Hledám někoho ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2009 14:16 - K

... , někoho kdo si se mnou bude dopisovat ... někoho v mým věku, možná, ne, může být i dospělý, může mu být jako mě, 15, může mu být 20, 30 let, nevim někdo kdo se furt cítí jako puberťák, někdo kdo se chce vrátit zpět do těch let, kdo chce snít, někdo kdo se setkal se sebepoškozováním ...
nevím, spíš nějaká holka, najdu tady takovou vůbec? myslím že by se tu našli i ženy, kt. si nevědí v životě rady a chtějí se zase vrátit .. nebo je to ,být dospělé, nebaví .. já si tu nechci na nikoho vylívat svoje pubertální emoce .. myslím že z toho už jsem vyrostla i za sebepoškozování, ale chtěla bych jen tak mluvit, a by mě někdo napsal jaký má trápení .. kdyby chtěl já bych mu napsala svoje .. nevím. ..prostě by jsme jen psali ..
potřebuju si s někým psát, potřebuju vědět že se se mnou lidi chtějí bavit, že mám na co vzpomínat apod. že udělám radost, rozesměju ..já nevim ..jestli chcete ...
ICQ: 364-976-218

reagovat 14.5.2009 10:30 - david

Ahoj,asi nejsem to co hledáš, je mi přes 30 a jsem chlap, ale zajímá mne každý takový člověk jako ty. Kdybys měla zájem - davidkhol"centrum.cz,ICQ nemám.

reagovat 14.5.2009 14:29 -

Zvláštní,ty nejsi puberťák,o co ti jde?

reagovat 14.5.2009 18:56 - K

pro: ???

Co je zvláštní? Jak o co mi jde? O co mi jde? Prostě si jen pokecat s lidma, kt. jsou "na stejný vlně". Nejsem ten typ člověka, i když jsem -náctiletá holka, kt. by měl profil na My Space, Líbko, Xicht atd. ...

Mě to nebaví ... ráda si pokecám s lidma, kt. něco vědí, můžu si zase rozšířit vědomosti a toby s puberťákem (doslova puberťákem) asi nešlo .., ale tak je spousta dalších věcí, žj. ..

nejsem ten typ člověka, kt. by večer prolejzal diskotéky s barama apod. mám ráda zábavu, má to svý hranice ...

někdo říká, že plýtvám svým "dětským" časem, né plýtvám to ne, ale spíš že se nabavím, že místo toho dělám věci do školy apod.

nevím ... asi jsem v tomhle jiná .. nikomu to v tomhle věku neberu, taky jsem si zkusila svoje, ale přijde mi to jako takový nic nedělání .. prostě, že když se člověk sice baví, perfekně si užívá a pokecá - o ničem prakticky, tak to je takový k ničemu, teda pokud z toho nejsou pak důsledky, z alkoholu ... apod.

nevim .. už zase nad tím přemýšlím .. a to mi taky přijde že nemá cenu, zase to rozebírám, rozebírám svůj názor, a vím že leckterý -náctiletý člověk by mě odsoudil že jsem šprt a podobné ...njn život je takový jaký je a většinou jaký jsme si ho udělali a jaký ho chceme .. mě se můj život celkem líbí .. nebo ten základ .. asi tak ...ta základní myšlenka ...

reagovat 17.2.2010 21:46 - Ivana

Jak mam najit kluka se kterym sme se do sebe zakoukali,bydli tady temer vedle v panelaku ale neznam jeho prijmeni a panelak ma 48 bytu..Poradite?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2010 21:51 - hledej šmudlo!

Jak mam najit kluka se kterym...

:-)

reagovat 17.2.2010 22:45 - Ivana

To mam prohledat byt po byte?Nebo cekat kdy ho zas potkam?

reagovat 17.2.2010 23:00 - Bára

Asi budeš muset čekat, až ho zase uvidíš :-) Anebo by si tě mohl najít on, jestli se zakoukal taky.
Nebo se dostat do přízemí paneláku (to problém není) a na místní nástěnku vyvěsit velký romantický vzkaz s kontaktem na tebe.
Ach ty sladké problémy :-)

reagovat 18.2.2010 00:33 - Ivana

Hm Baro mas zajimavy napady diky..jo on se zakoukal taky a chtel moje cislo a ja mu ho nedala protoze nemel u sebe jeho mobil a nemela sem mu ho kam napsat,pak se knam prifarili jeho pribuzny a uz nezbyl cas jak se snim domluvit a ted me to mrzi,znam jen jeho krestni jmeno.

reagovat 28.12.2010 00:24 - majky

hledám někoho.....težký určit koho protože člověk neví co ho v životě může potkat , takže si asi nevyberu podle vzhledu,barvy očí či hlasu.....tak třeba chápavého člověka....:-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *