Gynekologové a panny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 15:58 - Victoria

Jaké máte zkušenosti s gynekology a jejich postojem k panenství? Já za svůj poměrně krátký život narazila asi na pět gynekologů a připadá mi, že jsou alergičtí na holky, co ještě nepřišly o panenství, že z nich mají legraci a myslí si, že by o to měly nejpozději do dvaceti přijít za každou cenu, i kdyby se měly snad nechat přefiknout někde na mejdanu nějakým přiopilým týpkem. Možná jsem přecitlivělá, ale panna jsem byla do svých 24 let a nezdálo se mi, že by to gynekologové brali tak, jak by měli, že se k tomu stavěli prostě tak, jak jsem výše popsala. Jaké máte zkušenosti?

reagovat 11.7.2006 12:48 - Vladka

Tohle je jeste postoj z dob minulych, kdy vam klidne placli na zadek. Ta divka je mlada, tak se jeste neumi tolik branit, aby je mohla setrit a odejit. Co dodat.

reagovat 15.7.2006 15:50 - Victoria

Vladka: Zase tak nedávno se to nestalo, teď mi táhne na šestadvacet a se zmíněnými gynekology jsem se setkala zhruba před dvěma lety, teda s těmi ostatními dřív, s posledním takovým poměrně nedávno.

reagovat 21.7.2006 19:46 - Lena

Viky, ty mě děsíš! Já se domnívala, že profesionální přístup by měl být jiný. Tak to tam snad ani nepůjdu.

reagovat 21.7.2006 20:06 - ája

Každý gynekolog takový není, já naopak vždy měla štěstí na profesionály a hlavně se člověk nesmí bát ozvat co chce.

Pokud Viky zažila takových 5 gynekologů, tak mi to opravdu přijde jako hodně velká náhoda a spíš si myslím, že jejich chování vlivem očekávání vnímala trošku zkresleně. Na druhou stranu, gynekologa jako z ordinace v růžové zahradě jsem ještě nepotkala, ani nikdo z mého okolí:-) ale není se čeho bát.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2017 17:40 - Ali

Žádný současný doktor...

Píšu ještě jednou a teď již k tématu diskuze. Výše uvedené můžu potvrdit z vlastní zkušenosti s mou dcerou. Vzala jsem ji na gyndu k mému doktorovi a jelikož měla 13 let, tak ji dělal pouze sono přes břicho a na koze jen krátce kouknul na rodidla, stěry udělal pouze takovou tyčinkou, aby neporušil blánu a bylo hotovo. A ani vyšetření přes konečník už nedělal. Takže s panenskou blánou opravdu neměl žádný problém.

reagovat 19.5.2017 18:48 - Katka

Píšu ještě jednou a teď...

Mne si také vzala mamka s sebou, když šla na svou pravidelnou prohlídku. Jen mne bylo už 17. Mohu jen doporučit, neměla jsem žádný strach ani stud, když jsem viděla, jak vše mamka přirozeně prožívá.

reagovat 10.7.2017 07:11 - Xlady

Gynekolog v USA dostal 20 let za znásilňování pacientek
Soud v Seattlu odsoudil v pondělí na dvacet let do vězení gynekologa Charlese Momaha za to, že osahával a znásilňoval pacientky, které přišly na jeho kliniku. Porota ho uznala vinným ve dvou případech znásilnění a ve dvou případech nemravného chování vůči pacientkám.
úterý 7. února 2006, 16:50 - SEATTLE
Žalobce uvedl, že Momah, jenž je nigerijského původu a vystudoval v Nigérii a v Kanadě, prováděl gynekologická vyšetření bez toho, aby si navlékl rukavice, zbytečně pacientky podroboval ultrazvukovému vyšetření vagíny, dotýkal se jich s cílem je sexuálně vzrušit a nevhodně s nimi flirtoval.

Podle žaloby navíc předepisoval pacientkám bezdůvodně návykové léky proti bolesti, nutil je, aby se podrobovaly zbytečným operacím a prováděné procedury účtoval pojišťovnám dvakrát.

reagovat 12.7.2017 18:19 - Babeta

Já se vám holky divím kdo tady rozpoutal takovou hysterii že se všechny bojíte gynekologa. Já sem to brala když jsem šla poprvé jako když jdu k obvodákovi a do dneška mi to nepřiípadá nic mimořádného.Tady vzniká dojem že vám budou trhat hlavu.

reagovat 12.7.2017 21:43 - a

Já se vám holky divím kdo...

on se tady někdo bojí gynekologa???

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *