Hleda se nejhorší tchýně !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2005 20:21 - Mirka

Vyhlasuji anketu o nejhorsi tchyni, nebo matku přítele či přítelkyne:-)

Muzete zacit psat sve zazitky!

reagovat 6.7.2005 14:07 - Sona

Ahoj, moje skorotchyně trpí tím, že se o nás musí pořád starat, bydlíme s dítětem naproti nim, tak mi furt kouká do oken. Nejhorší je, že chce pořád radit. Ty její otázky kam jdete?? Kam jedeš??? Nebude ti takhle zima?? Kdy přijedeš?? Mě lezou krkem. Doma by mě tady všechno předělávala, protože jí se to takhle nelíbí. Pořád mě nutí do jídla. Nejhorší ale je, že mě ignoruje, něco říkám, a ona mě snad nevnímá, a začne mluvit o něčem jiném. Když jsme se vrátili z dovolené, tak jak jsem odemkla, hned jsem zjistila, žea v bytě šmejdila. Na postel mě hodila nějaký starý přehoz, i když jsem ji předtím říkala, že žádný nechci, dokonce byl vydrhnutej dřez atd.. Tak jsme se s přítelem pohádali, že jsme se málem rozešli. Těch zážitků je víc, nepochopí, že když něco nechci tak to nechci. Jestli máte radu, aby nás nechala konečně žít tak napište. Nejhorší je že to odnáší přítel, jí přece nadávat nemůžu, ale na kom jiným si to vybít. Hlavně neradtě at ji to vysvětlí její syn, ten proti matce nikdy nepůjde, i když se nejedná o nic hroznýho.

reagovat 6.7.2005 15:24 - Olga

Sona: Je hezké, že víš, co ti nemáme radit. Tak si tedy poraď sama, protože to jediné smysluplné řešení jsi zavrhla. Bye :-P

reagovat 6.7.2005 16:09 - Julina

Souhlasím s Olgou. Já mám rozhovor s tchýní i s tchánem za sebou-vzala jsem to z jedný vody načisto. Ale pozor-už 3 roky s námi nemluví. Předcházela tomu hádka s mým manželem a já je dodělala. Rozhodně bych doporučovala dohodnout se na postupu s partnerem-ten je důležitý, protože naštvaná tchýně Vám vadit nebude, ale naštvaný partner ano. Záleží na Vás co si vyberete. Já snášela kupu let neomalanost, drzost, vulgárnosti... Třeba máte partnera, který neumí nebo nechce řešit tyto situace a bude rád, pokud je vyřešíte Vy. My jsme snažili být slušní a fakt jsme se to snažili vydržet-jsou to přeci jen rodiče, ale nešlo to. Říká se, že nejlepší rodiče jsou 20km od domu a je to pravda-my s manželovými rodiči sousedíme a je to hrůza.

reagovat 6.7.2005 17:12 - Zdeněk

Ani jsem zde nechtěl psát, protože se mě téma netýká, pač mám dobrou tchýni. Nějaké mušky v minulosti byly, ale šlo opravdu o prkotinky. A tchán, ten bohužel zemřel, ale byl to zlatý chlap, s ním jsem se radil o věcech, o kterých jsem nemluvil ani s vlastními rodoči. To mluví za vše.
Sona nenapsala, komu to bydlení patří. Pokud to není jenom byt přítele, pak by tchyně v mém bytě prti mé vůli změnila cokoliv jenom jednou. A souhlasím s Julinou, nejhorší je když se partneři hádají skrz rodiče. Ale 20 km je málo, lépe tak 50. :-)
Jinak naše známá v baráku se chová přesně jako výše popsaná tchyně. Protože moc nesouhlasila se synovou partnerkou, tak byt mladým jenom půjčili. A z této skutečnosti vyplynuly další konflikty - sousedka pod heslem je to můj byt jim přikazovala, kde a jak bude rozmístěný nábytek apod. Denně tam lozí (bohužel bydlí 50m os sebe). Hrůza.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2017 20:19 - Myslím

Takže když někdo začne...

že jsi chudák ženská,tedy chudák chlap.Už mě nebavíš,něco ze sebou dělej.Hele,kde máš rodinu,ted večer a ty vypisuješ blbiny.To je fakt krásný život,to ti baštím,hi,hi.

reagovat 27.8.2017 20:26 - Martina

že jsi chudák ženská,tedy...

Brzy se uvidíme.

reagovat 28.8.2017 12:59 -

Brzy se uvidíme.

také bylo slibováno a stále nic.

reagovat 12.4.2018 07:52 - Tajná

Tchyně mi sprostě nadává. Vracím jí to zpátky. Je to dobře? Manžel se mě newsstand. Je jedináček. Bydlíme ve společné domácnosti

reagovat 12.4.2018 13:12 - Rada

Tchyně mi sprostě nadává....

Pro hubu na hubu. Už je dávno pryč doba, kdy si ženy nechaly vše líbit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *