Harašení na pracovišti

Archiv příspěvků

reagovat 14.9.2006 15:19 - ŠIKULKA

Chci se zeptat všech žen, jaký na to mají názor.
Já mám zkušenost, že ženy nemají rády, když je na pracovišti někdo otravuje, ale ještě je pro ně horší, když se jich nikdo nevšímá, nebo jsou-li svému mužskému okolí lhostejné. Co vy na to.

reagovat 18.9.2006 12:42 - Victoria

Záleží na tom, jakým způsobem to probíhá. Když mi hezký kolega řekne, že mi to sluší, jsem polichocena; když by mě nějaký slizoun plácl po zadku, byla bych na něj hodně nepříjemná.

reagovat 18.9.2006 22:25 - Pastýř

Sodoma gomora! Prznit se a ještě v pracovní době! Kam jste to, vy bando líných a zkažených neveřících krys dotáhli!?

Manuka Doctor

reagovat 19.9.2006 02:14 - Šikulka pro Viktorii

Souhlas, je to pochopitelné. Ale ten slizoun je samozřejmě extrém. Ale dejme tomu, že ten kolega bude přijatelný. Sdělení ženě, že jí to sluší snad ani harašení není. Ale myslel jsem např. chycení kolem ramen, pasu, pusa apod.

Mám s ženami docela dobrý pracovní vztah. Když se jim nezadaří, dovedou např. přijít a říct si o tzv. pochování, nebo si sednou na klín a chytí mě kolem krku a chtějí utěšit. Nejsem žádný podnikový utěšitel a ani jich nejsou tisíce. Jen pár z nejužšího kolektivu. Je to harašení? A z čí strany? Jak to vidíte?PS. Omlouvám se všem chudáčkům a dementům typu Pastýře, kteří navíc mají problémy s gramatikou, že na ně napříště nebudu reagovat, neboť nuly mi za to nestojí.

reagovat 2.12.2008 18:07 - Ewik

Jo v práci tam máme vošousta

reagovat 14.10.2013 16:08 - daniela

Chci se zeptat všech žen,...

Pro mne je teda lepsi kdyz si mne nikdo nevsima, ale kdyz samozrejme s nekym mluvim tak ze mi odpovi, pozdravi, na zadost pomuze... Ale jakmile si mne nekdo vsima nak vic je mi to neprijemne. Vzhledem k tomu ze mam sveho partnera a jineho nehledam ani nejsem zvedava na jakekoliv projevy zajmu kvuli memu pohlavi. Studuju na strojnicke skole. Takze holek je tam jen 5 a zbytek kluci. Vetsina kluku se chova normalne , nekteri mne svym zajmem obtezuji i kdyz vi ze jsem zadana , takovym davam svuj nezajem patricne najevo, ale netouzim se s nikym hadat, nebo nak znepratelovat. Lepsi je kdyz si mne nevsimaj o nic vic nez jimych muzskych kolegu, to je ideal.

reagovat 29.8.2017 15:38 - lenka

Dobrý den . Mám diskrétní otázku .
Poslední měsíc si všímám že po mě na pracovišti ve firmě vyloženě čumí jeden chlap ( starej , hnusnej , oplzlej ) . Doslova mě to už vyčerpává a obtěžuje . Nevadí mi když se někdo podívá , ale tohle mě vysiluje každý den v práci chodím s tím , kde se zašít Ajeje!
. Kamoliv se schovám , tak ho zase vidím čumět . Je to až nepříjemný a vadí mi to . Dá se prosím dělat něco s tím , že jen čumí ? Nedokážu se asi s vedením o něčem takový bavit a přítel je pro to nahlásit . Ale .. vůbec nevím co s tím vocasem , opravdu je to nepříjemný a šíleně protivný Naštvaný
Děkuji za jakýkoliv názor !!!

reagovat 29.8.2017 16:14 - S

Dobrý den . Mám diskrétní...

tím asi nic nenaděláš.Nebude čumět snad pořád,když zjistí,že nemá šanci.Nic bych nenahlašovala,bylo by to spíš trapné.

reagovat 29.8.2017 17:32 - Verča

Dobrý den . Mám diskrétní...

To máš ještě dobrý, že jen čumí, u nás v práci máme chlapa a ten ošmatá každou ženskou.

reagovat 29.8.2017 18:02 - Záleží,

To máš ještě dobrý, že...

co si necháš na sobě dovolit.Pokud mu razantně naznačíš,dá pokoj a bude hledat někoho jiného,ke komu si to může dovolit.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *