Gynekologická operace - cysta

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2006 15:29 - Jitka

Dobrý den. Mám cystu na vnějších rodidlech. Nepřekáží, nebolí, ale lékařka mi doporučila operativní odstranění. Ale přišlo mi to dost komplikované, týdení hospitalizace, celková narkoza a téměř měsíční pracovní neschopnost. Je to normální. Myslela jsem, že to půjde pouze v lokální anestezii. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Děkuji za radu.

reagovat 12.7.2006 21:05 - Mili

ahoj Jitko,vloni jsem podstoupila operaci cysty,též na doporučení lékařky,která mi sdělila abych nic neodkládala, že se z toho může "cosi" vyvinout.Operaci byla provedena laparaskopicky přesto,že cysta byla dost velká/4x8cm/ a samozřejmě v narkoze.Po operaci jsem měla bezva péči/léky na utlumení bolesti byly samozřejmostí/,čtvrtý den po operaci jsem byla propuštěna domů.sice břicho ještě chvíli bolelo,ale žádné velké jizvy,jen tři malé jizvičky.Díky lékařům jsem ted v klidu a v pořádku/doufám,že napořád:-)/.Neboj se a nic neodkládej!

reagovat 12.7.2006 21:57 - MAGGA

Přesně tohle jsem se dnes dozvěděla na gynekologii.mámjít na operaci a už teď stresuju.

reagovat 12.7.2006 22:00 - Martina

ahoj před rokem jsem se též podrobyla operace cysty já to měla velký 27cm ,měla jsem zato že jsem těhotná,k doktorum chodim když mě něco bolí k nesnesení,mám jizvu ale hrbolatou prý se to časem stratí ale nestratilo,asi jak to bylo velky napnulo se břicho,od té doby se bojím doktorů ale vy honem na operaci nebo to ve vás poroste.

reagovat 12.7.2006 22:15 - MAGGA

Spíš mám strach,aby to byla opravdu jenom cysta.Zatím má 3cm.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2014 18:26 - Deny

Dobrý den, jsem po operaci...

Jak dlouho po operaci jsi? Já mám tu samou operaci za sebou a takový problém jsem neměla. Ale v nemocnici mi řekli, že bychom si měli s manželem dát tak měsíc pauzu, než se uvnitř všechno zahojí. Tak jestli to není tím. Jinak bych se raději zeptala u doktora, může to souviset s operací a může to být právě nějaký problém pooperační. Přeju, ať to dobře dopadne a není to nic vážného!

reagovat 28.2.2016 19:40 - Ludmila

Ahoj přítelkyni čeká za 2...

Asi se v Chebu nic nezměnilo :)

reagovat 6.3.2016 13:35 - Lucka

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, jak dlouho by měl být člověk v klidu a nenamáhat se po laparoskopii. Děkuji za odpovědi. :)

reagovat 20.9.2018 01:35 - Haja

Dobrý večer všem kdo čte...

Jak jste dopadla? Příspěvek je sice už starý X let, ale kdybyste mi mohla říct Vaši zkušenost, budu Vám vděčná.....řeším to samé

reagovat 9.10.2018 23:41 - Zuzik

Jak jste dopadla?...

Dobrý den,já řeším to samé,udělala se mi na pravém pysku z vnější strany až u poševního vchodu nějaká měkká boule,tak nevím jestli se takhle z venku může udělat cysta nebo co to může být, nebolí to nic jen občas mě tam dost svědí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *