Hledá se táta

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.10.2008 07:54 - jája

Prvních několik dílů je za námi, co na tento pořad říkáte? Jak se vám líbí vybrané maminky a pánové? Šli by jste do něčeho podobného?

reagovat 22.10.2008 13:22 - eva

Mě nejvíc pije krev MILOŠ - to je namistrovanej debílek, kterej se cpe neustále někam do tv. Už jsem ho viděla v několika podobných pořadech, např. jak uváděl Bouček /rande nebo tak nějak se to jmenovalo/. Jinak já bych do něčeho takového nikdy nešla, takhle se partner pro život dajít nedá, alespoň myslím. Asi by to musela být vážně náhoda. Maminky se mi líbí, jsou sympatické a jsem zvědavá koho si vyberou :)

reagovat 22.10.2008 19:39 - jana

také to docela sleduji, ale sama bych do ničeho takového nešla. Nevěřím ,že všechny situace jsou tam přirozené a nejsou nějak "příkrášlené" pro oko diváka. Ta Jana a ta žena ve středních letech (ta policistka), ty jsou mi sympatické, ale ta "Gabka" mi přijde taková docela drsná. Sice chce být hýčkána jako princezna, ale působí dost namyšleně. Je mi líto některých těch mužů, kteří se o ni upřímně ucházejí a ona je pak v jejich nepřítomnosti docela hnusně zhodnotí. Ale to je riziko takového pořadu. Každopádně jim přeju, aby našly ta správné protějšky.

reagovat 22.10.2008 20:07 - Mia

no jak tam je ten Bohouš (ten Frajírek) u té Jany, tak viděli jste ukázku??!! tam ten Bohouš řekl že spal s Janou,no jestli to je pravda tak to je fakt blbá...je to tipickej hezoun drsnák, ale delá zní akorát blbku...

reagovat 27.10.2008 09:09 - jája

Miloš mě taky štve. To je pro mě novinka, že není v tv poprvé. Jinak mě to celé přijde takové naaranžované, nevím, jestli bych stála o reklamu před národem, teda pár diváky! Jinak pokud se bohouš vyspal s Janou, jsem moc vědavá co ostatní chlapíci na to řeknou. Já být nima, odstoupím..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2008 21:56 - Klára

Dvě nány v pořadu Hledá se táta!!!Pajkrtová, obě jsou velmi nejen nehezké, ale hlavně velmi hloupé a silně neinteligentní a primitivní rádoby ženy a matky. To co předvádějí, to je síla, opravdu se není čemu divit, že manžel od Gabriely Polachové se kvůli ní a její "iq tykve" matce oběsil a manžel Jany Pajkrtové utekl a už nikdy, jak sám prohlásil takovou obludu a čarodějnici. Vůbec se jim nedivíme. Jsme též zhnuseni!!!

reagovat 20.11.2008 21:56 - Klára

Jsou jimi Gabriela Polachová a Jana Pajkrtová, obě jsou velmi nejen nehezké, ale hlavně velmi hloupé a silně neinteligentní a primitivní rádoby ženy a matky. To co předvádějí, to je síla, opravdu se není čemu divit, že manžel od Gabriely Polachové se kvůli ní a její "iq tykve" matce oběsil a manžel Jany Pajkrtové utekl a už nikdy, jak sám prohlásil takovou obludu a čarodějnici. Vůbec se jim nedivíme. Jsme též zhnuseni!!!

reagovat 4.12.2008 12:21 - jája

čím dál větší hnus, hlavně Jana.

reagovat 27.12.2008 18:49 - Lil

Dopadlo to očekávaně,už na začátku jsem si myslela,že to nikomu nevyjde. Ale Miloš je náhodou pěknej chlap,trochu machr,ale s jeho platem...kdo by nebyl...

reagovat 27.12.2008 19:01 - Karel

Lil: Plat není důležitý. Podstatnější je, co má schováno.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *