Gynfem Praha 10

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2006 13:32 - Zuzana

Prosím nemáte někdo zkušenosti s gynekologickým zařízením Gynfem na Praze 10? Podle webu to vypadá docela zajímavě, uvažuji, že bych se tam zkusila přeregistrovat. Případně jestli můžete někdo doporučit gynekologii v Praze, kde mají pečlivější přístup k pacientká. Má gynekoložka odbývá jak preventivní prohlídky tak problémy se záněty, vždy pouze předepíše lék, letmo pohlédne, ale kultivace či ultrazvuk atd. neexistuje...Děkuji.

reagovat 19.10.2006 20:32 - zuzana -zuzane

DO GYNFEMU CHODIM , ALE ZADNE ZAZRAKY OD TOHO NECEKEJ JE TO ASI VSUDE STEJNE ZALEZI PROSTE NA DOKTOROVI TEN CO TAM BYL RIMA TAK ODESEL A OSTATNI NIC MOC RVOU VSEM ANTIKONCEPCI PROTOZE Z TOHO MAJI PENIZE A JE TAM TAKY DOST NARVANO JA TAM CHODIM PROTO ZE TO MAM NEJBLIZ .

reagovat 20.10.2006 02:49 - .

Ja tam chodila a celkem to slo teda pristup super ale lekar prumerny sympatak.Presla jsem pred porodem do Gyncentra do Hloubetina kdoktoru Kacerovi a ten je super.

reagovat 3.11.2007 00:28 - Petra

Nechoďte tam, hlavně ne k MUDr. Jitce Macuchové. Je dost nekomunikativní (a hlavně jí vůbec nezajímají pacienti,( připravte se, že Vás z ordinace vyhodí za 10 minut ať už je problém jakýkoliv)V těhotenství mi způsobila svým nedůsledným přístupem velké problémy. Nejenom, že nepoznala stáří plodu (a tím mě připravila o možnost mít první genetický test do 11 týdne těhotenství (gynekolog v nemocnici to poznal hned a ani nemusel mít datum mé poslední menstruace)ale hlavně u mě nepoznala příznaky vysokého krevního tlaku v I. trimestu těhotenství, přesto že jsem jí si stěžovala, že mi je špatně a popsala všechny příznaky vysokého krevní tlaku. Protože vysoký krevní tlak je nejvážnější komplikace v těhotenství a I trimestu může vážně ohrozit vývoj placenty a plodu, teď se jenom klepu, aby moje dítě nebylo postižené. Do I trimestu, i když jste těhotné, vůbec na této gynekologii nezjišťují krevní tlak. V kvalitních gynekologických ordinacích je to samozřejmostí. Podle mě jí jde jenom o peníze!!!! a navíc jak se nezajímá o pacienta, vůbec jí nezajímá co jí říkáte, tak klidně může spoustu věcí přehlédnout.

reagovat 8.11.2007 19:30 - Jitka

To jsou věci! A koho byste v Praze doporučili?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2014 14:23 - Viki

Prosím nemáte někdo...

Jsou to klaicti lekari, kteri nepremysleji, nezvazuji co je pro pacientku nejlepsi. Predepisujou leky jak zbesily - antikoncepci, antibiotika .. ikdyz je zena tehotna, nedavaji zadne setrne alternativy, nezvazuji zda je lecba prasky nutna, nekomunikuji, nevenujouo se ti, aby vysvetlili, podiskutovali o tvem stavu a nasdli to nejlepsi. Roizhodne je nedoporucuju. Jednou jsem tam sla neplanovane, ze jsme mela strach o plod a chovali se priserne. Taky byli nastvany ze jsem vylecila zanet bez antibiotik a odmitla jejich neucinne a orgaismus oslabujici antibiotika. Znam od tamtud 3 doktory a vsichni jsou stejni.

reagovat 8.7.2014 16:07 - Andrea D.

Prosím nemáte někdo...

Dobrý den,

tak já mám s touto gynekologii fakt šílené prožitky. Doktorka je téměr k nezastižení,furt na dovolených a pak ordinuje dva dny, což vůbec nestíhá. Když už se náhodou dovolám na sestru, jsou kyselé jak citrón. Antikoncepce mi nesedí a řeší to se mnou buď po telefonu nebo ať jdu k někomu jinému, vždy vysolím jen peníze a čekám jestli mi nezačne růst třetí noha. Za poslední tři měsíce, mám akné jak puberťák, 7 kg navíc a prej je to ok. Jediné co uměli vybrat ode mě příspěvek a od té chvíle jsem jim volna. Fakt naprostý hnus, jak se můžou chovat k lidem.

reagovat 13.10.2014 22:09 - petra

Chodim tam uz vice,jak 10 let a jsem naprosto spokojena. Tak,jak jsem objednana,jdu na radu a vzdy jsou mili a ochotni! Doporucuji! A v tehotenstvi se o me postarali dokonale!

reagovat 12.5.2015 18:42 - Lenka

Nemám problém, sestřičky jsou milé, pozorné. Chodím k dr. Motyčkovi a pohoda.

reagovat 31.8.2016 11:45 - Tukamila

Chodim do teto ordinace asi dest let a jsem vzdy spokojena. Lekar MUDr.Motycka vzdy poradi a je to odbornik. Setricky vzdy ochotne a mile. Doporucuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *