gyn. prohlidka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.10.2003 11:41 - clea

Bojim se jit na prohlidku. Muzete mi napsat,jak probiha? Dekuji.

reagovat 20.10.2003 12:49 - Vlasta

Já přijdu do předpokoje, vkabince sundám kalhotky, chodím na prohlídky v sukni, sestřička vyhledá můj spis, zeptá se mě na potíže, změří mi tlak. V ordinaci si sedneme s panem doktorem ke stolu, zeptá se mě, jestli mám problémy /naštěstí nemám/, pak si vyhrnu sukni a vylezu na kozu. Pan doktor vloží do pochvy otevírač a pořádně si ji prohlédne, prohmatá mně břicho, zadeček, vezme stěr z děložního čípku, vyšetří mě ultrazvukem, pak vstanu sundám halenku a podprsenku, pan doktor mně vyšetří hmatem prsa a jednou za dva mě posílá ultrazvuk prsou. Pak se obleču, v kabince v předpokoji se doobleču, sestřička mě objedná cca za rok a jdu. Za 10 dní zavolám jak dopadl nález, zatím byl vždy negativní, a prohlídka končí.

reagovat 20.10.2003 12:56 - clea

Diky Vlasto. Preji krasny den:-)

reagovat 20.10.2003 20:48 - petka

u me to probiha uplne stejne, jen ta kabinka je az tesne u kozy, preju taky ...hezky vecer

reagovat 22.10.2003 16:09 - Vlasta

Pohlídka u panny probíhá poněkud jinak, zejména jak bylo řečeno, gynekolog postupuje tak, aby panneskou blánu nepoškodil. Vše ostatní se domnívám probíhá stejně. Já osobně jsem jako panna na gynekologické prohlídce nebyla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2015 08:15 - Mikina

Já přijdu do předpokoje,...

ty čuně, jak můžeš chodit k doktorovi k chlapovi, jak se můžeš jen tak svléknout úplně do naha, nehat se osahávat, očumovat, pak si tam tam necháš dát prsty a dokonce si ohmatáš i prsa?...to se ti zdá normální, je jedno jestli je to chlap, doktor, nebo chlap kominík, prostě je to chlap a n apěknu ženu se podívá, to je stejný, jako kdyby ses nechala od cizího může kdekoliv a kdkyoliv, ty se sama sobě nevážíš, to se nestydíš, je ti to vážně jedno?...si můžeš přeci vybrat, sežen si doktorku, jednak nebude vzrušená, jednak ji taky má a ví o co jde, roztahovat nohy cizímu chlapovy, to je tada hnus.....

reagovat 7.6.2015 08:17 - romana

souhlasím :-)v žádném případě doktora, je to chlap, už to pochopte, příroda nezná povolání, ale rozlišuje, zda je to muž, nebo žena...na prohlídku zásadně jen ženu :-)...roztahovat nohy chlapům, to je vážně divné....

reagovat 7.6.2015 08:25 - Milan

souhlasím :-)v žádném...

Romano divná seš ty, páč se jednou menuješ silva a pak romana a zbrojíš tu proti kapacitám chlapům.

reagovat 7.6.2015 21:46 - Jana

... Romano, ty jsi jelito. Až budeš těhotná, tak porodíš před chlapem to dítě krkem ? Nebo ho budeš cucat zpátky, dokud nepřijde ženská ?

reagovat 8.6.2015 04:02 - Verča

Si pıšou retardi?
Jedině...

Asi to jsou mladá telátka, který si myslí, že zrovna
z jejich pipiny bude gyndař vzrušenej.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *