Gynekologové a panny

Archiv příspěvků

reagovat 12.4.2017 12:13 - Pampeliška

Budeš toto řešit, když...

Asi ti ale gynekolog nedává první pomoc gynekologickym vyšetřením

reagovat 12.4.2017 14:26 - Ali

Asi ti ale gynekolog nedává...

Tak to asi nevíš, co to je krvácení z dělohy, byla jsem ráda, že jsem to vůbec přežila... A bylo tam na sále hned několik gynekologů, já měla nohy široce roztažené a opravdu, ale opravdu mi to v tu chvíli bylo úplně jedno! Vždyť mi šlo o život. Nechápu vůbec několik posledních příspěvků..., to už mi připadá skoro jako by to tu psali fanatičtí příznivci Islámu!

reagovat 12.4.2017 14:40 - Lara

Asi ti ale gynekolog nedává...

Jistě. Na štěstí při operaci a to i gynekologické, když budeš v narkoze, tak těžko někdo sestaví pouze ženský operační tým

Můj problém je zoufalá úroveň lékařů v téhle zemi,ne jejich pohlaví. AŤ mě operuje třeba transvetita nebo lesba, jen když mi po nepovedené operaci nebude říkat: To víte, málo peněz ,málo lidí, co byste chtěla

Kokosový olej

reagovat 12.4.2017 16:12 - Nestrašte!

Žádný současný doktor nemá k panenství připomínky....ono ta blána je celkem mýtus, většinou ve starším věku po ní nic nezbude. Jsou tady i náboženské aspekty, kulturní....rozhodně se není čeho bát.

reagovat 12.4.2017 17:40 - Ali

Žádný současný doktor...

Píšu ještě jednou a teď již k tématu diskuze. Výše uvedené můžu potvrdit z vlastní zkušenosti s mou dcerou. Vzala jsem ji na gyndu k mému doktorovi a jelikož měla 13 let, tak ji dělal pouze sono přes břicho a na koze jen krátce kouknul na rodidla, stěry udělal pouze takovou tyčinkou, aby neporušil blánu a bylo hotovo. A ani vyšetření přes konečník už nedělal. Takže s panenskou blánou opravdu neměl žádný problém.

reagovat 19.5.2017 18:48 - Katka

Píšu ještě jednou a teď...

Mne si také vzala mamka s sebou, když šla na svou pravidelnou prohlídku. Jen mne bylo už 17. Mohu jen doporučit, neměla jsem žádný strach ani stud, když jsem viděla, jak vše mamka přirozeně prožívá.

reagovat 10.7.2017 07:11 - Xlady

Gynekolog v USA dostal 20 let za znásilňování pacientek
Soud v Seattlu odsoudil v pondělí na dvacet let do vězení gynekologa Charlese Momaha za to, že osahával a znásilňoval pacientky, které přišly na jeho kliniku. Porota ho uznala vinným ve dvou případech znásilnění a ve dvou případech nemravného chování vůči pacientkám.
úterý 7. února 2006, 16:50 - SEATTLE
Žalobce uvedl, že Momah, jenž je nigerijského původu a vystudoval v Nigérii a v Kanadě, prováděl gynekologická vyšetření bez toho, aby si navlékl rukavice, zbytečně pacientky podroboval ultrazvukovému vyšetření vagíny, dotýkal se jich s cílem je sexuálně vzrušit a nevhodně s nimi flirtoval.

Podle žaloby navíc předepisoval pacientkám bezdůvodně návykové léky proti bolesti, nutil je, aby se podrobovaly zbytečným operacím a prováděné procedury účtoval pojišťovnám dvakrát.

reagovat 12.7.2017 18:19 - Babeta

Já se vám holky divím kdo tady rozpoutal takovou hysterii že se všechny bojíte gynekologa. Já sem to brala když jsem šla poprvé jako když jdu k obvodákovi a do dneška mi to nepřiípadá nic mimořádného.Tady vzniká dojem že vám budou trhat hlavu.

reagovat 12.7.2017 21:43 - a

Já se vám holky divím kdo...

on se tady někdo bojí gynekologa???

reagovat 16.6.2018 20:49 - Sára

Na gynekologii chodí jen ženy, je to jediný obor, kam chodí jen ženy, proto by měla mít žena právo volby a mít vždy ženu lékařku !!! V každé směně by měla být žena gynekoložka, stejně tak jak u policie či ve věznicích, tam musí mít taky vždy službu žena, když jde o prohlídky, žena ženu, muž muže, na gynekologii to má být úplně stejné, pokud si to dotyčná žena přeje, jinak je to znásilnění a porušení ústavy, ústavního zákona !!! Studium medicíny a zvláště gynekologie a porodnictví ještě nikdy nikoho nezbavilo sexuální vnímavosti a sexuálního pudu, toto je skandální, tohle není demokracie !!!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *