Guru Nitram

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2008 07:52 - Jaňulka

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s jasnovědci. Já poznala před měsícem gurua Nitrama, který ze mě četl jak z knihy, normálně poznal moje myšlenky. Umí zacházet s energií, odblokovávat čakry a pouhou akupresurou dokáže člověka nádherně uvolnit a nabít pocitem radosti. Zajímalo by mě, kolik daších guruů má podobné schopnosti.

reagovat 28.3.2008 09:09 - Iva Pantůčková

Já poznala podobného gurua při svém pobytu v Indii. Ten taky viděl čakry a uměl spravovat a narovnávat jejich energii. Tehdy mi hodně zdravotně pomohl.

reagovat 13.6.2008 16:31 - Dita

Kamarádky mi říkala, že prý guru Nitram dokáže určit diagnozu člověka na dálku podle fotky, před osmi lety tak prý na dálku určil chorobu její tedy a doporučil ji způsob léčby, tehdy jí moc pomohl a navíc, úplně zadarmo. Adresa, kterou mi moje kamarádka dala bohužel už není aktuální. Moc prosím každého, kdo má aktuální adresu na Gurua Nitrama, nebo jakýkoliv jiný kontakt, ať mi pomůže, jsem v zoufalé zdravotní situaci. Moc děkuju předem.

reagovat 14.6.2008 06:44 - Fiona

Mám celkem čerstvou adresu na guru Nitrama. Před třemi měsíci mi pomocí regresní terapie odstranil moje psychické problémy. Dal mi nahlédnout do minulých životů, bylo to zajímavé a léčivé. Jeho email je:guru.nitram"seznam.cz

reagovat 26.6.2008 11:43 - Lovecký Jiří

Fiono, díky moc za adresu. Minulý týden jsem guruovi Nitramovi poslal maila a zeptal se ho na moje zdraví. Chtěl jen poslat moji fotku mailem a přes ni se na mě pak napoji a vyjmenovat mě moje choroby a určil jejich příčiny a ještě k tomu mi popsal podrobný návod, jak se uzdravit (čaje a nějaké jogínské cviky. Světe div se, po pár dnech se dodržování jeho rad se cítím o 100% lépe. Přitom mě guru nepožádal vůbec o žádné peníze a na můj dotaz, co budu dlužen mi napsal, že nic.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2008 13:51 - will

Dobrý den,guru Nitramovi jsem na onen mail napsal už před delší dobou (asi 10 dní) a stále mi neodpověděl. Poraďte mi, prosím, jak se s ní lze zaručeně spojit. Můžete popsat, kde bydlí, co je to za člověka (i podle vzhledu)?Díky, will.

reagovat 4.12.2009 16:35 - majkabo

Dobrý den lidičky, prosím pomozte mi jak mám poslat dotaz pro guru Nitramu na jakou adresu.Děkuji Všem kdo mi pomohou , Majka

reagovat 24.8.2012 10:29 - Ondřej

majkabo, odpovídám asi trochu pozdě, ale přece :-) Kontakt na guru Nitrama je:
guru.nitram@seznam.cz

reagovat 7.1.2013 20:02 - Tajnáá Verča

Mám celkem čerstvou adresu...

Vyluštil i to co jsme jedli v utery na večeři!!! :D to byla ostuda

reagovat 29.5.2014 18:21 - Jablonecká

Guru nitram umí udělat výbornou diagnózu přes fotku poslanou emailem, poznal u mě hrozně moc věcí, všechno sedělo do puntíku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *