Harašení na pracovišti

Archiv příspěvků

reagovat 13.2.2018 20:05 - sardanapal*

Ženě můžeš přece dát...

A přitom třeba stál za to aby s úsměvem pokračoval ...
.....
.....
....
jako já

reagovat 14.2.2018 06:34 -

Mám v práci kolegu a ten sexuálně haraší o sto péro, jen tak mírnyx týrnyx šáhne rákosačce mezi nohy a rákosačka se tomu blbě tlemí, jak pubertálni jelito.

reagovat 14.2.2018 07:20 - Emil

Mám v práci kolegu a ten...

Tomu se říká oboustranná spokojenost. On jí sáhne mezi nohy, ona se tlemí. Do takové práce bych rád chodil.

Manuka Doctor

reagovat 14.2.2018 09:34 - luci

Mám v práci kolegu a ten...

Pokud se jen tlemí,tak asi čeká co bude dál.

reagovat 14.2.2018 09:34 - M.

Ale tak to je vše ještě v pořádku - někde něco chlap zkusí a narazí - dostane facku a hned ví, že asi přestřelil, jinde se to zase setká s pozitivní odezvou - lidi jsou různí a líbí se jím různě druhy projevování náklonnosti, flirotvání, koketování.... Špatné je, pokud by ta tlemící se holčina si po pár letech uvědomila, že vlastně už se jí takový způsob dvoření nelíbí a šla si po letech stěžovat do tisku, na policii a pod. Ono doopravdy každý má někde jinde hranice a některé ženě může vadit i pouhý dotyk na rameni či když muž k ní přistoupí příliš blízko či jí galantně otevře dvěře. Ale každý může okamžitě dát najevo, když se mu něco nelíbí a že si to příště nepřeje a nemusí to dávat vědět někde na veřejnosti a dál se o tom šířit. protože pokud bychom stejně jako na Západě furt hlásali, co nám vadí, kde se někdo dotlk naší důstojnosti..., tak brzo můžeme opravdu skončit separovaní - zvlášť ženy a zvlášť muži a ženy zahalené. Já věřím, že lidi v čechách ještě nejsou zblblí a u nás k tomu nedojde. Na Západě nevim, nevim...

reagovat 14.2.2018 09:48 - luci

Ale tak to je vše ještě v...

Je to posunuté za hranice rozumu.Pokud někdo podrží,proto aby pro sebe získal nějakou výhodu,tak se vlastně prostituuje.A pokud si jde za dvacet let stěžovat,že byl zneužit měly by mu nakopat zadek,ne popotahovat toho kdo mu za sexuální službu poskytl výhodu.Ale že lidská hloupost je neporazitelný fenomén je přece notoricky známo.Bohužel,je ve všech patrech společnosti.Hloupost není výsadou nevzdělaných.

reagovat 14.2.2018 10:37 - M.

Je to posunuté za hranice...

"Hloupost není výsadou nevzdělaných" -to je velká pravda, kterou si bohužel jen málo lidí uvědomuje. Přitom co je dnes vzdělání? Většinou jsou za vzdělané lidi považováni ti, co mají VŚ a ještě další tituly. Přitom právě tito lidé jsou dnes velmi specializovaní. Společnost takové lidi určitě potřebuje, ale na druhou stranu tito lidé vidí doopravdy realitu většinou velmi zkresleně - právě přes svou specializaci a i společenskou bublinu, ve které se nacházejí. Může se tak stát a často se stává, že lidé s nižším vzděláním mají často mnohem větší přehled, více životních zkušeností z různých oblastí atd.

reagovat 15.2.2018 14:46 - Karel

"Hloupost není výsadou...

Ono to "vzdělání" také souvisí i s tím sexuálním harašením. Je pravděpodobné, že sexuálně harašit bude spíš absolventce nějakých švindlkurzů typu Genders studies nebo nějaké přiblblé filosofie než třeba kuchařce. Ta kuchařka to bude řešit tak, že si od chlapa mezi nohy nechá sáhnout, nebo když se jí chlap nelíbí, dá mu facku. Ta filosovka toho chlapa bude honit po soudech.

reagovat 15.2.2018 17:07 - Waltr

"Hloupost není výsadou...

Takoví lidé se nazývají fachidioti. Třeba to, jak poměřují, kdo jak volil dle vzdělání, není moc přesvědčivé - právě kvůli tomuto jevu - popelář může mít stokrát větší politický i celkový rozhled než architekt.

reagovat 15.2.2018 17:28 - Obojí

Ono to...

je správně. Buď facka nebo soudy. To je v pořádku.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *