Hamburgerový zákon - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2004 12:34 - Jiří

Takže Ronald McDonald nás bude těmi "dobrotami" krmit stále :-((((?

reagovat 19.3.2004 14:06 - Pája

mi připadají Američané jako sbírka hlupáků.Soudit se s někým proto,že ze své vůle jím nezdravé (a podle mě nedobré) jídlo,no co si o takovém člověku myslet? Vždycky si vzpomenu,jak se chtěla soudit ženská s výrobcem mikrovlnek.SUŠILA PSA v mikrovlnce, ten to samozřejmě nepřežil.Ona šla k soudu s tím,že v návodu nebylo napsáno,že se to nesmí!!!!!!!!!

reagovat 20.3.2004 13:10 - Jana

Vás? Vy se taky necháte krmit? :-))) Já si tam saláty kupuju dobrovolně a mají tam dobrý kafe. Ale že se do toho necháte nutit, to fakt nechápu...

reagovat 26.3.2004 00:25 - novakus

Navrhuji hromadné žaloby na masokombináty za tloustnutí po vepřovém a likvidační pokuty pekárnám za koblihy. Při rychlosti našich soudů by to nebyla taková katastrofa, ale sranda určitě.
Myslím ale, že v Americe macatej Donald prodává jiný sortiment, než tady. Kdyby tam měli takový hnus, byli by Amíci nejhubenější národ, hned po Somálcích. A to výborné kafe, které tu někdo inzeroval, jsem ochutnal. Hned po ochtnání jsem ho vylil a litoval dvacky za takovou bryndu bez chuti a zápachu.

reagovat 30.3.2004 11:03 - Pája

Nedávno jsem četla článek o návštěvě Američanek v našich školních jídelnách.Žasly nad tím,že se u nás dětem nedávají hranolky,ale jen brambory.Tam by se s nimi nikdo neloupal (přitom na to existuje stroj).A nejen tohle je udivilo.
Moje šéfová byla vloni měsíc na dovolené v Americe. Vyprávěla nám také o způsobu jejich stravování.Není div, že mají problémy s nadváhou!Ve všem tuk a hlavně šílené množství cukru!Štíhlí jsou tam většinou jen ti movití,protože mají na zdravou výživu,a čas a peníze na péči o tělo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2017 13:28 - Reborn

Nedávno jsem četla článek...

Anebo jsou ti movitější štíhlí spíš proto, že jsou taky inteligentnější a vzdělanější (proto právě i bohatší), takže nejen, že mají na kvalitnější jídlo, ale hlavně taky mají nějaké povědomí o tom, co v jakých potravinách najdou, čili proto nejsou ochotní jíst cokoli. Ale to samé je i tady - tlustá je dnes spíš nízkopříjmová třída, která ani ne tak nemá na výživnou stravu, ale hlavně se ani nezajímá o to, co jejich tělu prospívá a co škodí a co vlastně jedí. Taková ta sorta, co rezignuje na vše - na zdraví, na vzhled, na oblečení, na seberozvoj, na vědomosti. Spousta z nich ani netuší, že by mohla žít jinak, nebo spíš, že jde žít líp, ale že se pro to musí něco udělat. Oni si myslí, že "luxus" je výsada nějakých vyvolených, nenapadne je, že ta tzv. vyvolenost je hlavně v tom, jak je člověk šikovný.

reagovat 13.4.2017 13:29 - Reborn

ano, Americane jsou sbirka...

Sbírka hlupáků to rozhodně není, tu jde vytvořit v jakémkoli státě, pokud se na to zaměříte. Taky už dávno nejsou nejsilnější ekonomikou na světě. A i pokud by byli, tak to bude též proto, že jim to další hlupáci na světě dovolí a nepřijde jim na tom nic divného.

reagovat 14.4.2017 07:38 - emil

Nedávno jsem četla článek...

proč je tolik tlustých cikánů, protože mají v hlavě nasráno, nedokážou se ovládat, sežerou všechno co trochu smrdí masem, tukem, jsou vyžraní, sedí u Meka celé hodiny s parchantama a pod sebou svinčík.
a co se týká Američanů a tloušky, asi by jste se divili kdyby jste v USA vůbec někdy byli! Je pravda že na Hawai jsou hodně při těle, ale převážně jsou to domorodci, také černoši mají problémi s nadváhou. To se podívejte na rusy a jejich špekaté baby, také co žerou za maso, tlusté a špekaté vidíte na každé rohu,ruská kuchyně je vůbec ta nejblbější na světě.

reagovat 14.4.2017 11:09 - emil

ano, Americane jsou sbirka...

Protože američani zase takový blbci nejsou, asi jsi tam nebyla, abys viděla že to z tou nadváhou není tak hrozné.Viděl jsem USA krásný mladý ženy, děvčata jsou tam povolný, akorát se musí dávat pozo aby holce bylo 18 let, Mohou spolu souložit stejně staří , ale dospělý s mladou ne! a pozor na alkohol, ten až v 21 letech. Jinak se v Čechách traduje že americké pivo není dobré a že pijí z lahve. Tak to není pravda, pivo se točí, výběr je obrovský, viděl jsem malý bar kde měl 20 čepovaných piv, amerických, irských a dokoce plzeňské! Pípa byla přes metr dlouhá a pivo podávají vychlazené. . V americe je obrovské množství malých pivovarů a vaří dobré pivo a vaří ho často němci i francouzi, a s amerického chmele. Vždyť chmel vyváží i co Čech!
Průser je v Americe kdo hodně jí sladké, jinak masa a jejich úprava je výborná, děti jsou všude mlsný, takže když je nikdo nehlídá a neporadí dovedou stláskat cokoliv. To je ale i u nás.
jedno je velmi nápadné, v amrice se hodně sportuje, daleko víc než u nás, možná je to tím že se všude vozí takže pohyb je vyhledáváný, běhá se o poledních pauzách , ráno , večer, fámy se dobře vyorává ale pravda je úplně jinde, také jsem zíral a to dokonce s otevřenou hubou co tam děti dokážou.

reagovat 14.4.2017 13:02 - hynek

Sbírka hlupáků to...

Reborne, ty si chytrééj, jak špunt do vany. Můžeš vyjmenovat ty hlupáky co jim to dovolí tu vysokou ekomomiku? Já si myslím že Američani prději na takový kecy, jsou chytřejší protože se tam chytří lidé rozhodli jít, žít, a pracovat, Pracuje se a nekecá se. Jí se to co si každý zaslouží, jestli někdo tahá jídlo z mrazáku, nebo papá čerstvé, pojídá jen tolik kolik je třeba, nebo je nenažranej, to ale dělají v každém národě. Mě by zajímalo co jíš ty když si tak chytrej

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *