z heroinu sem venku ... ale nuda pocit ničeho ..

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2004 21:04 - Artur

bral sem 5 let heroin spat posklepích rano se probrat a jít znova navjec .. koukat koho kde podělat v kryzích .. nastopil sem na subotexovej program ... sem stoho snat si dovolím říct venku ... ale jemi hrozně nikdo se semnou nebaví sem tak sám že už stoho cvoknu pocit prazdnoty beš bes heraku nic nedokažu ... před rodičema sem sinaček co se stoho dostal a je vpohodě navenek možna .. že sem čiste oblečenej atd .. ale vemnitř je pocit ničeho prazdnoty ... nikdy si říkam že je lepčí schořet neš vyhasnout každej den hledam duvot nejít si koupit .. chtel bych jen co bych mněl dělat asi nic ... jen doufat že všechno bude a je podělaně dobry ... tak co bych mněl dělat stim podle vas .. dík .. sorry za chyby ve škole sem moc nepobíval ..

reagovat 9.2.2004 08:04 - Ivuš

Potřebuješ si s někým povídat? Mít pocit, že je tu někdo s tebou? A pro tebe? Chceš někoho, na koho se můžeš obrátit, když je ti zle? Ráda posloužím. Napiš, pokud chceš. Pa.

reagovat 19.2.2004 20:44 - Martina

Také potřebuješ pravidelný denní režim a velmi dobré je najít si koníčka. Můžu si s Tebou písemně popívat taktéž, budeš-li mít zájem. Hodně sil - M.

reagovat 22.2.2004 21:17 - Petr

Cus Arthure. Lepší shořet než vyhasnout? Kurt Cobain je taky můj bůh. Já začínám, beru opium, opiátové analgetika a doufám že i herák brzo seženu, takže ti neporadím jak vyplňovat to prázdno. Já si ho vyplňuju právě těmi opiáty. Upřímně tě obdivuju jak jsi dokázal žít, jsi asi hodně silný člověk, já bych to nedokázal. Někde jsem slyšel že jsou lidi co mají opiátovou závislost v genech (jednoduše řečeno). Podle mě je to tak. V životě mě nic nebaví, opravdu nic. Nudím se, mám neustále deprese. Našel jsem si vlastní léky, opiáty z života udělají alespoň na pár hodin ráj. Jedině v nich vidím smysl. Kdybych se měl smířit s tím že už si nikdy nic nedám, tak nevím co bych dělal. Snažím se to zvládat tak abych se nestal závislým, což při tom, jak těžce to sháním ani nehrozí? Jsem z Ostravy a nevím kde bych to sehnal, kdybys mohl poradit, stačí říct. Sem tam se náhodou dostanu k nějakému platu
léků nebo opiu, ale nic víc. Tak se měj.

reagovat 2.3.2004 20:50 - Dani

Zkus něco dělat...nějakou činnost.Třeba začni hrát na kytaru, chodit na jogu,malovat...prostě něco, co by tě zabavilo..Lidí který si s tebou nepovídají a mají blbý kecy ignoruj..jsou blbý. Já osobně obdivuju to, že ses z toho dokázal dostat..taky posloucham Nirvanu, ale její pesimystická hudba a lepší shořet než pomalu skomírat ti moc nepřidají..dostal jsi druhou šanci..tak si jí nenech utéct.Dělej to pro sebe, rodiče a někoho,kdo tu bude JEN pro tebe..DRZIM TI a když budeš chtít napiš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2015 01:08 - ASI

SI HO PEPA VARI DOMA SAM????

reagovat 2.10.2015 02:12 - Tomas

Taky jsem bral 5. let. Je to tezky, nejhorší pro me byla ta fyzická slabost, jak po autonehode- nekonečna. Ne vlastně nejvíc ten pocit ponížení po abstakach. To jsem chtěl v životě opravdu fakt umřít. Ne jako po první lasce , ale opravdu. No jo to ale nejde jsou tu i ostatní. Už jen rodiče jsou obrovská sila a motivace. Musíte si uvědomit ze nejste sami třeba jen díky svému novému psu o kterého se budete starat. Mel jsem dva parmesicove relapsy. Jsem dva měsíce čistek a už jsem zase pěkně drzej, jakoze plnej energie a s uzralym egem. Chybí mi stala dívka, ale to nezamilovanejm asi tak nějak někdy trochu všem. Prostě si zvyknout na ten namáhavém střízlivější svet jako předtím na kálo. Nejhorší je ze vas lidi co to vědí už berou jako pacienta. No ono to ale tak je. Víte svi zejo ! Bojujte. Byl to sakra mejdan. Uffff. Chtěl bych. Nesmim. Tak doufám ze mi to dlouho vydrží. Furt je potřeba na něčem makat. Třeba jenom chodit dvakrát týdne k zubaři ;-)

reagovat 2.10.2015 03:35 - Tomas

Arture a ostatní kteří maji zájem vytvořil jsem na fb tajnou neviditelnou skupinu pro nás pro lidi kteří chtějí komunikovat v teto skupině za účelem odreagování a sdílení problémů a potěšení. Střízlivé !!! Kdo chce at mi napíše do mého emailu fb nick já si ho v soukromé zprávě overim a příjmů. Koukal jsem na fb a nic takového nenašel.jsme tam zatím jen 4 kamosi co zažily..tak budu rad za nové členy. Můj @ na který napište nick/jméno kam poslat pozvánku je tedy : Tomik.Kali@seznam.cz. a nespamujte mi ho vy ostatní buzny a lesby co se vám to lehce keca a mely jste v životě úplně jiný problémy..

reagovat 2.10.2015 03:37 - Tomas

Pro všechny pacienty kteří si tak už nepřipadají a přesto jimy v očích ostatních stále jsou, ono je to vlastně pravda-víme sví.. Kteří mají jako všichni lidé na této planetě občas slabou chvilku a chtěj se vyjádřit či trochu komunikovat o stejných věcech s naším společným reálným duchem v povzdálí ;-) Jde tady o to se střízlivě odreagovat a ne se k tomu vrátit. Takže !!! Opatrně !!!

reagovat 27.1.2016 13:47 - Péťa

Klidně zajdi na Anonymní...

ANONYMNÍ NARKIMANI
Setkaní : každou středu a neděli od 19:30 hod. Jugoslávská 27 Praha 2 (na zvonku je NA)
Společenství uzdravujicích se narkonanů, působí po celém světě k dnešnímu dni čítá statisíce abstinujících narkomanů, kteří jsou šťastní že žijou spokojený život.
KONTAKT uzdraveni.z.drog@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *