hemeroidy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2000 10:58 - Ludmila Šindelářová

prosím o radu na léčení bez operativního zákroku

reagovat 23.7.2000 23:53 - Doktorka

Doporučuje se jíst potraviny bohaté na vlákninu (pšeničné otruby, čerstvé ovoce, zeleninu ). Dále můžete užívat doplňkovou vlákninu. Začít byste však měla s malým množstvím a postupně zvyšovat, aby se trávící trakt přispůsobil a nedocházelo k nadýmání či průjmu. Vynechat byste měla tučná jídla, živočišné produkty, alkohol, kávu a příliš ostrá jídla. Pokud máte problémy s tuhou stolicí, berte denně 1 nebo 2 lžíce lněného oleje. Důležité je při stolici netlačit a předcházet zácpě. Dobré je i užívání vitamínu C a přípravků Korolen a Ruticelit od firmy Energy.
Pokud domácí léčba nepomůže je možnost injekční sklerotizace hemeroidů. Dnes se provádí i laserová terapie. Často je však zapotřebí opakovaných zákroků. Správná výživa s obsahem vlákniny je stěžejní.


reagovat 16.12.2000 10:32 - Josef Votruba

Jiy nekolik let se zameruji na zdravou stravu, potraviny s vysokym obsahem vlakniny jsou pro mne samozrejmosti. Pouzivam i doplnky vyzivy kompletne vsechny vitaminy. Nepiju alkohol. Nedavno se mi vytvoril hemeroid velikosti cca 1 cm. Tak to je pro mne dost prekvapive. Zkusim ted pohanku kterou jsem doted nejak zvlaste neprijimal. Mejte se.

reagovat 16.12.2000 19:25 - Doktorka

Hemeroidy mohou souviset s funkčním oslabením ledvin (nemusí se jednat o onemocnění ledvin). pohanka je pro zimní období ideální potravina, jak pro ledviny , tak pro cévní systém.

reagovat 24.12.2000 13:31 - Roman

Který doktor se zabývá pacienty s hemeroidy,obvodní nebo je nějaký speciální?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2017 01:18 - jo

Longova metoda je v jistém...

tak nám řekni,kolik stojí,aha odpovím sám 25:OOO Kč ta to si může opravdu dovolit každý,to nosíme běžně v peněžence a je to pakatel...

reagovat 18.6.2017 23:59 - Gabriela

Nevim, koho jineho se optat,...

diskuse zpět,máš vše vysvětleno od lidí,kteří mají to samé,nevím odkud jsi,ale v Praze na Františku,v přízemí ti na proktolog.ambulanci udělají okamžité vyšetření,bezbolestné a hned víš na čem jsi,pokud si odjinud,vyhledej odborníka,mám zkušenost s nem.na Františku,super přístup,hodní lékaři,jsem po op.hemeroidů a na 1OO procent,bez problémů,doktorka řekne stupeň stavu hem.a nasadí léčbu či doporučí zákrok,nebo operaci.

reagovat 19.6.2017 18:02 - Steve

tak nám řekni,kolik...

Třeba nám nabídne slevu jen do tisícovky, co víš. ;-) Vytříská si to u nenažrané pojišt'ovny.

reagovat 19.6.2017 23:40 - Gabriela

longova metoda je zdarma,já šla za týden do práce,sice dělám klidnou práci v sedě,ale za týden jsem vše zvládala,důležitý je pitný režim.Nebojte se toho i můj strach byl horší,než to bylo a na pokoji byla bezva parta,prdeláky dávají dohromady,tak si můžete o problému popovídat a to je dobře

reagovat 4.10.2017 11:00 - Vašek

Psal jsem tu u operaci HAL-RAR a stále mě asi 6.000,- a změnila mně život. No, kdo zažil hemeroidy 3. stupně jako já, déle než rok, tak možná ví o čem mluvím. Slevu vám nabídnu, ale jen v případě investičního pojištění, to je totiž můj obor, ne lidské zadnice.:D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *