Holka na pánském WC

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 14:15 - Sylva

Občas, když je na dámském WC přeplněno a dlouhá fronta, zajdu na pánské. Chlapi sice po sobě trochu podiveně koukají, ale vždy to prošlo bez problémů. Jdu vždy samozřejmě do kabinky. Několikrát se mi už ale stalo, že bylo vše obsazeno a tak jsem musela použít "mušli". Je to zvláštní, ale když si šikovně stoupnu, stáhnu kalhotky na stranu a trochu rozevřu pysky - umím to. Navíc, když mám sukni, vlastně ani nikdo nic nevidí. Je pravda, že na mě občas někdo divně kouká, ale to už přežiju. Lepší než čekat desítky minut ve frontě. Děláte to holky některá taky tak ?

reagovat 29.10.2005 14:59 - Max

Jo Sylvo, v psaní povídek jsi fakt dobrá.

reagovat 29.10.2005 15:44 - Mirka

Tady ( na Doktorce) je to fakt děsný, nejmíň polovina úchyláků. No jo, anonymita internetu.
Úchyle co si říkáš Sylva, myslíš, že ti na to někdo skočí? Je to průhledný a trapný.

reagovat 29.10.2005 17:08 - Šarik

Proč by to byl úchyl. Párkrát jsem viděl holku jak šla na náš. Samozřejmě neunikla nabídkám velmi ochotných dobráků na pomoc:-))) Když jsem dělal ve špitále, tak laborantky sem tam po práci chlastali na pracovišti a chcali do umyvadla když záchody byly poblitý a do té doby jsem nevěděl, že když je holka šikovná tak to zvládne s přehledem.

reagovat 29.10.2005 19:46 - Pavel

"Sylva" je podle mě fakt úchyl. Mě se tedy taky stalo že jsem na pánským WC potkal kolegyni-ale samozřejmě šla do kabinky a ne do mušle! Navíc to bylo proto,že na dámských něco zrovna dělal instalatér.

1.Normální ženská se určitě nebude takhle převádět.
2.Na pánském WC bývají většinou volné kabiny-tak proč si to komplikovat,že?

Takže tomu celému taky nevěřím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2017 08:08 - Roman

jezdíme často na koncerty nebo jiné akce do Pardubic na zimní stadion. tam je to úplně normální že ženy chodí k pánům. je tam moc lidí a málo wc. ženy často čekají i 30 min. někdy obsadí pánský úplně, tak že se tam chlap ani nedostane. a chodit k pánum je běžné. ještě se mi nestalo že bych tam šel na wc a neměl jednu nebo dvě dámy za zády.stalo se to tam běžné a i chlapy si už zvykli.

reagovat 21.11.2017 10:30 - o|o o|o o|o o|o o|o jeden vedle druhýho!

Stát u mušle a přijít tam baba tak se otočím proti ní a klidně jí po.iju!

reagovat 25.11.2017 08:36 - Zeman

Stát u mušle a přijít tam...

Jste gentleman.

reagovat 29.11.2017 12:03 - helan

Vzpomněl jsem si,jak někdy v polovině 70 tých let jsem byl ny výstavě Zahrada Čech.Fronta na WC byla obrovská.Kabinky pro dámy pouze 3.Nakonec se jedna mamina s dcerou odvážily a šly na pány.Netrvalo dlouho a dam se odvážilo víc.

reagovat 29.11.2017 13:02 - 99999

Ešte pred revolúciou sme chodili pravideľne cez leto na Zemplínsku Šíravu.Chodilo tam aj dosť Dederakov-pre neznalých byvalí občania NDR,bývalé východ. Nemecko.A Nemky pravidelne chodili aj na pánske WC.Dokonca chodili aj do spŕch,medzi mužov.A to sa sprchovali nahé.Slovenky a Češky frflali,ale muži boli radi.Vtedy som prvý krát videl dole vyholené ženy.Tie nemky boli celkom alebo upravené.Naše ženy vtedy mali ešte svoje pohlavie neupravené a koľko krát im aj trčali chĺpky aj z plaviek von.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *