Havelka - Astrál

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 22:00 - Boží mlýny

Jednou budete souzen i vy. A...

Nikoho nesoudím, jenom jsem dal příspěvek. Příspěvek, který nikoho nesoudí. To nechávám na Nejvyšším. Ano, i mně bude soudit, i tebe.

reagovat 17.5.2018 15:10 - jedna taková

Nikoho nesoudím, jenom jsem...

Příspěvek, který nikoho nesoudí. Jste si jistý???
Ano, i mně bude soudit, i tebe. - Co je to za novodobý zvyk??? NEVÍM, ŽE BYSME SI POTYKALI!!!

reagovat 1.7.2018 11:43 - Daniela

Paní hanobí předepsaný přípravek od pana Havelky, přitom, po rozboru v nemocnici ani jediná složka tohoto přípravku alergickou reakci nezpůsobila. Co asi s dcerou snědly, co jim způsobilo tuto reakci ? Je nesmysl psát, tak jak píše, kterou pak složku tam pan Havelka nenapsal. tyto potravinové doplňky jsou otestované, schválené a žádnou neuvedenou složku nemohou obsahovat. Nakonec si odpověděla sama žádná ze složek osaných v přípravku Sevak lakt - R silnou alergickou reakci nezpůsobila. Tato žena by měla zapojit mozek, než začne psát a špinit člověka, který jí chtěl pomoct, nebo měla za ním zajít. Ono je jednodušší pomlouvat a osočovat, než začít přemýšlet. Nejsem žádný poskok pana Havelky, ani zaměstnanec Apatiky, ale vadí mi, když někdo místo toho, aby věc řešil s tím, s kým myslí, že mu problém způsobil, píše hovadiny. Nehledě na to, že z těch hovadin usvědčuje sám sebe, protože výsledky z nemocnice hovoří jasně. A ostatní se radostně přidávají. Já mám zkušenosti dobré, nemusela jsem díky němu na operaci a staré tetě neoperovali chlopeň a hovořili o zázraku. Myslete si co chcete, ale ta paní by se měla zamyslet sama nad sebou, než něco takového vypustí.... To se nedělá, měla zajít za panem Havelkou a společně mohli odhalit příčinu problému, to neudělala a přitom si myslím, že chyba byla především na její straně.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 1.7.2018 11:49 - 1.7.

Paní hanobí předepsaný...

Danielo, nesnaž se lhát. Na internetu je to dohledatelné, nedalo mi to a je to tak. Ty otravy a přímo rozbory. A k "jedna taková". Jaký novodobý zvyk? To, že každý budeme souzený, na tom není nic novodobého, ten zákon je tu od nepaměti. Havelku už soudí...

reagovat 2.7.2018 11:01 - UŽ NECHTE HAVELKU SPÁT

UBOŽÁCI!!!NIC JSTE NEDOKÁZALI,A JEN MELETE!!!

reagovat 2.7.2018 11:58 - Martina

Paní hanobí předepsaný...

Danielo, kteří lékaři hovořili o zázraku?

reagovat 2.7.2018 12:04 - :)

Prý měl maserati, protože hodně jezdil... :D :D :D

reagovat 2.7.2018 15:13 - hm

Prý měl maserati, protože...

A nejen to :-)...ale to je jedno. My rozumní vidíme to, co vymyté mozky a hlupáci vidět nechtějí. Ale tak je to v pořádku, každému co jeho jest.

reagovat 2.7.2018 15:21 - Dalibor

V každé jiné zemi by měl zemi by by měl státní pohřeb ze všemi náležitými poctami,za záchranu tisíců životů,ale v té naší zdegenenované,plné závistivců a idiotů ho ještě budeme pomlouvat,protože prostě nic jiného neumíme.

reagovat 2.7.2018 16:04 - Teď

V každé jiné zemi by měl...

nevím, to má být ironie?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *