Hašiš a rodinné vztahy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.11.2007 17:34 - Martina

Jsem studentka VŠ a žiju ještě se svou o tři roky mladší sestrou (taktéž začala studovat VŠ) a svou matkou v jednom menším městě. Otec s námi nežije, vztahy mezi sebou máme nadstandardní. Máti o nás ví prakticky vše, s kým chodíme, co nás trápí, je to spíše kamarádka. Proto jsme se jí už někdy dříve pochlubily, že jsme zkusily trávu. A když měla na jaře má mladší sestra osmnáct, oslava probíhala u nás doma a i máti si dala jointa. Přes léto si pak většinou na zahradě a s kamarády mé sestry a s ní trávu občas dávala. Na konci prázdnin pak s nimi zkusila hašiš. To už jsem trošku protestovala, protože hašiš už je přeci jen jiná káva než tráva. Má mladší sestra byla jiného názoru, postupně se však přidává na mou stranu. Teď během semestru jezdíme domů jen na víkendy a zjistily jsme, že máti kouří hašiš asi pravidelně. Má svou vodní dýmku, ze které hašiš tahá a je zřejmě dobře zásobena bývalými spolužáky mé sestry, protože i během víkendu, když jsme doma, si najde záminku, aby se sjela. Přistihla jsem ji, jak si hašiš míchá i do capuccina, abychom to nepoznaly, ale my na ní vidíme, že je sjetá. Naše domluvy odmítá, hašiš dle ní není nic návykového a nebezpečného. O víkendu si touží prý dát relax. Přes týden prý nekouří, čemuž moc nevěříme, je středoškolskou učitelkou a tak mám strach, aby se její problém nedonesl do školy. Máte někdo s hašišem praktické zkušenosti? Jak máme dál postupovat? Máme ji moc rádi a bojíme se, aby se nestala závislá a nepokračovala pak dál něčím horším. Moc díky. Martina.

reagovat 27.11.2007 22:56 - Andy

Martino, neblázni...co to slyším???

Pokud kouříte jointy, je snad jedno, zda-li v nich je tráva nebo hasiš, ne??? Jde o jednu a tatáž látku, drogu (i když já raději říkám léčivou rostlinu), je pouze jinak zpracovaná a poměr THC je vyšší, proto se do jointa dává málo, posype se jím tabák před ubalením jointa.

Takže výraz sjetá vnímám jako hodně silné slovo, používá se u feťáků, kteří se sjíždí nitrožilně!!!

Nech máti, ať si dělá, co chce, tráva, hasiš není návyková látka a pokud máš nějaké výhrady k jejímu chování a komunikace u vás funguje nadstandartně, tak si s ní o tom bezemočně a předsudků promluv!!! Doporučuji nastudovat si informace o hašiši! Ahoj..

reagovat 27.11.2007 23:40 - Pravá Andy

Už se tu zase vydáváš za mě...Jsi trapná, páč vůbec nevíš co to je hašiš a ještě někomu doporučovat...fuj :( Jsi bídná a ubohá, je mi z tebe zle...

Trávu, to jo, ale hašiš???

reagovat 28.11.2007 09:22 - Andy

Prosimtě, na co si hraješ??? Nikdy nebudeš Andy, pochop to!!!

reagovat 28.11.2007 10:10 - Andrea

Tak už toho mám dost!!! I ty Andy, stále si na mě hraješ, ale nemáš na mě...jsem happy a neser mě... jasný???

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2011 23:58 - Evelyna

Všichni se tu diví,že by...

Přesně tak. Když jí to neškodí, nehulí ve škole, ale doma, tak v tom nevidím žádnej problém. Klidně bych zahulila s ní.

reagovat 28.8.2011 13:04 - Raguuu

fakta o...

že fajta xD tam to uplně přěsně přěvracují xD nedávají si to xD hašiš je to samí co tráva akorát silnější xD a nechapu pojem ''sjíždět'' ja hulím trávu-hašiš každej den a studuji na gymplu xD a mám spoustu kamarádů... ste ocásci s těmahle názorama xD

reagovat 13.12.2011 12:15 - Kuba

cau sam hulim uz 5. rok a to tak ze kazdej den vic jak 10-15 brcek s hasisem mam sám bohate zkusenosti kourim i vyrabim a nemyslim si ze by bylo neco spatnyho na tom ze mamka kouri has. pokud nerve vsechny penize do kuriva tak je situace na tolik v poradku aby jsi si nemusela delat starosti..a urcite se z ni kvuli tomu nestane slízlej magor a jeste jedna drobnost je to dospela zenska ktery to stejne nemuzete zakazat a vazil bych si toho ze vam to rika narovinu ze čadí nez aby lhala vlastnim dceram :)

reagovat 10.3.2012 00:52 - Jozin

cau sam hulim uz 5. rok a to...

Dobre tyyyyyyy :-DDDDDDDDDDDDD

reagovat 28.12.2014 19:41 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *