Holka gamblera!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.4.2013 10:21 - miska

Dobrý den,
ráda bych znala zkušenosti přítelkyň gemblerů.
Bude mi 20 let a chodím skoro dva roky s gamblerem, mimo to máme i finanční problémy. Teď čekáme na verdikt z insolvenčního řízení. Můj dotaz na všechny chuderky přítelkyně a manželky je, jak to zvládáte? Já už nemám sílu, nedokážu se v životě soustředit na nic jiného než na něj. Obtěžuje to jak mě, tak i jeho, protože ho nikam nechci pouštět. Jsem jak na trní když je pryč. Co mi vad, je to , že mi to leze do zdraví. Mám pravidelné bolesti hlavy, žaludeční problémy, špatně spím a to ani nemluvím o depresích. Musím ho mít pořád pod dozorem, a když nemám tak se z toho můžu zbláznit. Obdivuju všechny ženy co to zvládnou i s rodinou na krku. Tak Vás prosím o radu, jak to zvladáte? Chtěla bych se to naučit aspoň na chvíli hodit za hlavu, nemyslet na to 24 hodin denně. Děkuju za každou sebemenší radu.

reagovat 18.4.2013 16:04 - Martinek

Ahoj Misko, jde o to jak to on řeší, pokud se chce léčit a uznává že je problém a ty ho máš ráda, tak mu dej ještě šanci.
Ale dva roky je už dlouhá doba, aby se ledy pohly.Ale vypadá to, že mu nevěříš a zdravotní problémy ve dvaceti neni normální.
Já sem pro pustit ho k vodě a zbalit někoho normálního a žít život.Je krátký, tak ho prožívej plnými doušky a neživoř.Soucit neni na místě, chceš přece aby Tvoje děti se měli dobře,zdravě a byli veselé.Ale mám obavu že k Vám furt poleze sociálka a z tebe se stane alkoholička.
Je to kruté, ale pravděpodobnější než že budete mít šťastné manželství.

reagovat 18.4.2013 18:45 - michal33

Dobrý den,
ráda bych znala...

Bez léčení to rozhodně nepůjde, ale jaká je úspěšnost? Jenem kolikrát sliboval, že už toho nechá. Rozchod není vůbec přijemná věc ale teť asi nejlepší bohužel. Nedělat nic je cesta k ještě větším problémům a klidně i do blázince. Trvalý stres se nedá dlouhodobě vydržet. Mnoho štěstí do budoucna.

reagovat 18.4.2013 18:54 - luciano

Navrhujem okamžitý rozchod. Gamblérstvo je ťažká duševná porucha a žiť s gamblérom je cesta do pekla. Život s ním nemá žiadnu perspektívu.

reagovat 19.4.2013 07:25 - miska

Nejde tak o něj jako spíš o mě, já si sním dokážu představit budoucnost a vím že to zvládne, byl i na léčení a chodí k psychiatrovi. Spíš jsem chtěla vědět jak to zvládají ty, kteří mají doma gamblera. Jak si dokažou poradit se stresem, jak to hodit za hlavu. On i když nic neděla tak já se můžu zbláznit a to vše se vybudovalo ještě minulý rok, kdy jsme spolu byli krátce. Nemůžu se toho strachu zbavit, tak jsem chtěla znát jen nějaké rady zkušených. Je sice hezký si o tom povídat s nějakou kamarádkou, ale ta když není v mé situaci tak je to pak těžké aby mne pochopila. Ale moc děkuju za příspěvky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2014 20:26 - monika

Dobrý den,
ráda bych znala...

Ahoj,pokud si necháš poradit jdi od toho,vím co prožíváš byla jsem totiž za gamblera vdaná.Nepomohly prosby ani vyhrožování a když jsem onemocněla rakovinou bláznivě jsem si myslela že přestane ,ale pokračoval dále,prohrál všechy peníze.Snažila jsem se mu pomoct bláhově jsem si vzala úvěr.Onemocněla jsem depresí,chtěla jsem se otrávit.Zachránil mě můj zeť.Dnes jsem rozvedená našla jsem si hodného chlapa.Po manželovi mi zústaly dluhy.Uteč, dokud máš ještě sílu a zdraví.

reagovat 3.2.2014 20:38 - .

Gambléra nikdy, i kdyby to měl být jedinej chlap na světě, tak gambléra nikdy.

reagovat 7.2.2014 13:24 - Alice

Gambléra nikdy, i kdyby to...

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat těch zkušenějších. Přítel sází víc jak 10 let, někdy méně, někdy více. do dnešního dne prohrál úplně všechno co kdy vydělal a ještě k tomu má asi čtvrt mil. půjčku.Posledního půl roku to výrazně omezil (nehraje denně, ale třeba jen jednou za 2 měsíce, ale stejně tak dlouho, než prohraje všechno, co má). takže ikdyž mu nějaké peníze po poplacení dluhů zbyly,tak je někde prohrál. Dva týdny po výplatě už nemá nic, což vysvětluje tím, že musí platit dluhy...Jenže když už má možnost něco ušetřit, stejně to neudělá. Přesto tvrdí, že nikdy nebyl nemocný, jen blbec,ale že už seto opakovat nebude. Je mu 34 let. Myslíte, že je šance, že se bez pomoci změní?

reagovat 7.2.2014 18:19 - Gambléra nikdy

Ten se nikdy nezmění, pryč od něj, je nezodpovědnej, neumí hospodařit s penězma, topí se v dluzích, tak ať se v nich utopí úplně. Ve 34 letech je už dost starej na to, aby měl rozum, ale bohužel nemá a pochybuju, že se najde člověk, kterej by byl ochotnej ho furt hlídat a stepovat mu za prdelí.

reagovat 7.2.2014 18:19 - Gambléra nikdy

Ten se nikdy nezmění, pryč od něj, je nezodpovědnej, neumí hospodařit s penězma, topí se v dluzích, tak ať se v nich utopí úplně. Ve 34 letech je už dost starej na to, aby měl rozum, ale bohužel nemá a pochybuju, že se najde člověk, kterej by byl ochotnej ho furt hlídat a stepovat mu za prdelí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *