Gynekologové a panny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 15:58 - Victoria

Jaké máte zkušenosti s gynekology a jejich postojem k panenství? Já za svůj poměrně krátký život narazila asi na pět gynekologů a připadá mi, že jsou alergičtí na holky, co ještě nepřišly o panenství, že z nich mají legraci a myslí si, že by o to měly nejpozději do dvaceti přijít za každou cenu, i kdyby se měly snad nechat přefiknout někde na mejdanu nějakým přiopilým týpkem. Možná jsem přecitlivělá, ale panna jsem byla do svých 24 let a nezdálo se mi, že by to gynekologové brali tak, jak by měli, že se k tomu stavěli prostě tak, jak jsem výše popsala. Jaké máte zkušenosti?

reagovat 11.7.2006 12:48 - Vladka

Tohle je jeste postoj z dob minulych, kdy vam klidne placli na zadek. Ta divka je mlada, tak se jeste neumi tolik branit, aby je mohla setrit a odejit. Co dodat.

reagovat 15.7.2006 15:50 - Victoria

Vladka: Zase tak nedávno se to nestalo, teď mi táhne na šestadvacet a se zmíněnými gynekology jsem se setkala zhruba před dvěma lety, teda s těmi ostatními dřív, s posledním takovým poměrně nedávno.

reagovat 21.7.2006 19:46 - Lena

Viky, ty mě děsíš! Já se domnívala, že profesionální přístup by měl být jiný. Tak to tam snad ani nepůjdu.

reagovat 21.7.2006 20:06 - ája

Každý gynekolog takový není, já naopak vždy měla štěstí na profesionály a hlavně se člověk nesmí bát ozvat co chce.

Pokud Viky zažila takových 5 gynekologů, tak mi to opravdu přijde jako hodně velká náhoda a spíš si myslím, že jejich chování vlivem očekávání vnímala trošku zkresleně. Na druhou stranu, gynekologa jako z ordinace v růžové zahradě jsem ještě nepotkala, ani nikdo z mého okolí:-) ale není se čeho bát.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2017 14:26 - Ali

Asi ti ale gynekolog nedává...

Tak to asi nevíš, co to je krvácení z dělohy, byla jsem ráda, že jsem to vůbec přežila... A bylo tam na sále hned několik gynekologů, já měla nohy široce roztažené a opravdu, ale opravdu mi to v tu chvíli bylo úplně jedno! Vždyť mi šlo o život. Nechápu vůbec několik posledních příspěvků..., to už mi připadá skoro jako by to tu psali fanatičtí příznivci Islámu!

reagovat 12.4.2017 14:40 - Lara

Asi ti ale gynekolog nedává...

Jistě. Na štěstí při operaci a to i gynekologické, když budeš v narkoze, tak těžko někdo sestaví pouze ženský operační tým

Můj problém je zoufalá úroveň lékařů v téhle zemi,ne jejich pohlaví. AŤ mě operuje třeba transvetita nebo lesba, jen když mi po nepovedené operaci nebude říkat: To víte, málo peněz ,málo lidí, co byste chtěla

reagovat 12.4.2017 16:12 - Nestrašte!

Žádný současný doktor nemá k panenství připomínky....ono ta blána je celkem mýtus, většinou ve starším věku po ní nic nezbude. Jsou tady i náboženské aspekty, kulturní....rozhodně se není čeho bát.

reagovat 12.4.2017 17:40 - Ali

Žádný současný doktor...

Píšu ještě jednou a teď již k tématu diskuze. Výše uvedené můžu potvrdit z vlastní zkušenosti s mou dcerou. Vzala jsem ji na gyndu k mému doktorovi a jelikož měla 13 let, tak ji dělal pouze sono přes břicho a na koze jen krátce kouknul na rodidla, stěry udělal pouze takovou tyčinkou, aby neporušil blánu a bylo hotovo. A ani vyšetření přes konečník už nedělal. Takže s panenskou blánou opravdu neměl žádný problém.

reagovat 19.5.2017 18:48 - Katka

Píšu ještě jednou a teď...

Mne si také vzala mamka s sebou, když šla na svou pravidelnou prohlídku. Jen mne bylo už 17. Mohu jen doporučit, neměla jsem žádný strach ani stud, když jsem viděla, jak vše mamka přirozeně prožívá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *