Holčičí čůrání,syčení - komentáře

přejít na článek blogu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2016 18:48 - Karl

Zajímavé téma. Je asi jasné, že je to způsobené proudem moči přes pysky a její rozstřikování na vnější části pysků, čím členitější povrch tím asi větší sykot. Krom toho většina žen adívek se dneska holí, ale zajímalo by mě u těch co se třeba ještě pořád neholí a mají pysky pořádně zarostlé, jestli ten sykot pozorují také. Např. kdyby se vyčůraly tím co má dotyčná v rozkroku jako na http://imgur.com/QldpHcA

reagovat 5.1.2016 19:28 - Karl

anebo tady něco decentnějšího
http://hothairygirls.tumblr.com/post/107296843558
Je stejně zvláštní, že ženám příroda něco takového nadělila zrovna na místě, kterým vylučují moč. Musí to být pro ně hrozná otrava a nedivím se, že se většina holí.

reagovat 5.1.2016 21:05 - Karl

a ještě jedna perla. Téhle
https://pbs.twimg.com/media/BIvnkOlCIAAIS2Y.jpg to asi opravdu nesyčí. Je otázka jestli nějaká moč z toho vůbec vyteče :-)

reagovat 6.1.2016 18:30 - Steve

Tak co, která ještě syčí jako had při čůrání :-D Asi to bude běžnější nežli opak.

reagovat 8.1.2016 14:33 - Wilda

Karle, já myslím, že příroda věděla co dělá, když ženy (i muže) obdařila ochlupením mezi nohama a to i na místě, kterým čůrají. Uvědom si, že holení v intimních partiích je masová záležitost posledních maximálně dvaceti let. Člověk současné podoby tu je ale tisíce let a vyvíjel se do ní desetitisíce, statisíce až miliony let. Tisíce let ženy nosily mezi nohama "bobry" ať hustší nebo řidší, kterými souložily, rodily a čůraly úplně bez problémů. Pubické ochlupení též poukazuje na to, že žena je dospělá. Taky ženy a dívky dříve nenosily kalhoty a asi ani spodky a vše bylo ukryté pod dlouhými sukněmi. Výhoda chloupků v rozkroku je za takové situace jasná, jednak brání vnějším nečistotám, aby se dostaly do poševního vchodu (něco jako řasy na oku) a žena, když s takovým ochlupení čůrá, tak jí moč neteče po rozkroku ani po zadečku, ale stéká a skapává po chloupkách. Je tedy po vykonání potřeby v intimních partiích výrazně sušší než ženy které se dnes holí. Ty musí používat toaletní papír, který nemusí být vždy po ruce např. venku a pak nedochází ke znečišťování okolí odhozenými papírky, jak jsme svědky dnes v různých zákoutích, kam ženy chodí, když nutně potřebují. Pubické ochlupení též při chůzi snižuje tření a též díky mezerám, která vznikají mezi chlupy sevřenými v rozkroku a mezi hyžděmi i lepší odvětrávání a tedy nedochází k zapařování a pokud přece jenom po vyčurání zůstanou nějaké kapky v rozkroku tak se lépe odpaří. Naopak oholené ženy mohou mít problémy se zapařováním v intimních oblastech, jsou náchylnější k různým poševním infekcím, zvlášť pokud ještě nosí tanga. A pak ty problémy pokud se vyskytnou někde, kde není několik dní možnost se oholit! Strniště v této oblastí strašlivě svědí. Ano i já jsem se jednou oholil v rozkroku a říkám - už nikdy! A jedna perla na závěr. Jako oholený jsem zjistil, že je strašně těžké si pšouknout aniž by to vydalo zvuk, kůže v oblasti půlek bez chlupů se o sebe tře a strašně snadno vibruje. S chlupama v rozkroku tento problém nemám :-).
Příště neco o syčení, k tomu mám taky svou teorii.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2018 21:18 - Majdalenka

Ahojte mi to taky hodně syčí, až mi to je někdy nepříjemné na wc, vypadá to jako se roztrhnul vodovod, zkoušela jsem popotáhnou klitoris nahoru, ale je to ještě horší. Navíc mi to leje jako kropička.

reagovat 4.9.2018 12:01 - Syčák

je to hezké že kunda při chcaní syčí, to už by muselo být všechno jinak, ne syčte dál holky. Daleko horší by bylo kdyby kunda vrzala jako nenamazaný dveře.

reagovat 4.9.2018 13:40 - Kaja.D

Mě tedy syčí hodně a neřeším to. Ale možná zkusim radu od Gabky

reagovat 5.9.2018 18:23 - Petruna

Holky přidávám se do syč-party. Mi to taky tak hrozně syčí, že to přesyči i ty vrzající dveře na wc, zkusím taky radu Gabky

reagovat 11.9.2018 00:48 - Věra

Holky, co syčíte, nepřipadá vám že to syčení je dědičné? My jsme tři sestry a všem nám začala ta pipina někdy v té pubertě syčet. Nejvíc ale syčí naší mamce. Jak je to ve vašich rodinách, syčí i vaše sestry, matky, babičky atd. Zajímalo by mně, jestli je více holek a žen kterým to syčí nebo těch kterým to nevydává žádné zvuky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *