HAK a bolesti nohou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2005 10:03 - Zuzana

Myslíte, že můžou mít bolesti nohou souvislost s braním hormonální antikoncepce? HAK beru už déle, ale až poslední dobou mám pocity "těžkých" nohou. Někdy mě nohy bolí celý den. Dřív jsem podobné problémy neměla, takže vůbec nevím či by to mohlo být.

reagovat 9.2.2005 12:45 - mila

Já myslím, že to souviset může. Protože těžké nohy máš zřejmě od žil a v případě probémů s žílami by se HA neměla vůbec brát, teda určitě ne, pokud bys měla dispozice pro trombózu.
Chce to hodně chodit a během práce (pokud sedíš) se procházet a nohy rozhývávat. Alespoň pata-špička třeba 100x a každý večer si doma zacvičit pata-špička vleže, v sedě a ve stoje - proti křečovkám.
Třeba já si bez HA neumím život se stálým partnerem představit :-)

reagovat 7.3.2005 15:05 - Pavlína

Ahoj,já jsem vrala 3 roky Logest a občas mě bolela jedna noha a nabíhala mi žíla..ale strašně málo a netrvalo to dlouho,tak jsem to neřešila. Teď jsem přešla na Pramino a nejenom,že mi bylo zle od žaludku a přibrala jsem 2 kila za týden,ale začala mě zase bolet ta noha a to 3 dny v kuse,což se mi ještě nikdy nestalo, takže jsem prášky vyděšeně vysadila a chystám se k doktorovi,abych zjistila, jestli nemám něco se žílama.Docela mě to vyděsilo, protože ještě teď v ní mám takový divný tlaky,chvílema mě pobolívá lýtko a chvílema pod kolenem,ale nateklý ani zarudlý to nemám.Hlavně se bojím,že jsem občas kouřila. Asi to má fakt s souvislost.

reagovat 7.3.2005 15:19 - Tina

To můžou být všechno vedlejší příznaky užívání HAK, o kterých se moc nemluví. Já jsem při užívání cítila křeče do nohou, chytaly mě i do prstů, taky jsem se dost potila, takový opravdu cizí nepříjemný zápach a postřehla jsem pokles sexuálního apetitu, tak jsem to řešila vysazením a teď je to vše zase OK.

reagovat 7.3.2005 15:34 - Zuzana

Je to opravdu antikoncepcí. Moje problémy s nohama se pořád stupňovaly, až mě stále jakoby brněly, cítila jsem pořád takový tlak a to ne jen 3 dny, ale celých 14 dní! Šla jsem k lékařce a ta mi řekla ať vysadím a poslala mě na různá vyšetření včetně cévního. Bála jsem se, že mám náběh na trombózu, ale naštěstí to bylo ok. Doktor na cévním mi ale řekl, že jsem ještě vysadila v čas a že příště by se mě ta trombóza mohla už týkat. Během užívání HA se mi zhoršily křečové žíly a tak prý k tomu mám větší předpoklady. Doporučil mi se na HA navždy vykašlat nebo alespoň přejít na gestagenní bez estrogenů:(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.10.2006 00:43 - zuza

nejlepší prevence je jízda na kole,a zvláště při sedavém zaměstnání.

reagovat 19.12.2006 13:07 -

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.

CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.

TADY JE ODKAZ NA STRANKY.

http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm

CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.

reagovat 19.12.2006 13:39 -

Už jděte s tou antikoncepcí do prdele. Celá Doktorka je zamořená "HA, HAK a antik. pilulkami".

Ta, která to dělá, ať dostane genitální herpes.

reagovat 6.1.2007 23:13 - John

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.

NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.

(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)

Motto :

reagovat 10.2.2012 19:15 - Michaela

Dobry den je mi teprv 21 let a jsem z povolani kadeřnice.Když ráno vztanu cítím jen lehký tlak v nohou až jako brnění na ploskách.Přez den ani moc ne a při práci je to horší mám jako až tepání v lýtkách a na patách.večer je to nejhorší to je bolest mám je těžké až palčivě bolejí.co s tím děkuji michaela

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *