helicobacter infekce

Archiv příspěvků

reagovat 7.6.2014 13:27 - Misule

Ahoj ja mam ted zrovna ATB na H.Pylori zjisteneho na gastroskopii. Odebraly my vzorky a byla tam. Mam kombinaci atb duomox 1000 a clarithomycin 500 emenera 40 mg. A vim ze se musi provest kontrolni gastro jestli je fuc :-) a zadne potize jsem nemela.

reagovat 16.7.2014 08:23 - vojtech

ja uz mam helicobaktera deset let antibiotika všechny mozne trojkombinace jsem vyskousel a nic ale skusil jsem si koupit mastichu tablety pry to vyhubi toho parchanta dam vedet vsem jestli to zabralo.

reagovat 16.7.2014 08:38 - vojtech

este jsem zapomel rict ze ta masticha tablety ma svůj specificky pach nevim kcemu bych to prirovnal snad kysele okurky nebo něco takoveho octového, ale surova masticha nemá chut zadnou ale citim vtom neakou jako mirnou dezinfekci, když to zvykam jak kdybych zvykal papir.

Solgar 7

reagovat 21.1.2015 21:38 - Mia

Zjistili mi helicobakterii.ATB mi dr nedala.Po 14 dnech únava a nadměrná spavost .Je me zle od žaludku a začínám mít nervy a stres .Zkousim mastichu.Je mi po tom na zvraceni a úplná slabost.Nevím co to se mnou je. Jestli už ta bakterie mě sežrala.Máte někdo s tím vším zkušenosti?Děkuji.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Infekce > Helicobacter infekce

registrace | přihlásit se