Guareta

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2003 08:27 - Kláruša

Ahoj,máte někdo zkušenosti s užíváním potravních doplňků řady Guareta?Ja jsem si předevčírem koupila prášek Guareta-Slim Linea(jedna lžička rozmíchaná ve vodě vždy před jídlem) a Guareta-Easy slim(velké vlákninové tablety s příchutí jablka. Chodím teď 2krát týdně cvičit,ale doufám,že mě to trošku to hubnutí usnadní.Bral jste to už někdo?Pomáhá to?

reagovat 5.4.2006 19:47 - Ilca

Ahoj,

beru to asi mesic, mne to absolutne vyhovuje, ten prasek je prima a jablecne tablety take, vecer si delam i ten sladky caj a je fakt, ze tolik cokolad uz nesnim. Obcas si dam i pudinky a tycinky, ty jsou vyborne, ale financne nakladnejsi. Nicmene nedoporucuji omelety ani polevky, jsou strasne.

reagovat 17.7.2006 10:12 - Péťa

Ja používám přípravk Guareta teprv 5 dní, ale také mi skvěle vyhovují, ráno si dám tyčinku, odpoledne polévku (která teda fakt někdy není příliš dobrá) a k včeři mám pudink, který je super. Mimo to nic jiné jíst nesmím, ale za těch 5 dní sem zhubla 4 kila, takže to všem vřele doporučuju.

reagovat 20.7.2006 07:56 -

Také mi byly doporučeny výrobky Guareta, konkrétně Guareta Slim Linea (prášek do vody) a sladký čajík. Zatím jsem nevyzkoušela, ale potěšilo mě, že s tím máte dobré zkušenosti. Já bych ráda vyzkoušela ten prášek, ale chci se zeptat, jestli se dá koupit i normálně v lékárně a jak přesně se užívá - v popisu na netu je napsáno, že rozpuštěný ve vodě půl hodiny před jídlem, ale s ovocnými nebo zeleninovými šťávami těsně před ním, tak jsem z toho trochu zmatená. Poradíte mi prosím?

reagovat 19.2.2007 21:00 -

Mne tedy polevky Guareta moc chutnaji! Dnes jsem si koupila zeleninovou a moc jsem si pochutnala. Jogurtove tycinky jsou taky super. Vubec po nich neni hlad!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2012 08:06 - kristufek

Ahoj,máte někdo zkušenosti...

Já jsem si zakoupila progam na 14 dní,který jsem opravdu dodržovala,cvičila denně 10 min na břicho a zhudla 10 kilo.Teď už jen dodržuji přesně 3.hodiny mezi jídlem a jím všechno,ale dětské porce.Hlad nemám a mám dole už 15 kilo.Smažím se vyhnout mastným jídlům a nejím sušenky a dortíky-prostě sladké.Jana

reagovat 22.3.2012 08:08 - eva

Ahoj,

beru to...

No tyčinky se dají sníst,ale polévky a palačinky s pudinkem miluju.Asi co člověk,to jiná chuť a názor.Eva

reagovat 21.1.2013 10:08 - karlička

Dobrý den,
já jsem Guaretu používala také. Nemyslím si, že výrobky jsou cenově nákladné. Jeden den přísného režimu vyjde na 120 - 150 Kč, což myslím, že není mnoho. Věřím, že málokdo z nás projí za den méně. Jen oběd v centru Prahy v jídelně na kolik vyjde :-(. A navíc na Guaretě si pochutnám vždycky, jí ji i mé děti a také pes :-D. Chutná všem :-)

reagovat 23.8.2013 11:54 - MOnika

Já jsem si zakoupila progam...

to je strasne moc :( takove hubnuti prece neni ani zdrave, no nevim...

reagovat 9.8.2015 13:54 - Karla

Ahoj, taky mám dietní plán od Dr.Stanka a dietu Guaretu :-) Jsem moc spokojená, držím ji už podruhé, poprvé jsem zhubla za 10 dní 7 kg a cítila jsem se skvěle. Jejich výrobky jsou velmi kvalitní a jsou chutné. Všem vřele doporučuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *