Hledam kamaradku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2004 16:16 - pavel

Jsem mladý nesmělý, citlivý a romantický mladík a hledám sympatickou ženu v nejlepších letech jako , která by mě naučila jak se má zacházet se ženou, tak jak to má rada.Toužím a sním o milence i kamáradce, s kterou bych se cházel na občasných schůzkách, plných krásného milování i povídání. Byl bych milý,jemný a něžný a plnil bych Tvé přání, touhy a sny. Žijeme jen jednou. 100%zdraví a diskrétnost samozřejmostí.'

reagovat 3.1.2004 01:56 - vladuska

Ahoj kamaráde, fakt, skutečně mně zaujalo tvé téma..."hledám kamarádku"...odepiš jestli budeš chtít, uvidíme co s tím uděláme:-))papa kamarádka'

reagovat 26.12.2006 03:07 - Paula

Dá se najít tímto způsobem nějaká kamarádku podobná mému profilu?Je mi 34let,svobodná,bezdětná-momentálně bez vztahu,ani ho nehledající prozatím..Ráda bych v Praze vyrazila na muzikály,do kina,courat Starou Prahou-někde posedět u vínka,prolézat obchůdky,zajít si do sauny,posilovny,zaplavat,ráda cestují-miluji Itálii,Španělsko,ale ráda bych i někam jinam..Řecko,Irsko..Jsem SŠ,klidnější povahy,nevyhledávající diskotéky,ale bary s živou muzikou atd..Ráda bych něco zhubla-takže sport vítán :-)..Hodně jsem dříve cestovala,takže jsem dost samostatná,nebojící se jet sama s nějakou kamarádkou třeba autem na dovču do zahraničí..Ráda bych někoho,kdo má trošku nadhled nad věcmi,není moc upjaty,kamarádku moderní,ale ne namyšlenou a povrchní..Člověka,který už v životě třeba prošel většíma problémama a ví o čem život je a že najít opravdový vztah-jak přátelstký tak partnerský není jednoduché a je na tom třeba pracovat.Férové jednání..Pouze hetero :-) GORDI"quick.cz'

reagovat 26.12.2006 03:13 - Paula

Dá se najít tímto způsobem nějaká kamarádku podobná mému profilu?Je mi 34let,svobodná,bezdětná-momentálně bez vztahu,ani ho nehledající prozatím..Ráda bych v Praze vyrazila na muzikály,do kina,courat Starou Prahou-někde posedět u vínka,prolézat obchůdky,zajít si do sauny,posilovny,zaplavat,ráda cestují-miluji Itálii,Španělsko,ale ráda bych i někam jinam..Řecko,Irsko..Jsem SŠ,klidnější povahy,nevyhledávající diskotéky,ale bary s živou muzikou atd..Ráda bych něco zhubla-takže sport vítán :-)..Hodně jsem dříve cestovala,takže jsem dost samostatná,nebojící se jet sama s nějakou kamarádkou třeba autem na dovču do zahraničí..Ráda bych někoho,kdo má trošku nadhled nad věcmi,není moc upjaty,kamarádku moderní,ale ne namyšlenou a povrchní..Člověka,který už v životě třeba prošel většíma problémama a ví o čem život je a že najít opravdový vztah-jak přátelstký tak partnerský není jednoduché a je na tom třeba pracovat.Férové jednání..Pouze hetero :-) GORDI"quick.cz'

reagovat 26.12.2006 03:14 - Paula

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2011 13:04 - jANA

Ahoj hledam kamaradku kolem...

AHOJ REAGUJI NA TVUJ INZERAT..POKUD JESTE HLEDAS KAMARADKU TAK NAPIS NA EMAI-MAMCA2009@SEZNAM.CZ BUDU SE TESIT...

reagovat 4.5.2011 14:53 - karolina

Ahoj je mi 26 let hledam touto cestou kamaradku 20-40 let na psani sms o vsem moznem jsem vetsinu casu sama pritel jezdi po svete nemam si tak s kym povidat karolina 720.317.955

reagovat 12.5.2011 13:02 - Atheny

Ahoj. chci se zeptat, jestli neni nahodou nekdo v Athenach v Recku, nebo se tam nechysta? Ja jedu 1.7 do Athen a ziji v Recku, rada bych mela v AThenach kamaradku na pokec, zabavu, plaz atd...Taky pokud treba nejaka holka shani spolubydlici at mi napise, jsem férová , seriozni a platim včas a predem. Budu rada za vsechny odpovedi. Muj email je: afroditka2000@seznam.cz

reagovat 12.5.2011 13:38 - Acharys

upřímnou ne kravku ...která jen přebírá ostatní .....ustecko...28-35 ...humor a sponntánost at je jí vlastní

reagovat 5.9.2011 09:14 - marcela240

Ahojky, hledám kamarádku, která se cítí tak trochu sama jako já. Ale ne proto, že by ji chyběl partner, ale že nemá opravdovou přítelkyni do pohody i nepohody. Jestli to cítíš jako já tak písni na:marcela230@centrum.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *