hádky s partnerem/partnerkou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2007 09:37 - princezzna

často se hádám s přítelem..je to už únavný.je to většinou kvůli kravinám..ale on je hrozně ješitnej takže když neni po jeho je hned ohen na střeše..hádáte se taky často?kvůli čemu?jak vám je?pojdte si o tom popovídat

reagovat 7.4.2007 20:20 - Jana

My se hádáme casto také mne to ubíjí ale múj manzel se vtom vyzívá delá vse co mne spolehlive nastartuje az mne to kolikrát dozene k pláci.Strasne mne to stve on ale tvrdí ze to je sranda ale já to jako srandu neberu pripadá mi ze je to zastydlej puberták.Hádáme se kvúli penezúm kvúli detem kvúli kazdé kravine.Jsem dosti výbusná a on ví kam píchnout abych nastartovala.A vúbec nechápe ze mne to strasne deptá

reagovat 8.4.2007 11:36 - bzik

Jano, zkus někdy zachovat ledový klid, i když tě to bude strašně štvát. Manžel možná na chvili zarazí, protože čekal jinou reakci. Ale možná mu to / a dá se to už nazvat týrání/ dělá radost a to už je potom vážnější záležitost, typu domácího násilí a to má nejrůznější formy.

reagovat 8.4.2007 12:12 - Jana

Já vím ale ono to opravdu je stasne tezké on tak dlouho stourá az se to nedá vydrzet a já vybuchnu a kdyz ne tak zase brecím.Je mladsí o sedm let vím ze mne miluje a od okolí slýchám:chtela jsi mladýho tak to más,ale myslím ze to není v rozdílnosti veku.Nebo ano?Jsme spolu 12 let.

reagovat 8.4.2007 12:43 - taky Jana

princezzno,taky mám doma takovýho ješitu. Naštve se kvůli jakýkoliv kravině a pak je uražený klidně i týden. Vykašli se na něj, když budete mít rodinu, tak se z něj zblázníš. Pak budeš potřebovat klid na děti a ne se zabejvat zastydlým puberťákem. vím o čem mluvím. S takovým typem žiju již 20 let a někdy mám pocit,že skončím v Bohnicích. Myslela jsem si,že věkem se to spraví, ale je to právě naopak. Čím je starší, tak tím je to horší. Pak až budete mít děti, tak se budete hádat ještě i kvůli nim, jak píše taky Jana. A s dětma jsou problémy denně, takže se budete hádat denně. Todle chceš. Uteč od něho, dokud je čas ať nedopadneš, jako Jana a jako já. Život s chorobně ješitným chlapem je strašný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2013 17:09 - Lidská nula.

Jano, zkus někdy zachovat...

Hádání je rodové, dědí se to z generace na generaci.Poznal jsem to posuzováním povah známých. Obvykle se hádají lidi debilní, ti se musí hádat z principu.
Taky mě napadlo, že když poslouchám politickou debatu v televizi, kde každý ze dvou zúčastněných má opačný názor, že musí být nutně jeden z nich blbec.
V naší republice je tedy 50% politiků blbců, tedy asi tak, ono to taky podle toho vypadá. No a tak potom dojdeme i tak daleko, že když má jeden třeba exprezident jiný názor než druhý exprezident, jeden z nich je nutně blbec. A tento blbec vládl republice. A je to tak stále. Nebo prezident schvaloval politické popravy. A čemu se má věřit?
Nebo: státní maturity. Naš školství je zkurvené desítky let a je to čím dál horší. Kdybych byl ministr, já bych jim ukázal! Já bych uzákonil v první řadě stejnokroje. A stejnokroje by museli mít i učitelé, aby nějáká učitelka nechodila po školní budově v přiléhavém tričku. A taky bych předepsal maximální délku vlasů, jako to bylo ve dřívějších režimech. Já se na to pamatuji. Bylo to za druhé války a i po ní. A že by se to mnohokráte zlepšilo, o tom jsem přesvědčený.

reagovat 6.5.2013 14:57 - H

U nas jsou hadky vzacny a kdyz jsou, je rychle po nich. Pritel mi naplaca na zadek a vsechno se hned vrati do normalu. Urcite si muzete myslet, ze jsem masochistka, nebo ze jsem obet domaciho nasili, ale mne to takhle vyhovuje.

reagovat 6.5.2013 21:46 - hrdý samec

U nas jsou hadky vzacny a...

Sohlasim! Nic jinýho na mou starou nezabírá.

reagovat 22.8.2014 13:33 - Kleštič

Ozvi se na klstic@sznam.cyz spolu ho vykleštíme a zklidní se.

reagovat 22.8.2014 13:55 - Hrdá samice

Sohlasim! Nic jinýho na mou...

A co zabírá na tebe?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *