Harašení na pracovišti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2006 15:19 - ŠIKULKA

Chci se zeptat všech žen, jaký na to mají názor.
Já mám zkušenost, že ženy nemají rády, když je na pracovišti někdo otravuje, ale ještě je pro ně horší, když se jich nikdo nevšímá, nebo jsou-li svému mužskému okolí lhostejné. Co vy na to.

reagovat 18.9.2006 12:42 - Victoria

Záleží na tom, jakým způsobem to probíhá. Když mi hezký kolega řekne, že mi to sluší, jsem polichocena; když by mě nějaký slizoun plácl po zadku, byla bych na něj hodně nepříjemná.

reagovat 18.9.2006 22:25 - Pastýř

Sodoma gomora! Prznit se a ještě v pracovní době! Kam jste to, vy bando líných a zkažených neveřících krys dotáhli!?

reagovat 19.9.2006 02:14 - Šikulka pro Viktorii

Souhlas, je to pochopitelné. Ale ten slizoun je samozřejmě extrém. Ale dejme tomu, že ten kolega bude přijatelný. Sdělení ženě, že jí to sluší snad ani harašení není. Ale myslel jsem např. chycení kolem ramen, pasu, pusa apod.

Mám s ženami docela dobrý pracovní vztah. Když se jim nezadaří, dovedou např. přijít a říct si o tzv. pochování, nebo si sednou na klín a chytí mě kolem krku a chtějí utěšit. Nejsem žádný podnikový utěšitel a ani jich nejsou tisíce. Jen pár z nejužšího kolektivu. Je to harašení? A z čí strany? Jak to vidíte?PS. Omlouvám se všem chudáčkům a dementům typu Pastýře, kteří navíc mají problémy s gramatikou, že na ně napříště nebudu reagovat, neboť nuly mi za to nestojí.

reagovat 2.12.2008 18:07 - Ewik

Jo v práci tam máme vošousta

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2018 09:51 - Karel

Nedávno jsem někde četl článek, že dnešní muži přestávají mít zájem o sex, protože se musí příliš snažit a hrozí riziko odmítnutí. Do padesáti let se prý většina dětí bude rodit v důsledku umělého oplodnění a sex se stane zábavou chudých. Ve Švédsku byl přijat zákon, který umožňuje sex pouze s výslovným souhlasem obou a zavádí takové trestné činy jako je znásilnění z nedbalosti a sexuální obtěžování z nedbalosti. To se potom nelze divit, že muži ztrácejí zájem o sex. Nikdo přece nestojí o to, být obviněn kdykoliv ze znásilnění.

reagovat 30.5.2018 09:37 - Honza

Nedávno jsem někde četl...

No problém s tím souhlasem v tom Švédsku je, že nemusí být písemný. To znamená, že chlapovi to moc nepomůže. Sice se s nějakou ženskou vyspí, protože mu k tomu dala ústní souhlas, ale druhý den jej může obvinit ze znásilnění. Svědci u toho souhlasu nejspíš nebudou. No a je to slovo proti slovu a chlap má zaděláno na malér.

reagovat 30.5.2018 09:46 - luci

No problém s tím souhlasem...

Navzdory pokroku,technické vyspělosti se neustále dokazuje neporazitelnost lidské hlouposti. Je prostě věčná a pořád stejná.

reagovat 7.6.2018 07:28 - Honza

V USA už při volbě Miss nebude promenáda v plavkách. Přihlásit se budou moci i dívky, které nejsou příliš hezké. V soutěži bude kladen důraz spíše na intelektuální stránku. Dívky budou vyprávět o svých představách o životě. Myslím si, že taková změna této soutěže je úžasný nápad. Na druhou stranu samozřejmě dojde k poklesu sledovanosti, odchodu sponzorů a postupnému zániku této soutěže. A tak nevím, zda by nebylo lepší to celé zrušit rovnou.

reagovat 7.6.2018 23:07 - švédové jsou kreténi,ona celá ta skandinávie

Nedávno jsem někde četl...

se zbláznila.Politici a elity by chtěli líhně jako v matrixu,a už se jim to pomalu daří.Ty sajrajty co žereme,pijeme a dýcháme,to dodělají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *