. vše hnusně zdevastováno i s bylinami.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *