Holky libi se vam romsky kluci?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2009 19:01 - Irena

Holky libi se vam romsky kluci?

reagovat 21.12.2009 14:04 - Simona

Nejaky znam a vetsinou sou fakt pekny

reagovat 23.12.2009 09:31 - Daniela

Nejaky znam a vetsinou sou...

Ano, jsou hezký, ale při intimním kontaktu bohužel dosti zapáchají

reagovat 23.12.2009 09:39 - Martin

Mně se líbí hodně. Mají krásný tmavý oči a jsou přirozené. Na nic si nehrají, jako většina neromek.
Není pravda, že zapáchají, naopak je známo, že cigánky dbají na hygienu a okázalost.

reagovat 23.12.2009 09:40 - Martin

Sorry, špatně jsem přečetl téma:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2015 10:06 - alien

Zato ty musíš být Vůl s...

No, řekla bych, že zdegenerovanější jsou gádžové. Je fakt, že mezi Cikánama už se při zdejším způsobu života rozmáhá např. obezita apod., ale pořád bych je pokládala za zdravější než zbytek český populace. Proto se taky dokážou tak úspěšně "množit", s čímž má spousta Češek problém.
Problém Cikánů je v tom, že jim byl vzat život, na který byli zvyklí a přizpůsobení. Chtěli je "zcivilizovat" a udělat z nich stejný nemastný a neslaný bytosti... a zůstalo to někde v půlce cesty.

reagovat 15.6.2015 10:41 - Pro všechny Romadůry!

Tak ať odtáhnou na nějaký pustý ostrov a můžou tam předvést co dokážou! My jím v tom bránit nebudem! Je zajímavé, že máte starost o naši obezitu ale, že žijete na úkor společnosti a o to aby jste si na živobytí vydělali nemáte sebemenší zájem! Kdyby bylo po mě tak bych v prvé řadě zarazil veškeré dávky a ukažte jak si na živobytí vyděláte! Máte akorát plné držky toho, že vám všichni jen ubližují, že nemáte práci a nikdo vám ji nechce dát.Tak se račte konečně starat a tu práci si vytvořte! Tím, že vaše děcka nechoděj do školy raději chodí krást, se nic nenaučí a nikdo je do práce nevezme! To by byl taky vůl, zaměstnat někoho kdo nic neumí! A když se vám to nelíbí nikdo vás tady držet nebude a klidně si táhněte od kud jste přišli!

reagovat 15.6.2015 10:50 - alien

Tak ať odtáhnou na nějaký...

Tak hlavně jestli ty jsi takový přínos pro společnost.
S tím zbytkem, co jsi napsal, souhlasím, ale jak jsem psala, ono to všechno má někde původ. Ty bys - přesídlený do úplně cizí kultury - taky třeba nezapadl tak, jak si myslíš teď a tady.
A navíc tyhle podmínky a dávky jim tu vytváříme hlavně my - běloskvoucí Češi. Takže nadávej hlavně sám sobě za to, co sis prosadil, nebo koho sil zvolil, aby to prosadil za tebe.

reagovat 8.7.2015 19:40 - Petra

Já bych se asi nebránila seznámení s romem.I mě celkem vzrušuje to ponížení ,že bych s ním šla.Prostě to tak mám a těžko s tím něco nadělám.

reagovat 9.7.2015 08:51 - Jarda

cikáni mají akorát řeči, jak jim je ubližováno,ale dělat v životě nebudou, jen blbec věří v tom, že z nich někdy něco bude. stěžují si, že jim nikdo nechce dát práci, tak můžou ukázat společnosti , že chtějí pracovat tím způsobem, že můžou sekat trávu, na podzim hrabat listí, v zimě úklid sněhu a pod, aby trochu, jen trochu poděkovali této společnosti za všechny ty soc. dávky které dostávají.místo toho raději kradou co se dá.Všem jejich zastáncům bych je dal po jedné rodině dom, aby poznali co jsou to za lidi a potom za peníze nás všech je hájili.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *