Glomerulonefritída

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2001 08:29 - ?uba

Pozná niekdo nejaké podporné liečenie pri chronickej glomerulonefritíde? (Chronický zanět ledvin). Prípadne by som uvítala nejaké bylinkové zmesi.

reagovat 31.7.2001 20:24 - P.B

Najdou se tu lidé, kteří trpí nějakou formou chronické glomerulonefritidy? Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s léčbou...A zárověň si třeba o této nemoci poradit a popovídat...
Já mám jednu z forem chronické glomerulonefritídy...jsem léčena v Praze ve Fakultní nemocnici...ale ráda bych poznala lidičky, co mají podobné problémy...
Tak bych byla ráda, kdyby se někdo našel...

reagovat 26.9.2001 10:26 - Luba

Vážená pani, ako vidno tej našej chorobe sa každý vyhýba ako čert kríža. Môžem Vám teda opísať svoje skúsenosti. Mňa po diagnostikovaný choroby liešili prednizonom čo je kordikoid s množstvom ved?ajších účinkov), čo aspoň zastavilo proteinúriu, bielkoviny sa mi upravili skoro na normánu hodnotu, funkcia ?advín je však už znížená. Teraz ma len občas skontrolujú. Sama sa však udržujem čajovou zmesou, ktorú si kupujem u jedneho tunajšieho bylinkára. Príčina vzniku glomerulonefritídy je dosť dobre objasnená na sloveskom serveri www.edusan.sk. Mne tam navyše poradili ešte preliečenie enzýnmi (Wobenzýn a pod.)Inak u Vás v Čechách je ve?mi dobrý liečite?, ktorý má údajne ve?mi dobré výsledky s ochoreniami ?advín je to p. Jenča. Vydal aj hodne kníh.

reagovat 26.9.2001 21:08 - Jiří Svoboda

U Luby jde primo o resistentni infekci ledvin . V pripade P.B jde o onemocneni sestupneho tracniku . Oboji se da uspesne vylecit vhodnou homeopat.,refl. masazi a dietou . Asi bude vhodne nasadit vhodne caje.Potrebni si mohou zavolat dle sdeleni pro p. Svobodu.

reagovat 6.10.2001 21:53 - P.B.

Tedy...mohu se zeptat, jak se k takovému závěru dá přijít, že jde o nemoc vzezstupného tračníku?...To může souviset i například s tím, že se dostávám i ze spárů jedné závislost?...
Děkuji za odpověď - pane Svobodo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2012 01:16 - zázrak?

3x jsem prodělala akutní,...

Znám případ co po zjištění glomeruloneritidy,
skončil na dyalíze a po 20 letech zemřel, neměl ani 50.

reagovat 1.9.2012 14:28 - Alice

Myslim že...

Moja dcára to má od svojích 3 mesiacov ,teraz má 26 rokov ,bielkovinu jej na nižšie hodnoty pomáha zníťiť aloe vera berry nektar gel.Dostať ho kúpiť i na internete.Robievam jej aj čaje,vtedy jej klesne hodnota na 1,19-1,3,lebo inokedy ho má aj viac.stále jej chceli urobiť biopsiu ale ja som jej nedala.Počula som ,že ked aj urobia biopsiu liečiť ju aj tak nevedia.Aj ja by som prijala niejakú dobrú radu,bojím sa pred kaťdým jej vyšetrením

reagovat 1.9.2012 18:19 - Helena

Mně pomohl wobwenzyn-nejsem dealerka ! Pomůže asi 60-% lidí na různé záněty. Stačil mi měsíc braní a to zato stálo..Zkuste to..

reagovat 13.3.2013 20:39 - Šárka

3x jsem prodělala akutní,...

Jen náhodou jsem našla vaši diskuzi. Trpěla jsem touto nemocí osm let a lékaři mě tehdy, je to téměř 40 let, léčili antibiotiky, tím mi jen přidali zdravotních problémů. Naštěstí jsem už tenkrát narazila na "bábu Kamenickou", doktorku přírodních let, a ta mi díky svým znalostem o bylinkách dala dohromady jak ledviny, tak druhotné následky léčby klasickou medicínou-úporné nevyléčitelné ekzémy. A hlavně mě přivedla na myšlenku, že když jsem se s tím nenarodila, tak to musí mít nějakou příčinu, špatné stravování, psychika.Žila jsem tehdy ve velkém stresu, a tak jsem se odstěhovala z domova, vyléčila se a od té doby se to už nevrátilo....každá nemoc je hlavně informace pro nás, že si něčím škodíme, že něco děláme blbě, tím rozjedeme genetické předpoklady a už je nemoc na světě. Sokratovo "poznej sám sebe" a zamyšlení se, čím si ubližujeme, ať jídlem nebo stresem, strachem, obavami či jinými negativními myšlenkami, pomůže lépe, bez vedlejších účinků a jednou provždy. Držím palce a opatrujte se.

reagovat 14.3.2013 14:33 - Jarka

Jen náhodou jsem našla...

Šárko, jak se ti podařilo odstranit obavy, stres atd., o čem píšeš. Na to bych potřebovala radu. Věřím tomu, že to tak je, ale nevím jak na to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *