Gestil Wonder

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.4.2009 16:55 - Nika

máte někdo zkušenost s maskou na vlasy gestil wonder??

reagovat 24.4.2009 21:05 - januska

je výborná, já mám dlouhé sušší vlasy, fénuju je a občas žehlím a tahle maska je pro ně opravdový balzám

reagovat 12.5.2009 10:09 - Lenka

Wonder je nejlepší maska kterou jsem kdy na vlasech měla!! já mám vlasy hodně suché a docela i zničené a po té masce jsou úplně jiné, hebké, lesklé, krásně se češou. A hlavně je dost levná, vzhledem k tomu jak vysoce je kvalitní.

reagovat 10.6.2009 20:33 - Lucka

A je to aji na zrychleni růst vlasu??

reagovat 7.7.2009 14:54 - Marie

Ahoj,Wonder je vyborná vlasová kosmetika.Před několika lety ji prodávali na stánku v tescu HK.a měli daleko větší sortiment i ampule na podporu růstu vlasů.myslela jsem že to bude na internetu ale nacházím zatím jen kadeřnic.salony které prodávají jen tu masku.Kdyby jste někdo něco věděl tak budu vděčná.Čau Maruš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2011 21:13 - Mikejla

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli po Gestil Wonderu rostou i rychle vlasy, kamarádka mi ho doporučila, že je výborný i na růst vlasů.

reagovat 1.3.2012 22:09 - Lenka

Gestil Wonder je naprostý zázrak. Vlasy po něm skutečně rostou rychleji a naprosto změní strukturu. Výsledek je vidět asi po půl roce pravidelného používání. Stojí za to vydržet. Vždy jsem měla vlasy nekvalitní po barvení na blond a velmi pomalu mi rostly. Gestil Wonder používám asi rok a spousta lidí v mém okolí nemůže uvěřit, jak je možné, že mám tak krásné vlasy a navíc mi tak rychle rostou. Několik kamarádek si masku začalo také objednávat, neboť vidí na mých vlasech skutečné výsledky. Prý není možné, že se mi mé bývalé potrhané vlasy tak zlepšily. Naprosto bez přehánění masku doporučuju! Nikdy ji nepřestanu používat, protože takové vlasy, jaké mám teď, už si nikdy nenechám vzít!!!

reagovat 24.4.2012 15:10 - Jitka

ahoj,
chtěla bych se zeptat jak přesně se používá maska Gestil Wonder, zakoupila jsem si ho přes internet a netuším jak přesně ho používat. Nepoužívám kondicionéry, protože mi vadí mít ,,moc" hebké vlasy spíše jsem si ho zakoupila jako masku. A hlavně se obávám jestli v krabičče není namícháno něco jiného než maska z býčích žláz. Měl by vonět skoro jako ,,prášek na praní" nebo se mi stalo, že jsem naletěla ????

reagovat 7.12.2012 12:44 - Lenka

ahoj,
chtěla bych se zeptat...

Ahoj, ano ta vůně opravdu připomíná něco chemického, to by mělo být v pořádku. A já ji používám tak, že si umyju vlasy a do mokrých vlasů nanesu potřebné množství. Nechám působit 30-60 minut a pak opláchnu.

reagovat 8.9.2013 13:13 - Daniela

wonder balzám používám i jako zábal a je skutečně skvělý ,, kupuji si ho zde http://www.darky-novinky.cz/product/gestil-wonder-regeneracni-maska-na-vlasy-300-ml-3175/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *