GHC klinika - zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2007 12:01 - Vlaďka Lebová

Nemáte zkušenosti s klinikou GHC? Absolvovala jsem tam odstranění chloupků v podpaží metodou aestera a výsledkem byla bolest v podpaží, bohužel lékaři z této kliniky se k celému problému postavili tak, že se mnou přestali komunikovat a dělají mrtvé brouky. Dokonce - a to mě velice překvapilo - i ředitelka této kliniky se mnou nekomunikuje. Je to opravdu nehorázné jednání od kliniky, která se prsí takovou prestiží. Chtěla jsem dále užívat jejich služeb, ale bohužel jediné co mohu, je upozornit ostatní potenciální klienty, aby tuto kliniku nenavštěvovali. V případě, že platíte, chovají se k Vám s úctou, v případě, že je nějaký problém, vyřeší ho tím, že Vám doporučí služby psychoterapeuta (jako v mém případě) a přestanou s Vámi úplně komunikovat.

reagovat 22.7.2008 14:13 - Hana Babková

Náhodou jsem narazila na tento příspěvek a přesto, že se do takových činností moc nehrnu, musím reagovat. Na klinice GHC jsem také byla a vlastně tam jsem stále. Začalo to stomatologií a v současné chvíli navštěvuji i dermatologii a jsem naprosto spokojená. Jsem přesvědčená o profesionalitě této kliniky.

reagovat 22.7.2008 14:57 - Krista

Nerozumím moc tomu, co se Vlaďko stalo. Odstranění chloupků se nezdařilo? Nebo se zdařilo a pouze to bolelo víc než jsi čekala? Já jsem tam byla na konzulaci 2x a pokaždé spokojená. Zákrok co jsem chtěla mi dokonce rozmluvili.

reagovat 22.7.2008 16:48 - Martin

Na GHC jsem byl před pár lety kvůli dermatologickému problému.Překvapilo mě(pozitivně),jak při mém příchodu "vylétly" slečny v recepci do pozoru.Paní doktorka byla odborně zdatná,milá a hezká žena,takže si nemohu na nic stěžovat.Depilaci laserem jsem podstoupil později někde jinde,ale to spíše z důvodu nižši ceny na méně "luxusních" pracovištích,které si pochopitelně mohou dovolit při menší exkluzivitě prostředí i nižší ceny.Na GHC jsem ale chodil na kosmetiku a byl s ní velmi spokojen.Kosmetička byla také odborně zdatná a milá,kvalita její práce byla výborná.A navíc hezká ženská!Chtěl jsem tam zkusit i stomatologii,ale zdá se mi,(můj osobní názor),že zde GHC poněkud stagnuje.Mají prý sice jako jedni z mála v ČR CEREC (robotické zhotovování výplní) a ozon,ale v případě například zubních implantátů myslím,že bych stejně kvalitní získal možná levněji někde jinde,ale opět chápu vzhledem k exkluzivitě místa i budovy.Za pár let,jak jsem zjistil se ve stomatologii především v Praze zrodilo několik nových pracovišť,takže bych výběr stomatologie zvažoval...Jinak ale jako zákazník dávám GHC celkově známku 1-,což bych těžko dal některým jiným klinikám,které jsem navštívil.

reagovat 22.7.2008 19:30 - MiroSušek

Doporučuji Vám zajít si za psychiatrem. Vyžádat si posudek o Vašem bezvadném duševním stavu, poté ukon reklamujte

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2013 11:50 - Karel

K té stomatologii. Ono je myslím obecně ten problém, že mnoho lidí hodnotí takováto zařízení podle toho, jaké tato zařízení mají www stránky. Když vidí, jak se na ně na stránkách lékaři "usmívají", tím, už poněkud trapným profesionálním úsměvem, považují to za měřítko kvality. Ceny, to je kapitola sama pro sebe! Je jasné, že stomatologie v centru Prahy, má vyšší náklady, než třeba v Ostravě. Nic mě ale přece nenutí, abych dával (kdekoliv) např. 35000Kč za implantát! Navíc, když je ceník ordinace velmi "nejasný" a já až později zjistím, že mají na mysli pouze jednu část implantátu a další informace o ceně mi sděli "nevědomky" později. Považuji to za velmi neseriozní! Já se osobně zajímám třeba o to, mají-li v té ordinaci mikroskop, který je dle mého názoru, jeden z nejdůležitějších přístrojů vůbec. Myslím, že pokud někdy budu potřebovat implantáty, obrátím se na Doc. Šimůnka z FN HK. Porovnám-li cenu, výsledky jejich práce, počty provedených implantací, pravděpodobně nenajdu v ČR fundovanější pracoviště. A nebudu rovněž podporovat ordinace a stomatology, kteří mě již v minulosti od návštěvy FN HK manipulativně odrazovali! Opatrně se mě vyptávali, aby zjistili, jak jsem s cenami implanátů obeznámen a nakolik mě mohou oblbovat! FN HK (jak jsem pochopil), pro ně představuje nebezpečného konkurenta, takže je třeba potenciální zájemce o implantaci udržovat v nevědomí. Mysleli si, že pokud žiji v zahraničí, budu mít asi dost peněz a zaplatím jim cokoliv. Ono se mi ale opravdu těžko chápe, že ordinace, která implantuje 100ks implantátů ročně, za 35-40000Kč kus, má větší odbornost, než ta, kde (naprosto totožných implantátů) implantují mnohonásobně více, za poloviční ceny, o záruce nemluvě...

reagovat 4.8.2014 14:49 - Jana

Ma niekto skusenosti s plazmaliftingom na tejto
Klinike. Stale si výberam kliniky.
Ďakujem

reagovat 1.7.2015 13:10 - marie pýchová

Vážení,s klinikou GHC mám...

dobrý den, chtěla jsem se objednat, ale po vašem příspěvku už asi ne? Můžete mi poradit, kam k zubaři pro zubní náhradu?Děkuji za ochotu. adresa má je : marie.pychova@centrum.cz

reagovat 9.10.2015 09:29 - Brno

dobrý den, chtěla jsem se...

Rád by se zeptal jaké skušenosti máte s lékari a vubec s personálem GHC kliniky, protoze muj známy, bývalý pacient GHC, toho moc hezkého nenapovídal. Ja sa snazím neverit tomu co se povída, ale z osobních skusenosti. Prý je to stejne se vším jako vsichni co se dostali k miliónum u nás v Česku, jde jen o peníze a žádnou kvalitu. Pry vsichni lekari co stáli za to odesli .. vystvali je?
Prosím o radu, hledám kvalitního lékare na moje dlouhodobé potíže. Moc dekuji za radu !

reagovat 20.1.2016 13:51 - Jana Pokorná

Dobrý den,
na této klinice jsem byla velmi spokojená jak s recepcí,ochotou a hlavně profesionalitou paní doktorky !!!!
Moc děkuji.
Pokorná

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *