Holky a zeny,co rikate na plac muze?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2006 10:04 - Martin

Kduby pred vama vas kluk nebo pritel vyronil par slz,co by jste si o nem mysleli?
Potrebujete tvrdyho kluka nebo se budete na nej divat jako na nejakou citlivku?
Dekuji

reagovat 11.9.2006 14:56 - Silvie

Martine,absolutně netoužím po tom,aby se muž bál plakat a hrál si na tvrďáka.Mám ráda muže citlivé a nevadí mi,když své city projeví,tzn. i bolest,lítost a jiné důvody k pláči.

Samozřejmě vše má určité meze,nemyslím tím pláč jako nástroj k dosažení cíle,ale pokud máš na mysli to,že chlapi jsou nebo byli vychováváni tak,že "nesmí" brečet,tak rozhodně ten názor nesdílím.Jsem pro otevřenost,a to i citech..

reagovat 11.9.2006 15:19 - Eliška

Martine, taky nezastávám názor, že kluci nebrečí. Brečí, jen si prostě většina z nich hraje na tvrďáky a nepřiznají to, ale pak někde v koutku o samotě tu slzu uroní.

V mém životě uronili slzy dva mužský. Naposledy to byl manžel, o kterém jsem si myslela, že mě dávno nemiluje. Vždycky se choval právě jako tvrďák a vždy mi tvrdil, že kdyby se dozvěděl o mé případné nevěře, že by byl našemu manželství konec. A stal se přesný opak. Dodnes ho vidím před sebou zničeného s očima plnýma slz. Ale byl to on, takový jaký ve skutečnosti je. Zkrátka bez přetvářky. V tu chvíli mi došlo co pro mě znamená, jak moc ho miluju a jaká jsem byla husa.

reagovat 11.9.2006 15:31 - Andy

Martine, myslím, že je krásné, když umí muž plakat. Můj přítel je docela od pohledu chlapák, ale když projevuje svůj cit, a jsou u toho emotivní slzy, mám to v srdíčku hned jasné. Oba jsme trochu takoví divoši, takže je náš vztah někdy nebezpečně na hraně, a přítel tvrdí, že mu hned naše láska vhání slzy do očí, jak moc mě miluje. Viděla jsem ho plakat jako želvu, a spíš zafungovalo to, že mi tím okamžitě srovnal mojí někdy nekompromisně hrdou povahu. Tu na sobě opravdu nemám ráda.

Prostě se těch slziček neboj, citlivější chlap je lepší, než tvrďák:-)

reagovat 11.9.2006 17:25 - Martin

Dekuji Vam.Jednou mi tekli slzy a ma partnerka se mne ptala co mi je.Ja ji rekl ze placu od radosti a od teho jak moc si uvedomuju ze je pro mne vsim a ze bych ji nikdy nechtel stratit.Oba sme dost pohledni,a proto se o ni bojim.Ale to je asi normalni.Jeste jednou vam moc dekuji,nevedel jak me muze brat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2011 18:04 - věrka

lis. počkej až ti zařve...

Tak tak,anebo skončíš na psychiatrii.Kolik ti je roků?Neboj i ty jednou zapláčeš,ale není se za co stydět,i chlapi mají někdy své dny.

reagovat 11.5.2011 08:06 - Jasne,

To jsou sráčové. Pokud...

byt maco ma svoje vyhody, ale vetsinou jsou to chudaci. Obcas to jinak nejde. Opravdovej chlap by se nemel stydet za obcasny projev bolesti nebo smutku. To jen testosteronovi ubozaci, kteri takovej projev povazujou za slabost, se snazi oblbovat ostatni zdanlivou tvrdosti, kdyz sou ale sami....

reagovat 10.2.2012 08:42 - Zuzka

Ahoj Zůzo...
Napiš mi,...

Ten Tvuj mejl nefunguje.

reagovat 10.2.2012 16:51 - re:

PLÁČ JE NORMÁLNÍ...

reagovat 10.2.2012 18:08 - ?

Proč by chlapi nebrečeli? Jsou to také lidé, ne? A ne stroje ze železa.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *