Hledám ženu s dámskou ejakulací..

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2004 21:59 - michal

Najdu dívku, které se to stává??Neuvěřitelně mě to vzrušuje...žijeme jen jednou a prožít život a nezažít to..to neee..jsem 27 letý, pohledný-říkají to,slušný, sportovně založený v současné době nezadaný kluk.Praha, Příbram a okolí..'

reagovat 8.3.2004 10:16 - Alena

Tak ja jsem ta jedna, ale nejsem k dispozici, neb se miluju pouze s tema, co miluju, a neni moc pravdepodobny, ze ty budes zrovna ten pravej, i kdyz jsem v soucasne dobe, uspesne ukoncena VS, cerstve zamestnana v Praze a idealne nezadana s vlastnim bytem. Reknu ti tajemstvi jo. Ono to ma mnohem vic zen, nez si myslis, ale musis to v nich objevit a probudit, nekdy to ani ony samy nevedi. To neni jednoduchy, protoze to chce souhru hodne faktoru, hlavne velke vzruseni, naprostou duveru a oddanost....a to na to pri nahodnym sexu fakt nenarazis, tak hodne stesti a hledej jinak.

reagovat 8.3.2004 10:22 - Anežka

Michale,co od toho očekáváš? Že díky tomu zažiješ lepší sex?Ty jako chlap si toho ani nemusíš všimnout..'

reagovat 8.3.2004 23:39 - michal

Ahoj Milá Alčo, ale nikdy nevíš..já se miluju s ženou také, jen když jí miluju, ono to tady zní, jako že hledám ženu na jednu noc, ale to se pleteš, ve skutečnosti jsem podniknul úlet na jednu noc jen jednou v životě a moc se mi to nelíbilo..Ostatně, většinou to nemůže být super, nejlepší sex je když se Ti dva dobře znají a ví o svých místech..a citech..Ovšem tohle je trochu jiné, dámská ejakulace mě strašně vzrušuje a tak jsem tu tenhle inzerát napsal proto, že bych rád poznal holku, co se jí to stává a třeba s s ní sešel na skleničku a když nepřeskočí jiskra, tak zas rozešel...Z mojí strany v tom hledám to, že taková žena by mě neobyčejně vzrušovala, kdyby ta jiskra mezi námi přeskočila a sex ve vztahu, je přece docela důležité, nemyslíš??I když to samozřejmě neznamená, že bych já na sto pro vzrušoval jí..ale pokud by to blesknutí přeskočilo myslim, že jo..Ale to jen k vysvětlení, že bych snad byl nějaký přelétavec...mam slušnou práci, jsem taky pražák a chybí mi jen dívka s kterou bych žil a tak jí hledám kde se dá...a když říkáš, že nejsi pro mě, co Ty víš???Klidně bych na skleničku zašel,kdybys byla pro, třeba bys byla překvapená, kdo se může takhle přes net najít...doufám, že to nezní zle..Tak se zatim měj taky krásně a kdybys chtěla, napiš..Michal'

reagovat 20.5.2004 12:49 - Jeny

Michale,
myslím, že ejakulace je schopno dost slečen. Já jsem taky, ale nevěděla jsem to. Až jeden přítel tuto mou schopnost objevil. A to byla jízda. Teď toto tajemství musí objevit ještě můj přítel a bude to super. Zkus víc zkoumat.
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2011 22:52 - pavel

Michale,co od toho...

cau

reagovat 8.7.2011 02:30 - Nik

Simono, jak můžeš napsat...

No tak na chlapovi záleží a hlavně na zručnosti a ohleduplnosti. Je to podobné jako třeba truhlařinu nemůže dělat kdekdo, prostě musí umět ovládat své údy a být vnímavý a pozorovat co a kde je třeba ještě udělat a výsledek se dostaví. Tohle každý chlap nedokáže, jsou mezi námi hromdopolice, brumlové apod. Jinak udělat jakoukoli ženu není zase takový problém, stačí mít nějakou praxi a jde to udělat každé(která chce) a moc dobře.

reagovat 8.7.2011 02:32 - Nik

Náhodou jsem se tu nějak...

Ok křeče jsou síla, skoro jde o prsty.:-D Ale je to super, když se jí to líbí.

reagovat 29.12.2011 08:30 - vojtech

Michale,co od toho...

rád bych stebou prozil ten nejlepsi sex na svete ze by ses jen divila koho jsi to mnela v posteli kote zeru te

reagovat 26.8.2014 08:30 - Jan

Michale,co od toho...

Anežko to tedy slyším poprvé, že si někdo nemusí všimnout potopy která při milování přichází. Spíš se vybavit igelitem,zásobou ložního prádla a neutopit se. Každopádně kdo neví o co jde , tak neví o co přichází. Záleží na tom co očekáváme a jak co přijímáme.Štastné ženy které mokrý orgasmus mohou prožívat.J.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *