Hledám někoho na dopisování_psychické problémy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2008 10:14 - Nik28

Ahoj všem, hledám někoho na dopisování, se se se kterým bych mohla probírat psychické problémy, nezdary atd. Jestli je na tom někdo stejně či podobně, dost by mi to pomohlo. Jsem \"normální\" 28letá holka, trpím dost velkou trémou a stresuju se i kvůli prkotinám vždycky hodně dlouho předem. Do půl roku mě čeká změna zaměstnání, připadá mi, že nic neumím a stresuju se tím, že určitě žádnou práci nenajdu, i když mi žádná práce není proti srsti a žádnou neopovrhuju. Je to na palici, někdo si musí najít práci během dvou měsíců, zatne zuby a je v pohodě, ale já i když na to mám spoustu času, tak se nervuju předem. Neumím si představit, co budu zažívat před pohovorem, a že jich budu muset projít, než se něco naskytne. Teď jsem v práci, kde je to OK, měla bych být psychicky v pohodě a mít tak klid na hledání práce, ale já to nezvládám ani o víkendech, buší mi srdce, půl dne probrečím, a potom se třeba uklidním a zase všechno vidím pozitivně, že nějaká práce se určitě najde, že i kdybych po tom půl roce byla měsíc na pracáku, tak se taky nic nestane a určitě si něco najdu. Za pár dní nebo i hodin se to obrátí a já se zase plácám v beznaději. Ráda bych si o tom s někým pokecala.

Ještě doplním, že mám skvělého přítele a i kde bydlet, takže takhle stránka mého života je v pohodě, nedovedu si představit, že bych řešila i tyhle věci, a přitom to někteří lidé řešit musí. Vidíte, jsem kráva, která by měla být relativně spokojená a já zatím vyšiluju.

Díky za každý email.

reagovat 11.8.2008 12:00 - Nik28

jo a ještě mail: nik28"email.cz

reagovat 11.8.2008 17:23 - sasanka

Nik28 - proč hledáš někoho k dopisování? Abys na něj hodila všechny své úzkosti, obavy, strachy, negativní emoce? Kdo je na něco podobného zvědavej? Normální člověk ne! Nejspíš najdeš někoho podobného jako jsi ty a ten ti oplatí stejnou mincí. Takže se jen bude navzájem utvrzovat v tom, jak je ten život strašnej, svět nepřátelskej a citliví jedinci jako jste vy v něm nemají šanci. Obrať se na nějakého šikovného psychologa (bude tě to stát peníze), ten by ti mohl pomoci z nejhoršího.

reagovat 11.8.2008 17:45 - Nik28

Jo, hledám někoho podobnýho na pokec, nechci nikoho "zdravýho" vyřídit. Díky

reagovat 11.8.2008 19:31 - Katka

Sasanko, ne vždy psycholog stojí peníze. Kromě toho, jsou lidé, kteří si třeba něčím prošli a jsou schopni a hlavně ochotni něco ze sebe a svého času dát a pomoct druhému člověku, třeba jen vyslechnutím a pochopením. Samozřejmě, něco je to stojí, ale ty pomáháš jen pokud tě to nic nestojí?

Jestli ano, tak to je dost smutné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2016 20:58 - Kiky

Díky za tvůj zájem,ale...

Ahoj, ráda bych si stebou psala, jestli budeš mít zájem.

reagovat 12.5.2016 22:15 - tyrranosaur

Ahoj, ráda bych si stebou...

Ahoj,ráda si s tebou budu psát,jestli tedy najdem společnou řeč.Máš také psychycké problémy?Napiš.Já to už dneska balím,jdu spát,zítra jdu k doktorovi,musím brzy vstávat.Měj se hezky.

reagovat 13.5.2016 15:22 - Kiky

Ahoj,ráda si s tebou budu...

Ahoj,taktéž psychika.ad beru cca 3měsíce. Kdyztak napiš email.dnes jsem dřív nestihla odepsat,byla jsem u doktora.

reagovat 15.5.2016 12:18 - tyrranosaur

Ahoj,taktéž psychika.ad...

Ahoj Kiki,napiš na tyrranosaurrex@seznam.cz těším se.

reagovat 7.1.2018 19:00 - Věra

Ahoj,ráda si s tebou budu...

Jsem taky psychicky na tom špatně

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *