Heger chce úplný zákaz kouření v restauracích od roku 2014 - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2013 13:48 - danka

nekouřit,nepít,nasouložit,neodporovat,nemít svůj názor ,nebít nemocný, nemluvit to co vláda a media nechtějí slyšet,být pod dohledem kamerového systému ,dřít za pár šupů do zdechnutí,nic si nedovolit a hlavně zdechnout těsně před důchodem,to je přání téhle demokratické vlády,která vše už rozkradla at už táhnou někam

reagovat 1.2.2013 13:52 - prober se

...

Kouření v restauracích mělo být zakázáno dávno. Chlastej si jak chceš. Když na tebe někdo vleze, klidně si i soulož.
Abychom zdechli, to není přání této vlády, ale tvoje přiblblá myšlenka. Jsi husa.

reagovat 1.2.2013 15:14 - úplný zákaz kouření v restauracích

schvaluju, kdo chce hulit, ať táhne ven, na cigárový výpary v restauracích neni nikdo zvědavej, nemusí být rastaurace zamořený cigárovýma výparama. Lidi se chodí do restaurací najíst napít a né čuchat kuřácký výpary.

reagovat 1.2.2013 16:57 - JosefMayer

schvaluju, kdo chce hulit,...

Hospoda by měla být hospoda a ne nějaká vysedávačka pro dámičky.Nejdřív si tam zakážeme kouřit a pak i podávat pivo.Kdo nechce jít do kuřácké hospody, tak ať tam neleze.Já jako kuřák taky nelezu do nekuřácké.Jdu na pivo tak třikrát do roka, ale když si k pivečku nebudu moci zakouřit, tak tam ani nepůjdu.Kdž už zajdu do pivo a sedí tam maminy s dětma, tak mi to příjde minimálně divné.Už mě i jedna vzorná maminka upozornila, že jsou tam děti, zda bych mohl típnout cigaretu.Neměla by ta maminka být spíše na dětském hřišti?Při tom nekuřácká restaurace je o pár kroků dál.

reagovat 1.2.2013 18:08 - Helena

Já jsem nekuřačka, ale tyhle úvahy mi přijdou naprosto zcestné. Když jdu do hospody, počítám s tím, že se tam prostě i kouří, to je snad normální. Neumím si představit hospůdku nižší kategorie, kde by si štamgasti nemohli u piva zakouřit. Jasně, ať existují i striktně nekuřácké restaurace - a ať si každý vybere. A ženský s dětma v hospodě - bez komentáře.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2013 12:47 - už aby to bylo

Vždyt je to všude v civilizovaném světě! ČR je v tomhle poslední ostudný postkomunistický skanzen!!!!

reagovat 5.6.2013 00:24 - stannda

Dobré ráno, v tom případě by měl pan doktůrek
zakázat v restouracích i návykové látky jako je kofein, energetické nápoje a tučnou stravu, jelikož na srdeční onemocnění a rakovinu tlustého střeva umírá víc lidí než na rakovinu plic

reagovat 5.6.2013 10:52 - B

Připojuji se k souhlasu se...

připojuji se také,navíc kuřáci většinou smrdí.

reagovat 5.6.2013 11:00 - B

Dobré ráno, v tom...

ať si každý jí co chce,chlastá ap.Tím ničí zdraví jen své a ne druhých.Kuřáci jsou nejbezohlednější sorta.Často neberou ohledy ani na své děti.Čím dál víc se mi hnusí.

reagovat 30.7.2014 13:01 - Martina

Bude, protože se to...

Svata pravda a to jsem kuřák sedet v ciste hospudce a kdo ma chut na cigaro at jde ven

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *