hemeroidy

Archiv příspěvků

reagovat 1.7.2011 13:41 - Lucka

chci se ještě zeptat,pokud si ke konzumaci zeleniny,ovoce,luštěnin...atd.ještě přikoupim vlákninu např.v tabletách..je možné jí brát i v těhotenství?

reagovat 9.7.2011 15:45 - michalB

dobrý den,jsem asi měsíc po zákroku na hemoroidy,podle pana doktora jsem zahojen a zdráv,ale opět mám ve stolici krev,čím to může být?Díky

reagovat 12.7.2011 19:22 - Dalibor

dobrý den,jsem asi měsíc...

Ahoj Michale,mě se taky po zákroku lékaře časem vrátilo krvácení,ale udělal jsem si sedací koupel v odvaru s dubové kůry a mám klid.Je ke koupi běžně v lékárně a opravdu je to skvělá a účinná léčba.Návod a přípravu najdeš na obalu a je třaba v tom sedět aspon 15 minut,prostě si ten odvar naleješ do lavoru a sedneš si do něj,ale pokud ti nabídnou mast s dubové kůry,tak to nekupuj,nefunguje,přeji brzké uzdravení.

reagovat 14.7.2011 13:46 - michalB

Ahoj Michale,mě se taky po...

díky za radu,určitě vyzkouším

reagovat 29.7.2011 16:48 - Dalibor

Ahoj Michale,pomohla ti ta dubová kůra?

reagovat 29.7.2011 21:39 - Parazit

Bohuzel jsme si zvykli jen odcervovat zvirata a myslime si , ze my lide hlavne z Evropy, zadne parazity mit nemuzeme, opak je pravdou. Bohuzel parazite se neprojevuji jen , ze nas muze svedit ritni otvor. Parazite se stenou streva pres krev dostanou v podstatne vsude do celeho organismu, samozrejme , ze maji zamilovany casti tela a jeden z nich je ritni otvor a pobliz. Navic v tlustem streve se vyskytuji plisne a podobne, kde se parazitum primo dari. Jedna odcervovaci metoda je stara jak lidstvo samo a to je hladovka. Zde v Evrope jsme si zvykly na pravidelny prijem potravy a ne vzdy zdrave, malo pohybu, jidlo (vetsinou spatne omyte a osetrene) v resturacich. Krome toho lide uz nemaji v podstate zadne pusty o nekterych nabozenskych svatcich, naopak se o svatcich pekne prezereme. Pravidelna odcervovaci kura muze byt i cesnecka a ruzne upravy cesneku, urinoterapie, a jine a jine prirodni metody. Pak jsou tu chemicke jako je albendazol, mebendazol apod u nas dostupne jako vermox. Pamatujete na Svejka: Vympumpovat zaludek a klystyr, i to je jedna z lecebnych metod, vycistit si strevo, zbavit ho plisni parazitu, pak nemuzete mit hemeroidy. Lide si mysli, ze si namazou zadek kremem vezmou pilulku a dost , tak to nemi. Proc vetsina homosexualu nema hemeroidy, hodne z nich si dela klysyrek. Urcite vsichni , co trpi hemeroidy by meli zapatrat po nejakem tom cteni o ociste tlusteho streva. Zlepsi se vam hemeroidy a nejen to.

reagovat 29.7.2011 22:02 - -

Me na hemeroidy pomaha prave analni sex.

reagovat 30.7.2011 06:25 - Na hemeroidy vyborna mast Faktu.

V lékárně volně prodejná a pomáhá to!

reagovat 30.7.2011 07:23 - Parazit

Masti, koupele pomaha pouze na priznaky hemeroidu , ale bohuzel ne na pricinu.

reagovat 4.8.2011 14:04 - agata

můj tatínek měl hemeroidy vylezlé a bylo to na operaci, objednal se k bylinkáři Janovi a ten mu dal výluh na potírání hemeroidů a ty se zatáhly, stačí jednou za půl roku preventivně potřít a má klid, poku chce někdo info tak na email itys4@centrum.cz

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Nemoci > Hemeroidy

registrace | přihlásit se