Holčičí čůrání,syčení - komentáře

přejít na článek blogu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2016 18:48 - Karl

Zajímavé téma. Je asi jasné, že je to způsobené proudem moči přes pysky a její rozstřikování na vnější části pysků, čím členitější povrch tím asi větší sykot. Krom toho většina žen adívek se dneska holí, ale zajímalo by mě u těch co se třeba ještě pořád neholí a mají pysky pořádně zarostlé, jestli ten sykot pozorují také. Např. kdyby se vyčůraly tím co má dotyčná v rozkroku jako na http://imgur.com/QldpHcA

reagovat 5.1.2016 19:28 - Karl

anebo tady něco decentnějšího
http://hothairygirls.tumblr.com/post/107296843558
Je stejně zvláštní, že ženám příroda něco takového nadělila zrovna na místě, kterým vylučují moč. Musí to být pro ně hrozná otrava a nedivím se, že se většina holí.

reagovat 5.1.2016 21:05 - Karl

a ještě jedna perla. Téhle
https://pbs.twimg.com/media/BIvnkOlCIAAIS2Y.jpg to asi opravdu nesyčí. Je otázka jestli nějaká moč z toho vůbec vyteče :-)

reagovat 6.1.2016 18:30 - Steve

Tak co, která ještě syčí jako had při čůrání :-D Asi to bude běžnější nežli opak.

reagovat 8.1.2016 14:33 - Wilda

Karle, já myslím, že příroda věděla co dělá, když ženy (i muže) obdařila ochlupením mezi nohama a to i na místě, kterým čůrají. Uvědom si, že holení v intimních partiích je masová záležitost posledních maximálně dvaceti let. Člověk současné podoby tu je ale tisíce let a vyvíjel se do ní desetitisíce, statisíce až miliony let. Tisíce let ženy nosily mezi nohama "bobry" ať hustší nebo řidší, kterými souložily, rodily a čůraly úplně bez problémů. Pubické ochlupení též poukazuje na to, že žena je dospělá. Taky ženy a dívky dříve nenosily kalhoty a asi ani spodky a vše bylo ukryté pod dlouhými sukněmi. Výhoda chloupků v rozkroku je za takové situace jasná, jednak brání vnějším nečistotám, aby se dostaly do poševního vchodu (něco jako řasy na oku) a žena, když s takovým ochlupení čůrá, tak jí moč neteče po rozkroku ani po zadečku, ale stéká a skapává po chloupkách. Je tedy po vykonání potřeby v intimních partiích výrazně sušší než ženy které se dnes holí. Ty musí používat toaletní papír, který nemusí být vždy po ruce např. venku a pak nedochází ke znečišťování okolí odhozenými papírky, jak jsme svědky dnes v různých zákoutích, kam ženy chodí, když nutně potřebují. Pubické ochlupení též při chůzi snižuje tření a též díky mezerám, která vznikají mezi chlupy sevřenými v rozkroku a mezi hyžděmi i lepší odvětrávání a tedy nedochází k zapařování a pokud přece jenom po vyčurání zůstanou nějaké kapky v rozkroku tak se lépe odpaří. Naopak oholené ženy mohou mít problémy se zapařováním v intimních oblastech, jsou náchylnější k různým poševním infekcím, zvlášť pokud ještě nosí tanga. A pak ty problémy pokud se vyskytnou někde, kde není několik dní možnost se oholit! Strniště v této oblastí strašlivě svědí. Ano i já jsem se jednou oholil v rozkroku a říkám - už nikdy! A jedna perla na závěr. Jako oholený jsem zjistil, že je strašně těžké si pšouknout aniž by to vydalo zvuk, kůže v oblasti půlek bez chlupů se o sebe tře a strašně snadno vibruje. S chlupama v rozkroku tento problém nemám :-).
Příště neco o syčení, k tomu mám taky svou teorii.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2018 23:57 - (!) (!) (!) (!) (!)

Vy stěma čurinama naděláte! Hold musíte být zajímavé za každou cenu! Hlavně, že stále tvrdíte jak jste dokonalé a ani vychcat se neumíte?

reagovat 18.4.2018 20:15 - ..ll-¨)úpojugdsddsssetýžýíééáýžčěqasvbnjkkkolllloioiuuzgfvdse

Výhoda citrusů spočívá především ve vysokém množství vitamínů, které obsahují. Řeč je nejen o citronech, pomerančích, mandarinkách, limetkách či pomelu. Do této škatulky se zařadily i méně známé odrůdy jako kumkvat, bergamot či cedrát. Poradíme vám, jak tyto citrusy nakupovat a skladovat.Kdy a odkud k nám přicházejí?

Hlavní sezóna citrusů přichází s podzimními měsíci. Tehdy začíná sklizeň v jihoevropských státech – Španělsku, Itálii a Řecku. Plody, které se objevují na pultech během jara a léta, pocházejí převážně z Brazílie či Argentiny. Mimosezónní dovoz se pak projevuje zejména na jejich ceně.

Kupujeme citrusy

Při nakupování citrusů se soustřeďte nejenom na hmatový vjem. Důležité je také celistvé zbarvení plodu. Barevná odchylka by neměla přesáhnout jednu třetinu povrchu u mandarinek a jednu pětinu povrchu u pomerančů. U takových plodů se nemusíte obávat jejich nezralosti. Jde pouze o pozůstatek procesu tzv. odzeleňování, kterým prochází např. i banány. Rozhodně se však vyhněte nákupu scvrklých, suchých a nahnilých plodů!

Důležitým ukazatelem by pro zákazníka také měla být země původu a označení jakosti. Kůra plodů citrusů musí u výběru a I. jakosti pevně ulpívat na plodu. Lehké a pouze částečné uvolnění kůry je přípustné u II. jakostní třídy pomerančů a mandarinek. V zimních měsících se také nevyplácí nakupovat citrusy na stáncích a trzích. Přemrzlé plody jsou totiž kyselé a nahořklé.

Tabulka velikostí citrusů

My se oblékáme do velikostí S, M, L, XL. Citrusy nosí kalibry. Podívejte se, jaké rozměry by podle čísla kalibru měly mít citrony, mandarinky, pomeranče a grepy:Citrusy a chemie

Citrusové plody jsou při svém pěstování obvykle chemicky ošetřovány, což ovšem musí být při jejich prodeji uvedeno. V takovém případě byste se měli vyhnout zpracování jejich kůry, např. při výrobě kandovaného ovoce nebo sušení kůry samotné. Po oloupání takového ovoce je vhodné omýt si ruce. Podle SZPI právě šťáva z kůry obsahuje největší množství pesticidů. Konzumace samotné dužiny se nemusíte obávat.

Jak skladovat citrusy?

Aby vám citrusy vydržely, skladujte je v tmavé místnosti při teplotě do 8 stupňů Celsia a odděleně od ostatního ovoce. Citrusové plody během zrání vytváří etylen, který urychluje hnilobný proces. Jestliže hodláte z citrusů vytvořit přírodní šťávu, uskladněte je na několik dní při pokojové teplotě

reagovat 18.4.2018 20:26 - Vychcat se umíme

Vy stěma čurinama...

Jenom to syčí. To je stejný jako by tobě někdo řekl, že neumíš srát, když si prdneš u hovna. Na funkci to nemá vliv.

reagovat 20.4.2018 01:47 - Jarka

Já když to nechám volně téct, tak to čůrá sice potichu bez syčení, ale mám celý zadek mokrý, protože mi to po něm teče. Proto zatlačím, čím víc tím líp, pak to stříká jedním proudem přímo, ale hodně to syčí. Dám přednost tomu, abych byla suchá, i když to syčí, proti mokrému zadku. Proto čůrám přerušovaně tak, že se nadechnu a co nejvíc zatlačím a stříknu, pak se opět nadechnu a opět zatlačím a opakuju to, dokud nejsem vymočená. Uvědomuju si, že kdo mé močení poslouchá, slyší čtyři až pět zasyčeních, mám ale suchý zadek.

reagovat 20.4.2018 07:44 - Helena

Mi syčí pipina od puberty kdy se mi upravilo pohlaví a zvětšily se malé stydké pysky.Pak to začalo syčet a syčí to už třicet let.Nijak to neřeším Když jdu na záchod někde v restauraci kde je více žen na toaletě tak to prostě spustím a ať si myslí co chcou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *