helicobacter infekce

Archiv příspěvků

reagovat 16.7.2014 08:38 - vojtech

este jsem zapomel rict ze ta masticha tablety ma svůj specificky pach nevim kcemu bych to prirovnal snad kysele okurky nebo něco takoveho octového, ale surova masticha nemá chut zadnou ale citim vtom neakou jako mirnou dezinfekci, když to zvykam jak kdybych zvykal papir.

reagovat 21.1.2015 21:38 - Mia

Zjistili mi helicobakterii.ATB mi dr nedala.Po 14 dnech únava a nadměrná spavost .Je me zle od žaludku a začínám mít nervy a stres .Zkousim mastichu.Je mi po tom na zvraceni a úplná slabost.Nevím co to se mnou je. Jestli už ta bakterie mě sežrala.Máte někdo s tím vším zkušenosti?Děkuji.

reagovat 3.6.2015 09:42 - petra

Ahoj, měla jsem taky problém a kamarádka mi doporučila PYLOX. Našla jsem ho ted v akci na tehle stránce,tak pokud má někdo problém,tak doporučuji. http://www.vylecse.cz/doplnky-stravy/45-pylox.html

Full Spectrum kurkumin

reagovat 3.6.2015 21:37 - AKITA

Helico baktera má 90% lidí, ...většina znich to ani neví

reagovat 3.6.2015 22:29 - xx

Helico baktera má 90% lidí,...

to se nediv. Každý se s každým hned líbá,při "hlubokém" polibku je to nakažlivé. Stejně, jako zubní kazy. To jsem se učila už dávno ve škole, ale lidi na tohle kašlou. Pak si stěžují.
Když líbání nepreferuji, vypadám divná:-) Mně to je s cizím člověkem odporné.

reagovat 3.6.2015 23:21 - ahoj

to se nediv. Každý se s...

Tak to je zajímavý...heli....baktera jsem měla už 3x a líbala se jen s partnerem který šel taky na vyšetření radši, ale neměl ho...tak mi řekni kde jsem ho vzala?
Že by se zubní kaz přenášel polibkm slyśím poprvé, kde tě to učili? Já taky ale to jsm fakt neslyšela...

reagovat 4.6.2015 07:32 - xx

Tak to je...

"Příčiny onemocnění

Žaludeční chřipka je nejčastěji důsledkem virové nákazy (viróza), velmi často se přitom jedná o rotaviry, dále může dojít k jejímu rozvoji vlivem bakteriální nákazy. Velmi často se jedná o bakterie Helicobacter pylori. (Tyto bakterie jsou zdrojem i mnoha dalších závažnějších onemocnění zažívacího ústrojí, například žaludečních vředů. Zajímavé je, že jsou přítomny v těle poloviny pacientů, ale jejich přítomnost často není spojena se žádnými příznaky.) Nákaza se šíří vzduchem, stykem s předměty, ale také konzumací kontaminovaných potravin nebo vody. Inkubační doba se pohybuje od několika hodin do několika dnů. Nákaza se nejvíce šíří mezi dětmi."
O líbání se tu přímo nepíše, ale jasně to z toho vidíš. Já se tohle opravdu učila. Někteří doktoři tvrdí, že nákaza není moc častá.Pamatuj, ne každý vše chytne. Někdo má super imunitu..

reagovat 4.6.2015 07:36 - xx

Tak to je...

Zubní kaz je opravdu infekční, i když to dospělí často nevědí. Je tedy přenosný z rodiče na dítě, a proto by se rodiče měli vyvarovat například olizování lžičky dítěte,“
Stačí si informace pokud něco neznáš, vyhledat na netu. Zubní kazy jsou daleko nakažlivější, než Helicobacter.

reagovat 4.6.2015 14:47 - ahoj

Zubní kaz je opravdu...

Tak možná to tak je no , já to fakt neslyšela......
A ty kazy to je mazec tak to si můžem čistit zuby jak chcem a pak stačí tohle :-(

reagovat 9.6.2015 11:08 - Iveta

Zjistili mi...

Mia: Ano mám podobné zkušenosti a velice dobře na to zabírá už tady zmiňovaný Pylox. Je pravda, že tuto bakterii má většina obyvatel, ale někteří o tom ani neví. Nemají žádné problémy.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *