Gynekologové a panny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 15:58 - Victoria

Jaké máte zkušenosti s gynekology a jejich postojem k panenství? Já za svůj poměrně krátký život narazila asi na pět gynekologů a připadá mi, že jsou alergičtí na holky, co ještě nepřišly o panenství, že z nich mají legraci a myslí si, že by o to měly nejpozději do dvaceti přijít za každou cenu, i kdyby se měly snad nechat přefiknout někde na mejdanu nějakým přiopilým týpkem. Možná jsem přecitlivělá, ale panna jsem byla do svých 24 let a nezdálo se mi, že by to gynekologové brali tak, jak by měli, že se k tomu stavěli prostě tak, jak jsem výše popsala. Jaké máte zkušenosti?

reagovat 11.7.2006 12:48 - Vladka

Tohle je jeste postoj z dob minulych, kdy vam klidne placli na zadek. Ta divka je mlada, tak se jeste neumi tolik branit, aby je mohla setrit a odejit. Co dodat.

reagovat 15.7.2006 15:50 - Victoria

Vladka: Zase tak nedávno se to nestalo, teď mi táhne na šestadvacet a se zmíněnými gynekology jsem se setkala zhruba před dvěma lety, teda s těmi ostatními dřív, s posledním takovým poměrně nedávno.

reagovat 21.7.2006 19:46 - Lena

Viky, ty mě děsíš! Já se domnívala, že profesionální přístup by měl být jiný. Tak to tam snad ani nepůjdu.

reagovat 21.7.2006 20:06 - ája

Každý gynekolog takový není, já naopak vždy měla štěstí na profesionály a hlavně se člověk nesmí bát ozvat co chce.

Pokud Viky zažila takových 5 gynekologů, tak mi to opravdu přijde jako hodně velká náhoda a spíš si myslím, že jejich chování vlivem očekávání vnímala trošku zkresleně. Na druhou stranu, gynekologa jako z ordinace v růžové zahradě jsem ještě nepotkala, ani nikdo z mého okolí:-) ale není se čeho bát.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2018 20:49 - Sára

Na gynekologii chodí jen ženy, je to jediný obor, kam chodí jen ženy, proto by měla mít žena právo volby a mít vždy ženu lékařku !!! V každé směně by měla být žena gynekoložka, stejně tak jak u policie či ve věznicích, tam musí mít taky vždy službu žena, když jde o prohlídky, žena ženu, muž muže, na gynekologii to má být úplně stejné, pokud si to dotyčná žena přeje, jinak je to znásilnění a porušení ústavy, ústavního zákona !!! Studium medicíny a zvláště gynekologie a porodnictví ještě nikdy nikoho nezbavilo sexuální vnímavosti a sexuálního pudu, toto je skandální, tohle není demokracie !!!

reagovat 16.6.2018 21:02 - janča

To stejné platí u Nás v České republice, že nejsou zákony, které by chránili ženy před lékařema tohoto typu, hodně žen se bojí o tom mluvit, další si nejsou jistý, navíc nevědí, kdo by jim uvěřil, když obviní lékaře, že !!! Je mnoho případů v Čechách, ale jen zlomek toho špatného se dostane na světlo !!!!

reagovat 16.6.2018 21:02 - janča

Školní gynekolog obviněn ze sexuálního zneužívání


Školní gynekolog obviněn ze sexuálního zneužíván
26.05.2018 09:01Sdílejte:


Rektor Univerzity Jižní Kalifornie (USC) v Los Angeles odstoupí ze své funkce kvůli skandálu, v němž byl ze sexuálního zneužívání nařčen školní gynekolog.

Lékař, který se v univerzitním zdravotním středisku staral o studentky, má stanout před soudem kvůli řadě stížností, podle kterých se k pacientkám choval urážlivě, nutil je svlékat se do naha, osahával je a pořizoval si jejich fotografie.

Šéf univerzity C. L. Max Nikias se rozhodl svůj post opustit po tlaku školní správní rady. Ta reagovala mimo jiné na nespokojené hlasy desítek studentů, absolventů a profesorů, kterým se nelíbilo, jak rektor na zprávy o chování školního gynekologa reagoval.

Gynekolog George Tyndall pracoval na univerzitní klinice více než 30 let, žaloba na něj byla u civilního soudu podána tento týden

reagovat 16.6.2018 21:06 - Ano

Na gynekologii chodí jen...

žena by měla mít možnost volby, jestli chce lékaře nebo lékařku. Nyní např. na medicínu chodí studovat většinou dívky, takže dochází k feminizaci zdravotnictví. Což není moc dobré. Ani u školství to není dobré, u zdravotních sester je dobré, že tam jde aspoň pár chlapců.

Dosti ženám naopak může vyhovovat muž lékař. Já třeba pro urologa, který funguje zčásti obdobně jak pro ženy gynekolog, kupodivu radši ženu doktorku než lékaře muže. Je to divné, aby obnažím se radši před doktorkou, nebo aby mi muž sahal na penis ap., tak opravdu radši doktorku ženu. Není to nic erotického, ale u mužům mám odpor. Nic nemám proti homosexuálům, ale těžko bych snášel dotyk od muže v této oblasti.

Ženy se běžně políbí, nemusí být zdaleka lesbičky, jen třeba při přivítání. Něco důvěrnějšího než obejmutí. Já si nějak neumím představit se líbat s mužem. Kdežto polibek s ženou mi nevadí, třeba při gratulaci. Neznamená nic dalšího, ale od muže nebo vůči muži bych to nesnesl.

reagovat 17.6.2018 20:11 - Ahoj

Já se ráda svlíknu před mladym, hezkym doktůrkem, mám velký kozy a chlupatou veverku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *