Harašení na pracovišti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2006 15:19 - ŠIKULKA

Chci se zeptat všech žen, jaký na to mají názor.
Já mám zkušenost, že ženy nemají rády, když je na pracovišti někdo otravuje, ale ještě je pro ně horší, když se jich nikdo nevšímá, nebo jsou-li svému mužskému okolí lhostejné. Co vy na to.

reagovat 18.9.2006 12:42 - Victoria

Záleží na tom, jakým způsobem to probíhá. Když mi hezký kolega řekne, že mi to sluší, jsem polichocena; když by mě nějaký slizoun plácl po zadku, byla bych na něj hodně nepříjemná.

reagovat 18.9.2006 22:25 - Pastýř

Sodoma gomora! Prznit se a ještě v pracovní době! Kam jste to, vy bando líných a zkažených neveřících krys dotáhli!?

reagovat 19.9.2006 02:14 - Šikulka pro Viktorii

Souhlas, je to pochopitelné. Ale ten slizoun je samozřejmě extrém. Ale dejme tomu, že ten kolega bude přijatelný. Sdělení ženě, že jí to sluší snad ani harašení není. Ale myslel jsem např. chycení kolem ramen, pasu, pusa apod.

Mám s ženami docela dobrý pracovní vztah. Když se jim nezadaří, dovedou např. přijít a říct si o tzv. pochování, nebo si sednou na klín a chytí mě kolem krku a chtějí utěšit. Nejsem žádný podnikový utěšitel a ani jich nejsou tisíce. Jen pár z nejužšího kolektivu. Je to harašení? A z čí strany? Jak to vidíte?PS. Omlouvám se všem chudáčkům a dementům typu Pastýře, kteří navíc mají problémy s gramatikou, že na ně napříště nebudu reagovat, neboť nuly mi za to nestojí.

reagovat 2.12.2008 18:07 - Ewik

Jo v práci tam máme vošousta

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.1.2018 23:11 - Julius Caesar

Já jsem zažila lesbické...

Však se nedělej že ty ne.Uz kvůli tomu že se starým chceš rekonstruovat byt a potřebuješ přidat prachy tak ti to šéfova necha pekne odpracovat,jelikož nic není zadarmo.Takže proste přiznej na rovinu ze ji jezdíš jazykem v kunde o sto šest az to mlaska a zajíždís ji přitom prstama a jazykem do prdele aby byla spokojena.

reagovat 8.1.2018 10:07 - Júlie Césare

Však se nedělej že ty...

ten tvůj "jmenovec" nebyl ubožák, ale chytrý vojevůdce, což o tobě se dá říci pravý opak. Měl jsi už opravdu někdy ženskou???

reagovat 8.1.2018 20:19 - Julius Caesar

ten tvůj...

No jo no.Za pravdu se člověk vždycky zlobi a pokud je přímo na tělo položena tak o to více.

reagovat 8.1.2018 20:23 - Julius Caesar

ten tvůj...

Samozrejme.Neměj péči.A po každý to byla žena ktera uznávála ze ud je ud a ne lízala druhým ženským škatuli jako to dělas ty.

reagovat 8.1.2018 23:04 - luci

Samozrejme.Neměj péči.A po...

Za prachy je i v Praze dům,natož vylízaná "škatule". Za prachy jsou lidé ochotni vraždit.Vylízání "škatule" je úplná marginálie.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *