Holčičí čůrání,syčení - komentáře

přejít na článek blogu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2016 18:48 - Karl

Zajímavé téma. Je asi jasné, že je to způsobené proudem moči přes pysky a její rozstřikování na vnější části pysků, čím členitější povrch tím asi větší sykot. Krom toho většina žen adívek se dneska holí, ale zajímalo by mě u těch co se třeba ještě pořád neholí a mají pysky pořádně zarostlé, jestli ten sykot pozorují také. Např. kdyby se vyčůraly tím co má dotyčná v rozkroku jako na http://imgur.com/QldpHcA

reagovat 5.1.2016 19:28 - Karl

anebo tady něco decentnějšího
http://hothairygirls.tumblr.com/post/107296843558
Je stejně zvláštní, že ženám příroda něco takového nadělila zrovna na místě, kterým vylučují moč. Musí to být pro ně hrozná otrava a nedivím se, že se většina holí.

reagovat 5.1.2016 21:05 - Karl

a ještě jedna perla. Téhle
https://pbs.twimg.com/media/BIvnkOlCIAAIS2Y.jpg to asi opravdu nesyčí. Je otázka jestli nějaká moč z toho vůbec vyteče :-)

reagovat 6.1.2016 18:30 - Steve

Tak co, která ještě syčí jako had při čůrání :-D Asi to bude běžnější nežli opak.

reagovat 8.1.2016 14:33 - Wilda

Karle, já myslím, že příroda věděla co dělá, když ženy (i muže) obdařila ochlupením mezi nohama a to i na místě, kterým čůrají. Uvědom si, že holení v intimních partiích je masová záležitost posledních maximálně dvaceti let. Člověk současné podoby tu je ale tisíce let a vyvíjel se do ní desetitisíce, statisíce až miliony let. Tisíce let ženy nosily mezi nohama "bobry" ať hustší nebo řidší, kterými souložily, rodily a čůraly úplně bez problémů. Pubické ochlupení též poukazuje na to, že žena je dospělá. Taky ženy a dívky dříve nenosily kalhoty a asi ani spodky a vše bylo ukryté pod dlouhými sukněmi. Výhoda chloupků v rozkroku je za takové situace jasná, jednak brání vnějším nečistotám, aby se dostaly do poševního vchodu (něco jako řasy na oku) a žena, když s takovým ochlupení čůrá, tak jí moč neteče po rozkroku ani po zadečku, ale stéká a skapává po chloupkách. Je tedy po vykonání potřeby v intimních partiích výrazně sušší než ženy které se dnes holí. Ty musí používat toaletní papír, který nemusí být vždy po ruce např. venku a pak nedochází ke znečišťování okolí odhozenými papírky, jak jsme svědky dnes v různých zákoutích, kam ženy chodí, když nutně potřebují. Pubické ochlupení též při chůzi snižuje tření a též díky mezerám, která vznikají mezi chlupy sevřenými v rozkroku a mezi hyžděmi i lepší odvětrávání a tedy nedochází k zapařování a pokud přece jenom po vyčurání zůstanou nějaké kapky v rozkroku tak se lépe odpaří. Naopak oholené ženy mohou mít problémy se zapařováním v intimních oblastech, jsou náchylnější k různým poševním infekcím, zvlášť pokud ještě nosí tanga. A pak ty problémy pokud se vyskytnou někde, kde není několik dní možnost se oholit! Strniště v této oblastí strašlivě svědí. Ano i já jsem se jednou oholil v rozkroku a říkám - už nikdy! A jedna perla na závěr. Jako oholený jsem zjistil, že je strašně těžké si pšouknout aniž by to vydalo zvuk, kůže v oblasti půlek bez chlupů se o sebe tře a strašně snadno vibruje. S chlupama v rozkroku tento problém nemám :-).
Příště neco o syčení, k tomu mám taky svou teorii.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2018 10:28 - Hmm..

Tohle je spiš otazka na urologa proč to někomu syčí ja bych to tipovala na oválný tvar močové trubice a jejího ústí a tim vznika ten syčivy zvuk.

reagovat 22.4.2018 10:36 - Tony

Mně to zamlada jako klukovi taky párkrát syčelo, ale vždy to bylo pouze po onanii.

reagovat 22.4.2018 13:17 - Radka

Ráda bych holky věděla,...

Kolik nás je nevím, ale mně začala pipina syčet v pubertě, a přestala ve 32 letech když jsem si nechala operativně zmenšit pysky. Samo to asi syčet nepřestane, moje matka syčí pořád, je jí už přes šedesát.

reagovat 22.4.2018 13:20 - Valerie

Kolik nás je nevím, ale...

Tak jednoznačný to není, mně to zase začalo syčet po té operativní úpravě pipiny, dříve jsem nesyčela vůbec.

reagovat 2.5.2018 03:01 - Iveta

Nevěřím tomu, že vám to syčí vždycky, že s tím nemůžete nic dělat. Já když si roztáhnu pysky a netlačím, tak nic nesyčí. Když to pustím plným proudem, tak to samozřejmě také syčí. Myslím si, že to každá žena může takto ovlivnit a vybrat si, jestli syčet, nebo ne. To vám to opravdu nejde ztišit?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *