Glioblastom CNS

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2008 00:20 - zdena

Máte někdo zkušenosti s recidivou glioblastomu? Končí vždy smrtí nebo se někdo už vyléčil.

reagovat 7.3.2008 23:07 - David Zejda

Prognózy jsou velmi špatné, nicméně případy vyléčených pacientů jsou. Hrst takových příběhů shromáždila například nadace Musella, která se zabývá nádory mozku. Rád bych postupně některé přeložil a zveřejnil na webu http://www.nevzdavamese.cz .

reagovat 10.2.2010 21:01 - radka

Máte někdo zkušenosti s...

Můj tatínek to měl .Už je skoro rok mrtvý.Nevím jestli to máš nebo někdo jiný z rodiny.Nechci tě strašit.hezký pohled to nebyl,když vidíš jak se člověk mentálně mění a jiné věci ale nemusí to být pravda.Záleží kde ho máš.U tatínka byla zasažena motorika a navíc bral léky proti epilepsii a bylo zasažené centrum řeči.Do toho ho postihla mrtvička a do roka nám umřel.Zůstal ležákem .Omlouvám se jestli jsem tě vystrašila ale jak říkám je to pokaždé jiné a může se z toho člověk dostat.Přeji hodně štěstí v léčbě.

reagovat 3.4.2010 12:24 - anna

Můj manžel ho měl.Byl operovany,chemoterapie a ozařky.Prognoza byla velmi špatna.Měl chut žit.Dokazal se vyrovnat se situaci a dokazal byt radostny a spokojeny.Tim klidem byl uchraněny od epileptickych zachvatu.Měl zasaženy zrak,chuzi.Postupne slabnul,navaly horka v hlavě.Studene nohy a postupně ležak asi 14 dnu.Pak zapal plic a zemřel.Trvalo to asi rok.Je dobre,když pacjent muže travit zbytek života doma a nemusi umirat sam.Smrt je součast života,často zatlačena na nemocnični lužko.Doma ten člověk odejde doprovazen blizkymi.Je potřeba k tomu hodně sily,ale člověk ma pak určite skušenosti,ktere davaji silu žit dal.Přeji každemu,koho potka tato diagnoza hodně sily a využivani každeho okamžiku byt s tim,ktery odchazi čim nejvice spolu.Přeji každemu hodně sily a spravne rozhodovani.

reagovat 26.5.2010 20:21 - Maja

Přiznám se, že jsem tohle nečekala. Tuto nemoc má moje sestra. Před 2 měsíci bylo relativně vše ok, teď náhlý skok směrem dolů. Přestává chodit, mluvit, nečte, motorika je moc špatná. Stále čekám, že se to zlepší. Mám slzy v očích a přiznám se, že tohle jsem asi číst neměla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2017 14:31 - Vasek

Dobrý den, jak to tady čtu,...

Katko.Taky bych Vas rad kontaktoval.Muzete se ozvat?Dekuji

reagovat 21.7.2017 14:35 - Kacka

Pardon, že jsem tu tak dlouho nebyla, i když jsem napsala, ať se klidně ozvete. Stavíme totiž dům a máme tolik práce, že se mi to úplně vykouřilo z hlavy. Tak, když bude někdo chtít, napište buď sem (už nezapomenu, slibuju) nebo na mail: kozliksikula38@gmail.com . Jestli budu moct, ráda budu užitečná. A ještě jedna poznámka-ve světle nových skutečností bych vyměnila tu ketogenní dietu za dietu, která se jmenuje halellujah diet apod. Mají stránky v angličtině a tím se řídil též chris wark, ten má stránky chrisbeatcancer.com . Je tam hodně příběhů popsaných a jsou i na youtube. Velice zajímavé! Mimo jiné je tam maminka chlapečka s nádorem na mozku, poslali ho z nemocnice zemřít domů po "léčbě". Dostali ho z toho rodiče. Pak holka (asi 14 let nebo tak nějak),taky nádor na mozku, uzdravila se,dále 4. stadia slinivky, plic a tak - uzdraveno. I desítky let. Fakt dobrý!!! Je to o velice radikální změně stravy a postoje k životu a má to naprostou logiku. Mějte se co nejlíp

reagovat 21.7.2017 16:21 - Kacka

Dobrý den, máte zkušenosti...

Dobrý den Honzo, moc mě mrzí, jak to s vaší maminkou dopadlo, opravdu. Jen jsem chtěla říct, co se týče té hladovky, tak bavít se o tom s doktorama nemá vůbec smysl. Tam byste uspěl tak leda s jejich svatou trojicí, kterou papouškují od rána do večera. Četla jsem např. varování, že nesmíte sníst víc než 2 meruňková jádra za den, jinak se otrávíte kyanidem. A co např. životně důležitý vít. B12 - kyanokobalamin? Já jsem těch jader jeden čas 21 denně a ne umřela jsem a je plno lidí, kteří jich jedí daleko víc a kupodivu se tím dokonce uzdravují. A Breussova dieta funguje. Např.se s ní uzdravil Ing. Dvořák, který má v té knize i svou část a žije tak asi 20 let a podle doktorů mel byt

reagovat 21.7.2017 16:25 - Kacka

Dobrý den Honzo, moc mě...

mrtev těch zhruba 20 let. Na internetu je rozhovor s j.Duškem, kde mluví o dalších lidech, kteří se tímto způsobem uzdravili. Ale já jsem psala o hladovce pouze o vodě, ta funguje ještě líp, ale ne každý si ji může dovolit.

reagovat 21.7.2017 16:31 - Kacka

Jen si třeba přečtěte něco, na co přišel vědec Walter Longo + dokument zde: https://youtu.be/kFbIvPY5eh0 . Stojí za to vydržet a podívat se až do konce. Nebo třeba The truth about cancer taky na youtube. A je toho hrozně moc.k.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *