Na holou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2008 09:19 -

Najdu ženu, která by mi nařezala na holou? Může být i výměna rolí.Chci dostat výprask'

reagovat 7.3.2008 11:05 - Tyfany

Nenajdeš,ledas nějakou sado maso.'

reagovat 7.3.2008 11:31 - Pipka

Jestli chceš,tak ti možu dát i přes držku blázne'

reagovat 20.6.2009 15:38 - john

Nenasla by se tu holka,kterou by lakalo nechat si obcas naplacat na holou? Jsem 32-lety,vysoky kluk z Prahy

reagovat 22.6.2009 06:56 - Bohuš,Brno

Najde se mladá holka nebo kluk nebo libovolná dvojice, kteří by chtěli občas dostat na zadek od přísného invalidního důchodce na vozíčku = trest nebo odměna za všechno?= Ty vypomůžeš mě /třeba prací/,já tobě /třeba finančně + studenta doučím/. Co ty na to ?
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2013 03:45 - vic

já nechápu co je tak zajímavého dávat holce na holou. Po mě to chce každá a já to nechápu. Tak jsem se přizpůsobil. Dokonce jsem si musel koupit i rákosky.Poprvé jsem Šel do Erotic shopu a bylo mi vážně trapně jen se podívat co tam mají za nástroje, mladá asi tak 19 letá prodavačka na můj dotaz zdali to není divný řekla "vůbec né" a smála se. Já říkám no, a ted mám tuplem pocit že jsem nějakej úchyl tak vám děkuji. Ona na to, já to tak ale nemyslela, mě by se třeba líbila taková plácačka a ukázala na cosi co stálo 1400 Kč. Pro koho ji kupujete? Pro sebe říkám, dostal jsem rozkaz od dominy a nechám se zmlátit řekl jsem ze srandy.. Ne mám dceru asi jako vy a ona se nedostala na školu tak jí prostě zmlátím.. To byl vtip řekl jsem když vyjeveně koukala. Snad jste tomu nevěřila, vždyť je to celý blbost. A chtěl jsem odejít, jen se zeptám, když vám ji koupím co s ní budete dělat? No já asi nic.. aha takže váš přítel? Ježiš to ne, ještě to tak.. odpověděla. Takže já ji koupím a vy si ji hezky večer dáte zpátky a máte 1400, jste chytrá málem jsem vám na to skočil, za 1400 mám hodinu na privátě. Tak nashle. A odešel jsem.

reagovat 1.7.2013 04:06 - vic

Jak jsem odcházel tak jsem se ještě otočil a říkám, ale děkuji protože jste opravdu dobře proškolená, jen vám trochu nedošlo že jste dost mladá na to abyste poučovala chlapa o 20 let staršího a vysvětlení že by se vám líbila zrovna ta nejdražší plácačka, haha... Snad jste mi nechtěla naznačit že bych to měl udělat já? Ale já bych se přihlásil hned ozvalo se od dveří. Stál tam takovej mužík v brýlých, prostě malej zakomplexovanej nýmand (já mám 108 kg a 182 cm a postavu po 20 letech posilování). No vidíte a hned tu máte zájemce, tak si to užijte. Třeba si tím brejlatej prdola spraví komplex že vtěrko, a obrátil jsem se na něj, úplně slintáš co, vtíráš se do cizího rozhovoru. A co je na tom když vy nechcete tak já to vemu za vás. Jako co vezmeš, o čem mluvíš, jsi prostě uslintanej úchyl. A vy uplnej blbec nebo jste nechal vedení doma, že?

reagovat 1.7.2013 04:21 - vic

Trochu si troufáš na to jak vypadáš ale máš pravdu, asi jsem blbec když vidím někoho jak se vtírá tak budu raději blbec. Tobě se ale nedivím vypadat jako ty taky bych si léčil komplex tím že bys leda tak mlátil ženy. A šel jsem proti němu, tak se na mě usmál a zakroutil hlavou jakoby gestem, to je ale vůl... Otočil jsem se a řekl nashledanou Valerie. Na cedulce měla Valerie. V kolik končíte zeptal jsem se. V devět ale přijeďte až o půl desáté, než všechno pozamykám. Jasně, zasmál jsem se. Vy jste fakt ale číslo.. a odešel jsem

reagovat 1.7.2013 04:22 - vic

samozřejmě jsem tam nejel

reagovat 1.7.2013 04:35 - vic

samozřejmě jsem tam nejel

po čase jsem tam zašel protože jsem trochu nastudoval víc o výprascích a konečně mi došlo o co tehdy šlo. a ptal se jestli tam ještě dělá Valerie, taková s rovnátkama. Aha tak ta je na jiné prodejně prý si na ni stěžoval nějaký zákazník že ho sváděla. Cože říkám, takhle hezká mladá holka někoho svádí a on si na to stěžuje, to trochu nedává logiku, to je blbost.. A měl jsem po ptákách, takhle to je ve skutečnosti protože takhle se to stalo. Od té doby jsem prostě jen lehce zneužíval svého drsného a dominantního vzhledu a plácám holky už 10 let.
Proto nechápu co je na tom tak zajímavého, proto nechápu proč muži tady tak zoufale hledají a asi proto když čtu všechny příspěvky spankerů a údajných dívek tak se jen musím smát protože udělat ze sebe takového idiota před mladou holkou...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *