Gynekologie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2004 12:05 - Olga

Hledám nějakou hodnou a rozumnou plzeňskou gynekoložku. Pouze! ženu. A pouze ordinaci, kde nevyžadují úplatky. Může mi dát někdo typ?

reagovat 31.3.2004 14:15 - Monika

Já jsem taky z Plzně, ale navštěvuji gynokologa - muže. Chodím k němu už 4 roky a jsem spokojená, takže kdyby jsi si to rozmyslela mohu ti poslat kontakt mailem pa.

reagovat 31.3.2004 14:18 - Olga

Díky, Moniko, ale já opravdu chci gynekoložku - ženu. K muži chodím teď a je to pro mne tak nepředstavitelné trauma, že i když doktor sám je velmi slušný a příjemný člověk, vždycky to odnesu devětatřicítkou horečkou. Ale stejně dík.

reagovat 31.3.2004 15:20 - Jana

Zaujala mne tato diskuse, jelikož už delší dobu hledám gynekologa, u kterého by se neplatil poplatek a zároveň by to byl člověk rozumný. Už jednou se mi stalo, že jeho léčba byla bezohledná. Moniko, moc se omlouvám a nevím, jestli to mohu takto využít (tvá odpověď byla pro Olgu). Mohla bych poprosit o kontakt na tohoto lékaře?

reagovat 1.4.2004 10:38 - Olga

Opravdu nikdo o žádné gynekoložce neví? A opravdu se musí v kažedé gynekologické ambulanci platit poplatek (či úplatek)?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2017 18:27 - Romano ty se stydíš

souhlasím s Tebou, je...

svlékat kalhotky před gynekologem ale jak tedy doma souložíš to souložíš oblečená? Irena

reagovat 21.9.2017 22:19 - Maruška

Ahoj holky , taky vám vždy sestra u gynekokožky vždy na koze přiváže nohy (kolena, kotník? Je mi to nepříjemné a cítím se bezbranná, obzvlášt když lůžko pak položí do lehu, když jsem se na to sestry ptala řekla že je to normální, dělají to každé a nemám se čeho bát.
Jsem ještě mladá a neznalá tak se ptám. Děkuji za odpověď.

reagovat 26.9.2017 12:06 - Anonym

Ahoj holky , taky vám vždy...

Maruško, tvůj příspěvek na mě působí jako výmysl. Ale třeba není, takže odpovídám, poutání nohou ke koze při běžném gyn. vyšetření není standard. Vysvětlení sestry, že je to normální a dělají to každé,je nedostačující a nic nevysvětlující. Samozřejmě to nemusíš snášet a můžeš to odmítnout. Pokud by na tom v této ordinaci trvali, nezbývá než přejít k jinému gynekologovi(žce). Na což máš samozřejmě právo.

reagovat 20.5.2018 07:55 - Anonym

Dobrý den, včera jsem měla nechráněný sex s přítelem, přičemž neejakuloval do mě, antikoncepci jsem přestala brát před cca 10 dny. Včera to byl 4. den před ovulací. Chtěla bych se zeptat, zda je nějaká šance otěhotnění? Dítě neplánujeme.
Děkuji za odpověď.

reagovat 21.5.2018 01:15 - luci

Dobrý den, včera jsem měla...

Pokud mu věříš,že do tebe neejakuloval,tak se nemáš čeho bát. I kdyby,tak před ovulací je otěhotnění málo pravděpodobné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *