Holení před operací

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2008 08:36 - Patrik

Patrik:je mně 17 let a půjdu na chirurgický zákrok v oblasti třísel. Jsem dole dost ochlupen a mám obavu, že mě bude holit sestřička a dojde k erekci.Jak to vlastně s tím holením v nemocnici před operací chodí?

reagovat 19.2.2008 13:39 -

To sice nevim, ale mohl byses oholit predem doma a je vyreseno,ne?

reagovat 19.2.2008 17:00 -

Občas se můžeš v nemocnici setkat nejen se sestřičkami, ale i se "zdravotními bratry", správný název zdravotnický asistent. Plní stejné úkoly jako sestřičky, včetně přípravy na operaci. Pokud tam budou /i jen na praxi/, můžeš se domluvit třeba přes některou starší sestru, nebo může holení provést sanitář /zřízenec/. Určitě to půjde vyřešit.

Pokud by tě holila sestřička a došlo opravdu, jak se obáváš, k erekci či ejakulaci, neomlouvej se a oba byste to měli přejít. Zdravotník to bere jako lidské a nijak se nad tím nepozastaví a ani o tom dál nepřemýšlí.

reagovat 19.2.2008 18:03 -

Když jsi už teď z toho tak posraný, buď si jist, že ten tvůj ptáček ani nepípne.

reagovat 19.2.2008 18:38 - Radek

Kdyz te bude holit sestra a postavi se ti penis, tak si bude myslet, ze ses zdravej heterosexual. Kdyby se ti ale postavil kdyz te bude holit muzsky zdravotnicky asistent, tak si bude myslet, ze ses zdravej homosexual. Co by sis vybral?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2015 13:40 - Vladimír

Patrik:je mně 17 let a...

Patrik už to má sedm let vyřešené, ale pro ostatní: radil jsem se o tom s obvodním, řekl mi že sám neholit. Je riziko podráždění, poranění a zavlečení infekce, operace pak může být i odložena. Den před je stejně brzy, musí se těsně před operací a je na to školený personál. Za týden napíšu víc, jdu pozítří na kýlu :-)

reagovat 20.4.2015 19:50 - Petr

Před operací mě manželka ostříhala chlupy elektrickým stříhacím strojkem, kterým si odchlupuje svůj orgán. Bohužel operace byla o 2 dny odložena (nikoli kvůli chlupům). Chlupy mezi tím stačily dorůst, takže mě sestra ostříhala znovu podobným strojkem, naštěstí ne žiletkou. Nebyl to žádný problém, měl jsem z operace takový strach, že na nějakou erekci nebylo ani pomyšlení.

reagovat 20.4.2015 20:01 - Steve

Tak oholej, no Bože :-D Nedělej z toho vědu.

reagovat 23.9.2016 03:31 - Jogurt

Patrik:je mně 17 let a...

Me sestricka holila, byla o 20let starsi a kokot me stal

reagovat 19.10.2016 13:11 - Martin

Nedávno jsem byl na operaci třísel klasickým způsobem. Když se dostavíte na chirurgii, nemáte žádné přemýšlení o nějakém holení. Prostě se svléknete donaha a sestřička se svoji pomocnicí Vás pěkně vyholí od pupku až do rozkroku včetně šourku a penisu. I když jsem ve středním věku, po mužské stránce dokonce jsem cítil, že se mi postavil,sestřičky byly pozorné a hodné, uklidnily mě, že se jich nemusím bát, že je to normální věc.Přestože ztopoření opadlo, po úplném vyholení jsem pozoroval, že vypadám jak pěknej samec...Po oblbovací injekci mi potom bylo již jedno úplně všechno...Když jsem se probudil po operaci, stál mi penis opět v pozoru.Byl jsem ale rád, že to dobře dopadlo....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *