Herbalife je svinstvo

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.4.2004 10:50 - Marek

Je to mor, zaplevelující Annonci a všechny další inzertní časopisy a inzerní noviny. Stokrát maskovaný za "přivýdělek", "novou šanci", "činnost doma", "buněčnou výživu" a další nesmysly. Zbytky smetené někde z podlahy gruzínské balírny čaje (kdo ví jestli ne něčeho horšího) a je z toho Multi-level marketing jako řemen, nebo spíš jako letadlo. A stovky lidí vám ho (jako zde) doporučují, poněvadž z každého prodaného balení má zisk celý řetězec podvodníků. Sami nejprve naletěli a zaplatili vstupní poplatek, tak teď musejí získávat nové duše. Je to jako SkyLine. Nic jiného než ubohý kšeft.

reagovat 2.4.2004 11:26 - Jana

Nezbyva nic jineho nez souhlasit. Myslim si to same. A ti aktivisti co to nabizeji...fuj. Tak trochu mi pripominaji jehovisty.

reagovat 2.4.2004 13:55 - Gabriela

Mili odpurci,mne je uplne jedno,jak ho kdo prodava a kolik si na tom kdo vydela.Pro me je dulezite,ze je mi dobre,citim se zdrava a pekne se mi formuje postava.

reagovat 2.4.2004 19:30 - Kateřina

A já jsem se s tím pěkně zrychtovala.
Svinstvo.

reagovat 5.4.2004 08:36 - Marie

Napiš nám, Kateřino, svůj příběh. Mně Herbalife taky nepomohl. O výživě vím hodně, tohle normálním lidem nemůže stačit k uspokojení z jídla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2017 12:11 - Maros

nevihazuj prachy oknem..Todle...

Štepán, pokial nemas ani najmensiu sajnu ako funguje predaj produktov Herbalife, tak to radsej nekomentuj. Usetris si hanbu pretoze 60 EUR je cena ktoru musis zaplatit za registraciu. Zbytok je uz na Tebe a Tvojich schopnostiach, nic nemusis nakupovat do vlastneho skladu. Neprajnici co o tom nic neviete, kludne si dristajte!

reagovat 27.6.2017 12:14 - Maros

Dobrý den Všem. Zatím jsem...

vas sponzor vam poradit nevie?

reagovat 27.6.2017 13:00 - anti herbáč

Štepán, pokial nemas ani...

Štěpán to má na rozdíl od tebe v hlavě srovnané. Zato ty to máš totálně vygumované, vymytá hlava herbáčskejma sračkama.

reagovat 25.7.2017 20:09 - Mark Hughes

Ahoj...možná nikdo nevěří v posmrtný život ale co kdyby....Herbalife bylo založeno z čistého nsdšení 1 člověka na samém počátku.S úžasnou vizí pomoci lidem korigovat špatnoé stravovací návyky.A co se stalo? Doslova bum,, jak se zdravě stravovat a přitom zlepšit své zdraví!!! Lidé kteri se k Herbalife pridali a denně přidávají nejsou bezchybní,ale přichàzejí i se svými dobrými a špatnými vlastnostmi.Jste snad Vy dokonalí? Ne !!! Proto nejsme díky bohu stroje:)) Víze ,ale zůstává stejná!!! Měnit životy lidí k lepšimu a zdravějšímu stylu bytí.Miliardové zisky a desítky let na špici v tomto oboru říká,že se to Herbalife daří!!!

reagovat 26.7.2017 10:14 - chemik

Ahoj...možná nikdo...

Jenomže ty jejich sarakvajdy jsou často velmi nekvalitní a zdaleka neobsahují tak čisté složky, jak tvrdí. A co víc, podobné, ba lepší produkty lze sehnat na našem trhu za nesrovnatelně nižší cenu, než za jakou ji prodávají herbáčisti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *