Holčičí čůrání,syčení - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 5.1.2016 18:48 - Karl

Zajímavé téma. Je asi jasné, že je to způsobené proudem moči přes pysky a její rozstřikování na vnější části pysků, čím členitější povrch tím asi větší sykot. Krom toho většina žen adívek se dneska holí, ale zajímalo by mě u těch co se třeba ještě pořád neholí a mají pysky pořádně zarostlé, jestli ten sykot pozorují také. Např. kdyby se vyčůraly tím co má dotyčná v rozkroku jako na http://imgur.com/QldpHcA

reagovat 5.1.2016 19:28 - Karl

anebo tady něco decentnějšího
http://hothairygirls.tumblr.com/post/107296843558
Je stejně zvláštní, že ženám příroda něco takového nadělila zrovna na místě, kterým vylučují moč. Musí to být pro ně hrozná otrava a nedivím se, že se většina holí.

reagovat 5.1.2016 21:05 - Karl

a ještě jedna perla. Téhle
https://pbs.twimg.com/media/BIvnkOlCIAAIS2Y.jpg to asi opravdu nesyčí. Je otázka jestli nějaká moč z toho vůbec vyteče :-)

Koloidní stříbro

reagovat 6.1.2016 18:30 - Steve

Tak co, která ještě syčí jako had při čůrání :-D Asi to bude běžnější nežli opak.

reagovat 8.1.2016 14:33 - Wilda

Karle, já myslím, že příroda věděla co dělá, když ženy (i muže) obdařila ochlupením mezi nohama a to i na místě, kterým čůrají. Uvědom si, že holení v intimních partiích je masová záležitost posledních maximálně dvaceti let. Člověk současné podoby tu je ale tisíce let a vyvíjel se do ní desetitisíce, statisíce až miliony let. Tisíce let ženy nosily mezi nohama "bobry" ať hustší nebo řidší, kterými souložily, rodily a čůraly úplně bez problémů. Pubické ochlupení též poukazuje na to, že žena je dospělá. Taky ženy a dívky dříve nenosily kalhoty a asi ani spodky a vše bylo ukryté pod dlouhými sukněmi. Výhoda chloupků v rozkroku je za takové situace jasná, jednak brání vnějším nečistotám, aby se dostaly do poševního vchodu (něco jako řasy na oku) a žena, když s takovým ochlupení čůrá, tak jí moč neteče po rozkroku ani po zadečku, ale stéká a skapává po chloupkách. Je tedy po vykonání potřeby v intimních partiích výrazně sušší než ženy které se dnes holí. Ty musí používat toaletní papír, který nemusí být vždy po ruce např. venku a pak nedochází ke znečišťování okolí odhozenými papírky, jak jsme svědky dnes v různých zákoutích, kam ženy chodí, když nutně potřebují. Pubické ochlupení též při chůzi snižuje tření a též díky mezerám, která vznikají mezi chlupy sevřenými v rozkroku a mezi hyžděmi i lepší odvětrávání a tedy nedochází k zapařování a pokud přece jenom po vyčurání zůstanou nějaké kapky v rozkroku tak se lépe odpaří. Naopak oholené ženy mohou mít problémy se zapařováním v intimních oblastech, jsou náchylnější k různým poševním infekcím, zvlášť pokud ještě nosí tanga. A pak ty problémy pokud se vyskytnou někde, kde není několik dní možnost se oholit! Strniště v této oblastí strašlivě svědí. Ano i já jsem se jednou oholil v rozkroku a říkám - už nikdy! A jedna perla na závěr. Jako oholený jsem zjistil, že je strašně těžké si pšouknout aniž by to vydalo zvuk, kůže v oblasti půlek bez chlupů se o sebe tře a strašně snadno vibruje. S chlupama v rozkroku tento problém nemám :-).
Příště neco o syčení, k tomu mám taky svou teorii.

reagovat 8.1.2016 16:29 - Ty čůráčku!

Tak co, která ještě syčí...

Tak tebe zajímá šmírování ženských při chcaní!To děláš na těch hajzlech v MC Donaldu,proto to děláš-živíš se jako hajzldědek a ještě k tomu dáváš průchod svým zvráceným fantaziím!Třeba ti nějaká dovolí ty chcanky i slíznout než spláchne a jako bonus ti dá svoje jetý kalhotky k čuchání!

reagovat 9.1.2016 01:46 - kundomil

tak třeba tahle
http://voyeurhit.com/videos/voyeur-aqc01388/
by mě klidně mohla pochcat a pak bych jí pičku i celý pochcaný rozkrok i zadek vylízal

reagovat 9.1.2016 01:58 - Steve

Hmm, tak to jí teda nezávidím ... mít všechno pochcaný ba i prdel ... lepší penis a hasit.

reagovat 22.2.2016 13:10 - Player

Tu prdel bych pak s chutí olízal.

reagovat 26.5.2017 01:01 - Carlo

kundomil | 9.1.2016 01:46: nádhernej ubrečenej zadeček :-) a ty čurající a zároveň počurané pysky!
Ženský čurání nemá chybu!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *